Marković: Prekid pregovora zbog SSP

Karamazov

Ističe se
Poruka
2.450
Vesti: http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=05&dd=21&nav_id=299651
Palma nije mutav, a jos se i naljutio. Ekipa iz DSS-a i SRS-a ne ispunjava obecanja, Kostunica opet hoce da sedi na 2 stolice... Iako SPS ne prihvati da napusti pregovore sa DSS i SRS, on je rekao da tu vladu nece podrzati. Bez njega koalicija nema 126 poslanika. Ako se to i dogodi, onda krece bitka za Ugljanina. :lol:
 
Poslednja izmena:
Dragan Markovic, zvani Palma je upravo zavukao domachinski i radikalima i kostunicinim kleri kalima.........:super:

Covek se malo zezao, a onda ih odyebao, kao sto je i bilo ocekivano.......pa Palma je , bre , intelektualac za Voju i Tomu.......a i sve vas sa foruma , koji su se ovih dana uzaludno radovali "sto gore - to bolje " radikalsko - domachinskoj vladi.........:rotf:

Elem, od danas je DM Palma moj idol......prelazim u niskom letu iz LDPa u JS.......
Pa lik je jaci od Cede , 100 puta.....kakav zayebant........:super:

PALMA CARE !!!!!!!!!!!!!!!!!




Tri palme

Davno nisam čuo pjesmu sa Havaja,
bolan plač gitare, tihi poj
davno nisam gled'o tvoje crne oči
samo svud me prati sanja roj.

Tri palme na otoku sreće
gdje oblaci kruže svu noć,
gdje lađa za lađom se kreće
i skoro u luku će doć'.



Tri palme, tri tajne, tri sjene,
naš raj, naše nebo, naš dom
i čarobni lik male žene,
u srcu sačuvao sam svom.


Stara pjesma zvoni, sjeća me na prošlost
i na davnu ljubav, sreću svu ...
slušam kako plače, gitara u noći
i ja pjevam tiho pjesmu tu
 
ЛДП-овци и жути претворише,некада заосталог Палму,сељака,задриглог главоњу у великог напредног демократу и идола.Хехе...

Још социјалисте да прогласите за проевропску напредну опцију и милина.
 
Glup mnogo covek...Pitali ga ko je bio Betoven- on kaze- kako ne znam,pa on je pevao i bio popularan kad sam ja bio mali,i njega ako treba cu dovedem u Jagodinu...Tako mu i ovi iz DS-a ispricali bajke o ujci iz Evrope i on mali decko misli da je Evropa nesto lepo...

Ma Palma je seljacina primitivna koja ne bi prepoznala sta je kutura ni da je udari po njusci onoj debeloj. Ali mislim da je ukapirao sta znace evropske incvesticije. Hebiga, nova radna mesta za njegove ljude u Jagodini...
 
Ma Palma je seljacina primitivna koja ne bi prepoznala sta je kutura ni da je udari po njusci onoj debeloj. Ali mislim da je ukapirao sta znace evropske incvesticije. Hebiga, nova radna mesta za njegove ljude u Jagodini...
Palma je zaista primitivan i nepismen, ali je Palma ipak čovek koji je u Jagodini dosta toga pozitivnog uradio.

Ono što je meni smešno je to što je samozvanim intelektualcima Palma sada genije, lik sa kojim je moguće sarađivati i praviti Vladu....
Zamislite samo Vladu u kojoj bi sedeli zajedno Palma i Čeda.
 
Glup mnogo covek...Pitali ga ko je bio Betoven- on kaze- kako ne znam,pa on je pevao i bio popularan kad sam ja bio mali,i njega ako treba cu dovedem u Jagodinu...Tako mu i ovi iz DS-a ispricali bajke o ujci iz Evrope i on mali decko misli da je Evropa nesto lepo...
A ti si se očito primio na - neke druge bajke. Palma je možda (:roll:) neobrazovan, al' nije glup.
 
Palma je zaista primitivan i nepismen, ali je Palma ipak čovek koji je u Jagodini dosta toga pozitivnog uradio.

Ono što je meni smešno je to što je samozvanim intelektualcima Palma sada genije, lik sa kojim je moguće sarađivati i praviti Vladu....
Zamislite samo Vladu u kojoj bi sedeli zajedno Palma i Čeda.

Ma Palma je pametiji i od Mlohavog i od Grobara. Samo tebra, primitivan je skroz. A i laze kad stigne.
 

Back
Top