Danasnja muzika je *!!!

Beogradski sindikat

Primećen član
Poruka
633
:twisted::twisted::twisted:U poslednje vreme jako cesto i dugo razmisljam kako je sva muzika u 2000-tima jako veliko *. Ajde razumem ja,to jeste komercijala,ali na primer ranije je bilo jako dobrih bendova i izvodjaca,iako su bili popularni do divljenja! Jednostavno,danasnja muzicka scena je mrtva i neko mora da je pokrene! Sve danasnje pesme su bazirane samo na nekoj prevari,slinavim ljubavnim boljkama,i kod dece,omiljeni: toliko beznacajni problemi u skoli,u ljubavi,u porodici,nerazumevanja vrsnjaka sa obrazlozenjem oni su glupi sto nisu poremeceni kao ja! Dokle vise??? Kaoda danasnji muzicari vise nemaju muhda da nesto pametno smisle!!! Svi dobri bendovi su se:80%ili raspali,17%ili su postali jadni i ispolirani! A ova 3%??? Pa njih niko na * ni malo jer se ne uklapaju u kalup gluposti kao ostali!!!!:twisted::twisted::twisted:
 
Poslednja izmena od moderatora:
To ti tako misliš. Ali kada bi malo više prokopao, kada bi zavirio malo iza Pink televizije i Mtv-a video bi da i danas ima jednako odličnih bendova kao i ranije, samo nisu toliko komercijalni i popularni kao u neko ranije vreme.
Ako na Tv-u ne viđaš dobru muziku, ne znači da ona ne postoji ili da je zamrla ili da se ne stvara.
Ima mnogo predobrih bendova koji i dan danas prave predobru muziku, a to što ih ti ne znaš ne daje ti za pravo da pljuješ po svima:thumbdown:
 
To ti tako misliš. Ali kada bi malo više prokopao, kada bi zavirio malo iza Pink televizije i Mtv-a video bi da i danas ima jednako odličnih bendova kao i ranije, samo nisu toliko komercijalni i popularni kao u neko ranije vreme.
Ako na Tv-u ne viđaš dobru muziku, ne znači da ona ne postoji ili da je zamrla ili da se ne stvara.
Ima mnogo predobrih bendova koji i dan danas prave predobru muziku, a to što ih ti ne znaš ne daje ti za pravo da pljuješ po svima:thumbdown:

Potpisujem... :rtfm:
 
:twisted::twisted::twisted:U poslednje vreme jako cesto i dugo razmisljam kako je sva muzika u 2000-tima jako veliko gowno. Ajde razumem ja,to jeste komercijala,ali na primer ranije je bilo jako dobrih bendova i izvodjaca,iako su bili popularni do divljenja! Jednostavno,danasnja muzicka scena je mrtva i neko mora da je pokrene! Sve danasnje pesme su bazirane samo na nekoj prevari,slinavim ljubavnim boljkama,i kod dece,omiljeni: toliko beznacajni problemi u skoli,u ljubavi,u porodici,nerazumevanja vrsnjaka sa obrazlozenjem oni su glupi sto nisu poremeceni kao ja! Dokle vise??? Kaoda danasnji muzicari vise nemaju muhda da nesto pametno smisle!!! Svi dobri bendovi su se:80%ili raspali,17%ili su postali jadni i ispolirani! A ova 3%??? Pa njih niko na je.be ni malo jer se ne uklapaju u kalup gluposti kao ostali!!!!:twisted::twisted::twisted:

Pa i ne bih se slozio bas sa tobom,ali ok-tvoje misljene-pośtujem.
Ali kad je 97% *,ko po tebi spada u onih 3%(konkretno imena)?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ova tema je jedna od onih tema čiji autor treba da izvrši samoubistvo!

Pod jedan - deoba muzika na komršal i UG je glupost!
Sve je pravljeno u komercijalne svrhe! SVE!
A to, da li ćeš ti da se probiješ svojim numerama ili ne, to zavisi od više faktora! Sreća čini bitnu ulogu u probijanju!
Ali pre svega, ti moraš da budeš dobar da bi se probio!

Ali ako se ipak ne probiješ, a dobar si - ***... manjak sreće!

Sa druge strane imaš slušaoce (poput lika koji je otvorio temu) koji još izgleda nisu upućeni u blagodeti interneta!

Kao što napisa neko gore - moraš da kopaš!

Ja nisam toliko upućen u ostale žanrove muzike, ali evo, uzeću taj diskutabilni rep za primer!

Baš sam se pre neki dan smorio... ono... nemam šta da slušam više... milion diskova preslušavanih iznova i iznova... trebalo mi je nešto sveže!

