Kad vam je "neko dovoljno seksi za seks" dali to i priznate - uvek?

SudnjiReli

Obećava
Banovan
Poruka
98
I u slucaju da ne zelite seks sa tom osobom. ("u slucaju da ne zelite seks sa tom osobom" je topic, a ne naslov, ali, eto, moze i samo naslov... sve ostalo autor ce da smatra za off)

Ako vam je neka tipusa tip (pedofil ako ste onda srednji rod, tipo ili fiat punto:thumbdown:) za seks dovoljno seksi, pa onda sutra bas dok vam je i dalje biola/bila seksi u nekom T trenutku odlucite da nekome budete apsolutno verni (sve (ostalo) je relativno) to ne znaci da vam ona osoba i dalje nije seksi, zasto? Najbitnije je: zato sto ne moze to da znaci. Ostali razlozi takodje postoje. :think: Nema potrebe ni da kazem da ako ona osoba prestane da vam bude seksi zbog toga sto nekome zelite biti verni to znaci da niste nikome postali verni, to znaci da cete prevaritit cim vam se neko drugi ucini "dobrim ubijanjem dosade", to znaci da neko mora prestati da vam se svidja da bi nekome drugom bili verni:mrgreen: a sta to znaci to je duga prica o glupostima.

to je bilo objasnjenje teme, koje je uvek Zuto dok ja ne prestanem da objasnjavam u zutom.
 
Poslednja izmena:
I u slucaju da ne zelite seks sa tom osobom. ("u slucaju da ne zelite seks sa tom osobom" je topic, a ne naslov, ali, eto, moze i samo naslov... sve ostalo autor ce da smatra za off)

Ako vam je neka tipusa tip (pedofil ako ste onda srednji rod, tipo ili fiat punto:thumbdown:) za seks dovoljno seksi, pa onda sutra bas dok vam je i dalje biola/bila seksi u nekom T trenutku odlucite da nekome budete apsolutno verni (sve (ostalo) je relativno) to ne znaci da vam ona osoba i dalje nije seksi, zasto? Najbitnije je: zato sto ne moze to da znaci. Ostali razlozi takodje postoje. :think: Nema potrebe ni da kazem da ako ona osoba prestane da vam bude seksi zbog toga sto nekome zelite biti verni, to znaci da neko mora prestati da vam se svidja da bi nekome drugom bili verni:mrgreen: a sta to znaci to je duga prica.

to je bilo objasnjenje teme, koje je uvek Zuto dok ja ne prestanem da objasnjavam u zutom.


:eek: evo, sad sam zaradila dioptriju, a nisam ni skontala šta je pisac htio da kaže...:dash:

divan početak još jednog divnog dana :whistling:
 
Ako vam je neka tipusa tip (pedofil ako ste onda srednji rod, tipo ili fiat punto:thumbdown:) za seks dovoljno seksi, pa onda sutra bas dok vam je i dalje biola/bila seksi u nekom T trenutku odlucite da nekome budete apsolutno verni (sve (ostalo) je relativno) to ne znaci da vam ona osoba i dalje nije seksi, zasto? Najbitnije je: zato sto ne moze to da znaci. Ostali razlozi takodje postoje. :think: Nema potrebe ni da kazem da ako ona osoba prestane da vam bude seksi zbog toga sto nekome zelite biti verni, to znaci da neko mora prestati da vam se svidja da bi nekome drugom bili verni:mrgreen: a sta to znaci to je duga prica.
A ovo ti je druga tema skroz. :lol: Koja konfuzija, opet se neki multinik zeza.
Pitanje vernosti i odbijanja nekog ko ti se svidja zarad te vernosti, ako sam dobro skapirao. To dolazi kasnije kao posledica licnog dogovora izmedju dvoje, ako se to dogovore uopste i kad se to dogovore, mada ima tu i neka moralna prirodna barijera, koja ti govori nemoj biti tenkre i muvati njih 5 nije lepo, ali onda pomislis, a zar one to isto ne rade pa onda i nemas te moralne barijere.
Ponekad je sasvim kul odgovoriti samo na naslov :lol:
Hehe evo procitao sam i temu. :)
 
"dovoljno seksi za seks" znacilo bi "ebem ti zivot, kad bi me cura ostavila odma bi se bacio na ovu". Ili, za cura: "ebem ti zivot, kad bi me cura ostavila odma bi se bacio na ovu" ako je cura transvestit ili za momke, "ebem ti zivot, kad bi me cura ostavila odma bi se bacila na ovu" ako je momak transvestit, ili za momke, ako je gej "ebem ti zivot, kad bi me momak ostavio odma bi se bacila na ovog" ako je uz to i transvestit, ili, za curu, ako je bi "ebem ti zivot, kad bi me cura ostavila odma bi se bacila na ovog momka, ebem ti zivot kad bi me momak ostavio odma bi se bacila na njega, ebem ti zivot kad bi me cura ostavila odma bi se bacila na ovu curu, ebem ti zivot.... OVA OSOBA MI JE SEKSI do daske".. itd.
i za normalne se zna to nemoram da objasnjavam, ko je normalan razume da se moze svidjeti neko nekome i ako taj neko ko se pali ne zeli seks.

itd.
 
ukoliko bi se radilo o curi koja nema curu, onda bi bilo "ebem ti zivot, kako je dobro sto bi se ebala sa ovim i ocu to da uradim", itd.

ako je problem ves masina, onda isto to, ali "kad popravim ves masinu" ukoliko je cura vulkanizer, onda "samo jos ovu gumu" ili momak "ebem ti zivot, dovoljno me pali ova cura da je stipnem za dupe, ali nebi to uradio jer su mi masne ruke, sto ne znaci da me ne pali dovoljno" itd. ukoliko je pored vulkanizerskog obrazovanja osoba i moralno uzdignuta itd.
 
Ako neka moze da mi se ucini kao dobra za seks na kvadrat (a ne samo seks) to ne znaci da bi prevario devojku. Ali znaci da mi je dovoljno seksi za seks * 10. Dali bi ja to priznao bi pitam sta misle ostali, ne vidim tu nista nejasno, i jedva cekam odgovore onih koji su razumeli temu iz prve bez citanja ovih dodatnih objasnjenja koja pisem za osobe od kojima imam lose misljenje, tj da treba da se lece - ja se izvinjavam ovo je forum mogu da napisem svoje misljenje, jeli tako?
 
Ako neka moze da mi se ucini kao dobra za seks na kvadrat (a ne samo seks) to ne znaci da bi prevario devojku. Ali znaci da mi je dovoljno seksi za seks * 10. Dali bi ja to priznao bi pitam sta misle ostali, ne vidim tu nista nejasno, i jedva cekam odgovore onih koji su razumeli temu iz prve bez citanja ovih dodatnih objasnjenja koja pisem za osobe od kojima imam lose misljenje, tj da treba da se lece - ja se izvinjavam ovo je forum mogu da napisem svoje misljenje, jeli tako?
Osobe od kojima ti imaš loše mišljenje treba da se leče?
:rotf::rotf::rotf::rotf:
Bravo majstore za mišljenje...:super:
Si ti neki stručnjak?
 

Back
Top