Klinke dosta ,nemojte vise da komentarisete kosarku

  • Začetnik teme g.krstica
  • Datum pokretanja
G

g.krstica

Gost
.Devojke pisu samo gluposti,kako ko izgleda dali je moguce da se javljaju samo nepoznavaoci kosarke.Danasnja generacija nasih kos.nema srce za velika dela,mozda ima zelju ali nema mozak.Poceli su da igraju basket da bi bili popularni i tu je kraj.Dokaz je da niko od njih stojakovic,rakocevic itd.UVEK promasuju u velikim utakmicama.Covek koji je igrao bilo kada basket znace o cemu pricam ,sut stojakovica protiv lejkersa u proslom finalu.
Zao mi je ali oni su brate teske sirovine i tu ne pomazu ni nasi vrhunski treneri.A to sto mucaju i nerazgovetno pricaju to nije kako sam cuo od nekih devojaka slatko vec je to debilno.
Sta je osvojeno osvojeno je sa ovima ne ginu nam neuspesi.Ko se nada medaljama ne poznaje svetsku kosarku.bASKET SE IGRA IZ LJUBAVI,to je najkreativnija igra gde je mozak najbitniji.
 
Ti bas imas proliv...Pa zar jos uvek pricas o onom sutu??? :shock: :o ?
EJ covek je igrao povredjen,u takvom stanju ni debilni Kobe,ni T-mac,a tek Duncan ne bi pogodili iako su zvezde svog tima.Izgleda mi da su bas frustrirana osoba,jer bez razloga pljujes po igracima,medaljama,a i po nama.Vecina od nas se razume,i VOLI kosarku a zao mi je ako si stekao pogresan utisak.Sta ces,ima mnogo nekosarkaskih tema pa moramo o tome da pricamo.A ako neko postavi neku pametnu kosarkasku temu,nadam se da ce se svi javiti :twisted:
 
Iz cega ti shvatas da smo mi laici i da nemamo veze s vezom!Ja volim da pricam o kosarci,kosarkasima,utakmicama,Sacramentu...Sve je to kosarka.
Ja kosarku rekreativno igram samo iz ljubavi prema tom sportu i sportu uopste,nikakav Pedja ni Kingsi tu ljubav ne mogu da ovecaju ili smanje.kada vidim kosarkasku loptu upadnem u nekku 3. dimenziju u kojoj niko drugi ne postoji.Ja,lopta,kos a ponekad i moja drugarica.
 
snaja88:
Iz cega ti shvatas da smo mi laici i da nemamo veze s vezom!Ja volim da pricam o kosarci,kosarkasima,utakmicama,Sacramentu...Sve je to kosarka.
Ja kosarku rekreativno igram samo iz ljubavi prema tom sportu i sportu uopste,nikakav Pedja ni Kingsi tu ljubav ne mogu da ovecaju ili smanje.kada vidim kosarkasku loptu upadnem u nekku 3. dimenziju u kojoj niko drugi ne postoji.Ja,lopta,kos a ponekad i moja drugarica.
Naprotiv,ne mislim da smo laici,ali to ovaj autor hoce da kaze na indirektan nacin,odnosno da nemamo pojma za razliku od njega,sto dakako nije istina
 
Jelena-Vukovar:
snaja88:
Iz cega ti shvatas da smo mi laici i da nemamo veze s vezom!Ja volim da pricam o kosarci,kosarkasima,utakmicama,Sacramentu...Sve je to kosarka.
Ja kosarku rekreativno igram samo iz ljubavi prema tom sportu i sportu uopste,nikakav Pedja ni Kingsi tu ljubav ne mogu da ovecaju ili smanje.kada vidim kosarkasku loptu upadnem u nekku 3. dimenziju u kojoj niko drugi ne postoji.Ja,lopta,kos a ponekad i moja drugarica.
Naprotiv,ne mislim da smo laici,ali to ovaj autor hoce da kaze na indirektan nacin,odnosno da nemamo pojma za razliku od njega,sto dakako nije istina
Pa na njega i mislim!Kao mi ne znamo nista o kosarci jer smo devojke...Boze koja glupost.Uvek ce biti te glupe zenske diskriminacije u sportu i to me uzasava! :evil:
 
snaja88:
Jelena-Vukovar:
snaja88:
Iz cega ti shvatas da smo mi laici i da nemamo veze s vezom!Ja volim da pricam o kosarci,kosarkasima,utakmicama,Sacramentu...Sve je to kosarka.
Ja kosarku rekreativno igram samo iz ljubavi prema tom sportu i sportu uopste,nikakav Pedja ni Kingsi tu ljubav ne mogu da ovecaju ili smanje.kada vidim kosarkasku loptu upadnem u nekku 3. dimenziju u kojoj niko drugi ne postoji.Ja,lopta,kos a ponekad i moja drugarica.
Naprotiv,ne mislim da smo laici,ali to ovaj autor hoce da kaze na indirektan nacin,odnosno da nemamo pojma za razliku od njega,sto dakako nije istina
Pa na njega i mislim!Kao mi ne znamo nista o kosarci jer smo devojke...Boze koja glupost.Uvek ce biti te glupe zenske diskriminacije u sportu i to me uzasava! :evil:
Sorry,mislila sam da se obracas meni,ali moramo stati na kraj ovima sto nas omalovazavaju...Pozdrav
 
Opet ste dokazale da nista pametno i korisno o basketu NEZNATE.Predjite na sajtove o lepoti i izgledu a ne o sportu.
Da nova generacija nema pojma dokazao je predstavnik rakocevic sinoc protiv Hemofarma.Sirovina ,kakva jeste nikad nece nauciti da se u poslednjim sekundama ,zbog udvajanja na njemu,lopta deli saigracu.Mozak izostaje kao i uvek.
 

Back
Top