Prelistao sam par foruma, video linkove... skinuo... i eto - sad slušam još kvalitetnog repa!

Naravno da ima kvalitetne muzike! Ali moraš sam da se potrudiš da dođeš do nje!
Kopaj!
 
To ti tako misliš. Ali kada bi malo više prokopao, kada bi zavirio malo iza Pink televizije i Mtv-a video bi da i danas ima jednako odličnih bendova kao i ranije, samo nisu toliko komercijalni i popularni kao u neko ranije vreme.
Ako na Tv-u ne viđaš dobru muziku, ne znači da ona ne postoji ili da je zamrla ili da se ne stvara.
Ima mnogo predobrih bendova koji i dan danas prave predobru muziku, a to što ih ti ne znaš ne daje ti za pravo da pljuješ po svima:thumbdown:

Slazem se ...ima mnog o dobrih metal bendova tj ono sto ja slusam ....nadjem neki bend sto niko nije niakd cuo ono strava sviraju i eto ima i dalje kuul i dobre muzike al nekako je pobrimila moderniji uticaj...al ima i onih koji rokaju u starijem stilu..zika je dobra i tacka.:tick:
 
OK,nisam mislila da mnogo lupam,ali u osnovi danasnja muzika nije toliko kreativna kao ranije! Sve je nekako izlapelo i neinteresantno! Uzmimo na primer rock i rep: ranije su ta dva zanra bila sveza,energicna i kreativna! A pogledajte sada samo pevaju neki soulja boj,50cent i eminem! Daj brate gde onaj oldschool rap koji je bio toliko inspirativan! A o rock muzici ne zelim ni da pisem. U skorije vreme rock je sve i svasta:i glupi pop tinejdzerski bendovi,i neka mlaka alternativa,jednom recju sve danas trpaju u rock! Sutra ce jos da mi kazu da je Rijana ili Avril rock revacica,i onda cu moci ladno da ih roknem!!! Nema ljutnje ljudi! Nije mi namera bilo koga da uvredim,ili sl. Samo govorim da je mejnstim unisten skoro potpuno,iako ima nekolicina izvodjaca,to ipak nije to! Od izvodjaca novijih koji spadaju u kom.jedino mogu da postujem Aimee Duffy,Amy Winehouse,RATM,REM,i jos neke kojih ne mogu trenutno da se setim A nepoznata muzika po pravilu jeste dobra ako se udubis u trazenje iste! I ne brini se ti koji pricas o kopanju,kopam ja dovoljno! Ovo je bila samo obicna konstatacija! Pa forum i jeste napravljen da se dele misljenja!!! Vama se verovatno svidja moderniji zvuk,ali ja ipak ne mogu to da slusam,jer mi se gadi! Ostajem pri svom probranom izboru izvodjaca!!!!:rtfm::rotf:
 
Zavisi koja srpska muzika! Ako ciljash na grand&citty records onda si totalno u pravu! Ali ipak i kod nas ima,opet ponavljam jako malo dobre muzike,ali je ima! Dobar nam je rep i pank!
Isto to vazi za stranu muziku! Ima pogane u vecini ali ima necega i dobrog,iako ne mnogo!
 
Zavisi koja srpska muzika! Ako ciljash na grand&citty records onda si totalno u pravu! Ali ipak i kod nas ima,opet ponavljam jako malo dobre muzike,ali je ima! Dobar nam je rep i pank!
Isto to vazi za stranu muziku! Ima pogane u vecini ali ima necega i dobrog,iako ne mnogo!

Meni je zesce sranje,sad svako repuje vise nema nekog kvaliteta a textovi su tek da places od muke!! Nasa muzika je sranje do bola,ovime mislim na Grand,Rep,T.Folk,zabavnu i narodnu!! Rock se kao malo budi vratili su se Brejkersi,Neverne Bebe(oni se nisu ni vracali),Strip,Ritam Nereda,Disciplina Kicme,Dza ili Bu pa sad Nightshift,skoro sam cuo da je u Lajkovcu pevao i Kerber a bili su u VA i Invazija i Parni Valjak!! Ja slusam metal ali ne volim komercijalu,vecina bendova kojie slusam albumi im u opste ne izlaze u Evropi samo u Americi ili ako izlaze mozes samo da nabavis u inostranstvu mozda moze i u BG ali tesko!!
 
