GDE CETE OVOG LETA???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
e pa moj dragi liberalu,crna gora jeste lijepa,to su mi mnogi stranci potvrdili,ali da je najbolja destinacija daleko od toga!!!

sljegni ti malo sa cetinja pa prodji svijetom vidjeces da i druge zemlje imaju svoje prirodno bogatstvo!!

ja idem svake godine sa drustvom,ima nas sa svih strana,i jako bi bio srecan da se crna gora okrene turizmu na jedan pravi nacin,kako bi mogla da konkurise pravim turistickim centrima!!!!

mislim da se nesto u zadnje vrijeme promijenilo,i da ide na bolje,ali prave strance lovatore tesko cemo mi moci da pridobijemo sa mentalitetom koji imamo!!!
 
crnogorski srbin:
e pa moj dragi liberalu,crna gora jeste lijepa,to su mi mnogi stranci potvrdili,ali da je najbolja destinacija daleko od toga!!!

sljegni ti malo sa cetinja pa prodji svijetom vidjeces da i druge zemlje imaju svoje prirodno bogatstvo!!

ja idem svake godine sa drustvom,ima nas sa svih strana,i jako bi bio srecan da se crna gora okrene turizmu na jedan pravi nacin,kako bi mogla da konkurise pravim turistickim centrima!!!!

mislim da se nesto u zadnje vrijeme promijenilo,i da ide na bolje,ali prave strance lovatore tesko cemo mi moci da pridobijemo sa mentalitetom koji imamo!!!

Ma bio sam brate i na par drugih destinacija al jeßiga najvise volim moju Crnu Goru pa kakva da je za mene je najbolja.
 
Me Inside:
Ma koja crna Crna Gora i kupanje medju go*nima i placanje seljacima da se dr*aju na tebe.Idem u Hrvatskuuuuu!

Pa mislim da si to ipak mogao malo pristojnije rec, mislim stvarno vjeruj mi da odje na forumu nije nikog strah od tebe pa te prema tome molimo da se iole uozbiljis jadan a da na lijep nacin izneses svoje misljenje, neces u CG neces ne moras, idi u Hrvatsku pa ces vidjet kako ces tek tamo proc junace.
Pozzzz.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top