Kaspersky - prokleti licence key

pele27

Primećen član
Poruka
959
Da li neko moze da mi pomogne? Kaspersky mi je izbacio prozor u kojem pise da "Kaspersky can not proceed..." jer mu treba taj prokleti licence key!!!! I sta sad da radim? Izbacio je prozorcic gde pise Add key kao da cu ja sada iz rukava da ga izvadim!!! Sta da radim, da brisem prokleti Kaspersky i kao covek ponovo instaliram Avast koji mi je fantasticno sljakao ili da mi kazete kako da prebrodim ponovni problem sa Kaspersky-m? Hvala, hvala!
 
Ma KAV je totalni shit.
Toliko mi je zakochio celu mashinu da sam od c2d 8200 imao PII@233MHz.
Pitao sam neke iskusne ljude, rekli su mi, poslushao sam i sad nemam nikakvih problema.
Skini Avast home edition, ionako je besplatan a bar je od KAV-a bolji onoliko koliko je jeftiniji.
:]
 
Ma KAV je totalni shit.
Toliko mi je zakochio celu mashinu da sam od c2d 8200 imao PII@233MHz.
Pitao sam neke iskusne ljude, rekli su mi, poslushao sam i sad nemam nikakvih problema.
Skini Avast home edition, ionako je besplatan a bar je od KAV-a bolji onoliko koliko je jeftiniji.
Ma šta mi napriča! Ja bih pre rekao da je ovaj tvoj post pravi SHIT !!! Kao prvo, imaš SKORO duplo jaču mašinu nego što je moja i prosto mi je neverovatno da ti je KAV toliko kočio!
smiley_emoticons_confused2.gif
Pre će biti da ga nisi baš najbolje podesio jer meni KIS radi perfektno!
smiley_emoticons_thumbs1.gif
A kao drugo, Avast nikada nije bio, niti će ikada biti bolji od ma kog Kasperskog! Tek toliko da se zna!
smiley_emoticons_yes.gif
 
Vazno je da ja vishe nemam problema, a izmedju ostalog, dotichni KAV je napushtao par tuceta
trojanaca i ostalih papazjanija u komp.
Dva puta sam ga reinstalirao, proshao u sitna crevca sve opcije, skenirao sistem 3 puta...
To u moj dragi komp vishe nikad....
 
Ma šta mi napriča! Ja bih pre rekao da je ovaj tvoj post pravi SHIT !!! Kao prvo, imaš SKORO duplo jaču mašinu nego što je moja i prosto mi je neverovatno da ti je KAV toliko kočio!
smiley_emoticons_confused2.gif
Pre će biti da ga nisi baš najbolje podesio jer meni KIS radi perfektno!
smiley_emoticons_thumbs1.gif
A kao drugo, Avast nikada nije bio, niti će ikada biti bolji od ma kog Kasperskog! Tek toliko da se zna!
smiley_emoticons_yes.gif


:klap: :klap: :super:


Ni ja ne vjerujem da ti je Kaspersky tako lose raduio.
I ja koristim Kaspersky vec duze vrijeme i nikada nisam imao nikakvih problema.
Samo da se zna.
 
Za ove "iskusne" sa antivirusima...da li znate da KIS ima nivoe podesavanja, znaci moze od ovlaz skeniranja do skeniranja svega cemu se pristupa na racunaru...

Posle KIS ne valja, a neko samo ne zna da ga podesi:roll:

A i ovo da ti 8200 napravi u PII...stvarno...da ti nisu uvalili PIII kao 8200;)

BTW ja sam KAV koristio 90-i-neke na PII 233MHz, pa je radio. Ver 3-nesto ako se secam;)
 
Definitivno BitDefender.
Brz AV. Radi u pozadini kao da ga nema.Prati sve procese u kompu i menjanje registry baze.
A da,ima i Firewall.
I sto takodje govori o njegovom kvalitetu je to sto je na samom vrhu svetske liste AV.
Probajte pa procenite.Garantujem da vam posle njega nece pasti napamet da ga menjate za bilo koji drugi AV.
 
Avast-> dobar za losije racunare kod kojih zahtevniji AV program usporava komp
KIS-> ako vec racunar moze da ga podnese (a velika vecina moze) onda je to najbolje resenje

Sve ostalo (osim mozda jos dva-tri slicna pomenutim) su otkrica ljudi koji uglavnom i ne znaju o cemu tacno pricaju.... ;) pozz


edit: ovo gore sam napisao jer sam bio ubedjen da se radi o temi zastita racunara uopste (promasio sam prozor)....a eto izmedju ostalog koliko ste otisli u off da se po postovima ne moze ni predpostaviti sta je tema.... ;)
 
Poslednja izmena:

Back
Top