OK,nisam mislila da mnogo lupam,ali u osnovi danasnja muzika nije toliko kreativna kao ranije! Sve je nekako izlapelo i neinteresantno! Uzmimo na primer rock i rep: ranije su ta dva zanra bila sveza,energicna i kreativna! A pogledajte sada samo pevaju neki soulja boj,50cent i eminem! Daj brate gde onaj oldschool rap koji je bio toliko inspirativan! A o rock muzici ne zelim ni da pisem. U skorije vreme rock je sve i svasta:i glupi pop tinejdzerski bendovi,i neka mlaka alternativa,jednom recju sve danas trpaju u rock! Sutra ce jos da mi kazu da je Rijana ili Avril rock revacica,i onda cu moci ladno da ih roknem!!! Nema ljutnje ljudi! Nije mi namera bilo koga da uvredim,ili sl. Samo govorim da je mejnstim unisten skoro potpuno,iako ima nekolicina izvodjaca,to ipak nije to! Od izvodjaca novijih koji spadaju u kom.jedino mogu da postujem Aimee Duffy,Amy Winehouse,RATM,REM,i jos neke kojih ne mogu trenutno da se setim A nepoznata muzika po pravilu jeste dobra ako se udubis u trazenje iste! I ne brini se ti koji pricas o kopanju,kopam ja dovoljno! Ovo je bila samo obicna konstatacija! Pa forum i jeste napravljen da se dele misljenja!!! Vama se verovatno svidja moderniji zvuk,ali ja ipak ne mogu to da slusam,jer mi se gadi! Ostajem pri svom probranom izboru izvodjaca!!!!:rtfm::rotf:

Ne tražiš dovoljno! Ne kopaš!

El si čula za atmosphere, jedi mind tricks, cunninlynguists.... ?

To ti je današnji pravi rep!
 
Meni je zesce sranje,sad svako repuje vise nema nekog kvaliteta a textovi su tek da places od muke!! Nasa muzika je sranje do bola,ovime mislim na Grand,Rep,T.Folk,zabavnu i narodnu!! Rock se kao malo budi vratili su se Brejkersi,Neverne Bebe(oni se nisu ni vracali),Strip,Ritam Nereda,Disciplina Kicme,Dza ili Bu pa sad Nightshift,skoro sam cuo da je u Lajkovcu pevao i Kerber a bili su u VA i Invazija i Parni Valjak!! Ja slusam metal ali ne volim komercijalu,vecina bendova kojie slusam albumi im u opste ne izlaze u Evropi samo u Americi ili ako izlaze mozes samo da nabavis u inostranstvu mozda moze i u BG ali tesko!!

Brejkersi se nisu vratili ni proslim albumom, a tek ovaj je totalno *. Bebe nisu rok, pevaju na danima estrade...tezgarosi najobicniji ( mislim, svaka cast za muziku ali...), Disciplina se ispucala takodje, U Lajkovcu su nastupili Najda i Gale a ne Kerber...takodje tezgarosi...i Nije Valjak nego Aki...valjak se odavno raspao...
Toliko o nasoj sceni. :whistling:
 
Poslednja izmena od moderatora:
NEMAM POJMA KO SU TI LOVE SONG.ALI VERUJEM DA MI SE NE BI SVIDELI UOPSTE.OK NE KOPAM BAS TOLIKO DUBOKO,IZ RAZLOGA STO SAM RAZOCARANA U DANASNJU MUZIKU,PA MISLIM DA I NEMA NEKE POENTE KOPATI TOLIKO! NE SLUSAM IZRAZITO REP,ALI VOLIM NEKE IZVODJACE DA CUJEM.
U SVAKOM VREMENU JE POSTOJALA I DOBRA I LOSA MUZIKA,SAMO STO MI SE CINI DA IZVODJACI VISE NE ZNAJU STA DA SMISLE PA SAMO PRAVE MUZICKA IZDANJA DA BI NEKA GLUPAVA DECURLIJA BALAVILA! E PA SE NE ZOVU FANOVI! JA DA BENAVIM NAD NEKIM BENDOM SAMO ZATO STO PEVAC "JE JAKO SLADAK"! DAJ BRATE CINJENICA JE DA VELIK DEO SCENE PROPADA,TONE U ZIVI PESAK! NARAVNO,TAKODJE SE SLAZEM DA NIJE SVE *,I DA CE UVEK BITI GRUPA KOJE SU VREDNE SLUSANJA! ALI VECI DEO SVEGA JESTE *
 
Poslednja izmena od moderatora:
Brejkersi se nisu vratili ni proslim albumom, a tek ovaj je totalno sranj*e. Bebe nisu rok, pevaju na danima estrade...tezgarosi najobicniji ( mislim, svaka cast za muziku ali...), Disciplina se ispucala takodje, U Lajkovcu su nastupili Najda i Gale a ne Kerber...takodje tezgarosi...i Nije Valjak nego Aki...valjak se odavno raspao...
Toliko o nasoj sceni. :whistling:

ali zato su yox-iiii...:mrgreen: :lol:
 

Back
Top