Prijemni

Beki93

Početnik
Poruka
20
Eh.. Prijemni..
Evo ja sam zavrshio sa svim stvarima za shkolu, i jedina, pritom i najveca briga, trenutno mi je prijemni.
U osnovnoj shkoli uvek sam prolazio sa svim peticama, takodje sam i imao diplome tako da cu biti vukovac..
Planiram da upishem trecu gimnaziju, za koju, inache, treba oko 97-98 bodova.. Shto znachi da moram da imam minimum 38 na prijemnom. Minimum.
E sad... Ja sam obe zbirke do sad preshao po dva puta, sada cu krenuti treci put, ali me ipak hvata panika pre je*eni prijemni... Uvek pomislim shta ce biti ako se sj*bem negde..

Shta cete vi sa prijemnim? kako idu pripreme? koju shkolu? itd ;)
 
jao blago tebi i ja sam vukovac i nisam ni jednom do sada prosla cele zbirke,i briga me...matematiku cu da imam 20 siguro,a srpski molim boga za 10...al sta me briga...meni super sve preko 90...nek imam devedeset nesto i ja zadovoljna.....
 
a kod nas za gimnaziju treba 60 bodova..hehe...
ja se ljudi za prijemni dan jedan nisam pripremala jer sam planirala da upisem frizera,otisla na prijemni cisto radi reda i imala 35.5 bodova i upisala medicinsku
 
Eh.. Prijemni..
Evo ja sam zavrshio sa svim stvarima za shkolu, i jedina, pritom i najveca briga, trenutno mi je prijemni.
U osnovnoj shkoli uvek sam prolazio sa svim peticama, takodje sam i imao diplome tako da cu biti vukovac..
Planiram da upishem trecu gimnaziju, za koju, inache, treba oko 97-98 bodova.. Shto znachi da moram da imam minimum 38 na prijemnom. Minimum.
E sad... Ja sam obe zbirke do sad preshao po dva puta, sada cu krenuti treci put, ali me ipak hvata panika pre je*eni prijemni... Uvek pomislim shta ce biti ako se sj*bem negde..

Shta cete vi sa prijemnim? kako idu pripreme? koju shkolu? itd ;)

brate opusti se znaci ne razmisljaj o tome....kako ces i sta ces....bez panike bez nervoze....to ti je ogromna psiholoska prednost od ostalih....samo smireno....nema sta da se plasis....ujutru brate ustani umij se pojedi nesto pred prijemni i pici....svi se ono uplase prijemni ovo ono....samo opusteno i uradi ono sto znas....i pokusaj i sta da prepises ;)....nije nista strasno....
 
I mene je tresla trema na prijemnom za upis u srednju skolu. Ali tesila me je to sto su svi pricali o tome kako je kriterijum po selima takav da oni koji dodju iz sela sakupe sasvim mao bodova na prijemnom a da cemo mi iz Uzica zauzeti najbolja mesta na tabelama.
 
kod nas za gimnaziju prirodni smer treba 40 bodowa,a ja nosim 60 iz skole jer sam skroz odlicna uwek bila....tako da moram da imam 1 ipoen z srpskog i 1 iz matematike.........mada nisam jos krenula da wezbam,wezbacu kada pocne raspust......
 
Eh.. Prijemni..
Evo ja sam zavrshio sa svim stvarima za shkolu, i jedina, pritom i najveca briga, trenutno mi je prijemni.
U osnovnoj shkoli uvek sam prolazio sa svim peticama, takodje sam i imao diplome tako da cu biti vukovac..
Planiram da upishem trecu gimnaziju, za koju, inache, treba oko 97-98 bodova.. Shto znachi da moram da imam minimum 38 na prijemnom. Minimum.
E sad... Ja sam obe zbirke do sad preshao po dva puta, sada cu krenuti treci put, ali me ipak hvata panika pre je*eni prijemni... Uvek pomislim shta ce biti ako se sj*bem negde..

Shta cete vi sa prijemnim? kako idu pripreme? koju shkolu? itd ;)

ma samo opusteno... ;)
p.s. ja idem u III, i veruj mi, neces pogresiti ako je upises... skola je extra! ;)
 
Eh.. Prijemni..
Evo ja sam zavrshio sa svim stvarima za shkolu, i jedina, pritom i najveca briga, trenutno mi je prijemni.
U osnovnoj shkoli uvek sam prolazio sa svim peticama, takodje sam i imao diplome tako da cu biti vukovac..
Planiram da upishem trecu gimnaziju, za koju, inache, treba oko 97-98 bodova.. Shto znachi da moram da imam minimum 38 na prijemnom. Minimum.
E sad... Ja sam obe zbirke do sad preshao po dva puta, sada cu krenuti treci put, ali me ipak hvata panika pre je*eni prijemni... Uvek pomislim shta ce biti ako se sj*bem negde..

Shta cete vi sa prijemnim? kako idu pripreme? koju shkolu? itd ;)

Ja sam isto vukovac... i djak generacije... Poshto me mrzi da spremam srpski, a pritom mi ide matematika, upisacu matematichke specijalce u Gimnaziji (Valjevo)... :D Nije da bi mi srpski pravio neki problem, ali lenja sam ***... :) Ovako, po kratkom postupku cu probati da upishem i da posle uzivam. Prijemni nam je sledece subote, a ja zbirku otvorila nisam! Idem na one pripreme koje su 2 put nedeljno i na kojima se rade prijemni ispiti od proshlih godina... :whistling:
 
kod nas za gimnaziju prirodni smer treba 40 bodowa,a ja nosim 60 iz skole jer sam skroz odlicna uwek bila....tako da moram da imam 1 ipoen z srpskog i 1 iz matematike.........mada nisam jos krenula da wezbam,wezbacu kada pocne raspust......

bolje imaj sto vise....jer desi se da i imas bodove za gimnaziju ne uspes da upises....jer prvi upisuju oni koji imaju najvise bodova a konkurisu za upis....jaka je konkurencija u gimnazijama....
 
pa ja sam planirala da upisem trogodisnju (frizer) za sta mi nije bio potreban prijemni pa se zato nisam mnogo trzala oko toga...e gle ovo,za frizera treba 42-45 bodova a trogodisnja,a kod gage u gradu treba 40 bodova za gimnaziju..ne mogu da verujem...
 
bolje imaj sto vise....jer desi se da i imas bodove za gimnaziju ne uspes da upises....jer prvi upisuju oni koji imaju najvise bodova a konkurisu za upis....jaka je konkurencija u gimnazijama....

I kod nas je, pogotovo za prirodno-matematichki smer... :o A ovo za Gaginu gimnaziju... da ne poverujesh! :eek:
 
I kod nas je, pogotovo za prirodno-matematichki smer... :o A ovo za Gaginu gimnaziju... da ne poverujesh! :eek:

ovde je klanje za drustveni....jace gimnazije se krecu od negde 80 ja mislim....oko 80 to znam....drustveni a prirodni manje....ja licno ne bi preporucio gimnaziju to bi mi samo bila mogucnost ako ne znam sta cu od strucnijih a imam bodove.....
 
ovde je klanje za drustveni....jace gimnazije se krecu od negde 80 ja mislim....oko 80 to znam....drustveni a prirodni manje....ja licno ne bi preporucio gimnaziju to bi mi samo bila mogucnost ako ne znam sta cu od strucnijih a imam bodove.....

Kod nas Gimnaziju ne mozesh da upishesh bez 85 bodova... :confused:
 

Back
Top