Osudjen Zbog Gledanja Zene !!

prvi put čovek seo pored nje, ali se postepeno pomerao i na kraju zauzeo polovinu njenog sedišta.
Posle par dana ponovo su bili u istom kupeu i tada je čovek seo preko puta i čitavo vreme nepristojno zurio u njene grudi

ja ga ne bih prijavila.... samo bih ga pretukla :rtfm:
ili dovela brata da ga pretuce,
ili citavo drustvo...

moron....

Offtopic: i zasto se uvijek neki moroni uvijek nabacuju uprkos ignorisanju,
a fini momci se uvijek pogube? :dontunderstand:
 
Očekujem sledeće komentare:
- Ne, ova žena u poodmaklim godinama nije trebalo da ga prijavi, već da iskoristi šansu (po principu "daj šta daš") i u dubokoj starosti doživi iskonski ženski san o seksu sa nepoznatim muškarcem u vozu; šta bi joj falilo malo gimnastike sa tzv. piletinom, pošto je apsolutno sigurno da ne upražnjava seks već godinama, tj. matora je, ružna, klimakterična, otromboljena ... pa je i njen muž više ne želi, ili je impotentan (otkazala mu prostata nakon 50-e);:mrgreen:
- Ova gospođa u poznim godinama je namerno napravila skandal da bi skrenula pažnju na to da je nekome još uvek poželjna mada se s odvratnošću može konstatovati da je inkriminisani pokušaj zavođenja delo perverznjaka sklonog seksu sa staricama;:mrgreen:
- Sve je to njena uobrazilja, tvorevina klimakteričnog uma poremećenog radom poblesavelih hormona. Dotični uopšte nije gledao u njen (sparušeni) dekolte nego u neku tačku na približno istoj relaciji (bradavicu na vrhu gospođinog nosa ili duboke bore na njenom čelu), zgražavajući se nad činjenicom da tako stara žena uopšte sama putuje;:mrgreen:
- Ova donna je sve to iscenirala ne bi li se domogla odštete, tj. para koje su joj bile potrebne za operaciju katarakte na oba oka. :mrgreen:
 
Očekujem sledeće komentare:
- Ne, ova žena u poodmaklim godinama nije trebalo da ga prijavi, već da iskoristi šansu (po principu "daj šta daš") i u dubokoj starosti doživi iskonski ženski san o seksu sa nepoznatim muškarcem u vozu; šta bi joj falilo malo gimnastike sa tzv. piletinom, pošto je apsolutno sigurno da ne upražnjava seks već godinama, tj. matora je, ružna, klimakterična, otromboljena ... pa je i njen muž više ne želi, ili je impotentan (otkazala mu prostata nakon 50-e);:mrgreen:
- Ova gospođa u poznim godinama je namerno napravila skandal da bi skrenula pažnju na to da je nekome još uvek poželjna mada se s odvratnošću može konstatovati da je inkriminisani pokušaj zavođenja delo perverznjaka sklonog seksu sa staricama;:mrgreen:
- Sve je to njena uobrazilja, tvorevina klimakteričnog uma poremećenog radom poblesavelih hormona. Dotični uopšte nije gledao u njen (sparušeni) dekolte nego u neku tačku na približno istoj relaciji (bradavicu na vrhu gospođinog nosa ili duboke bore na njenom čelu), zgražavajući se nad činjenicom da tako stara žena uopšte sama putuje;:mrgreen:
- Ova donna je sve to iscenirala ne bi li se domogla odštete, tj. para koje su joj bile potrebne za operaciju katarakte na oba oka. :mrgreen:

Ovo je kao da si zakljucala temu :)
 
Očekujem sledeće komentare:
- Ne, ova žena u poodmaklim godinama nije trebalo da ga prijavi, već da iskoristi šansu (po principu "daj šta daš") i u dubokoj starosti doživi iskonski ženski san o seksu sa nepoznatim muškarcem u vozu; šta bi joj falilo malo gimnastike sa tzv. piletinom, pošto je apsolutno sigurno da ne upražnjava seks već godinama, tj. matora je, ružna, klimakterična, otromboljena ... pa je i njen muž više ne želi, ili je impotentan (otkazala mu prostata nakon 50-e);:mrgreen:
- Ova gospođa u poznim godinama je namerno napravila skandal da bi skrenula pažnju na to da je nekome još uvek poželjna mada se s odvratnošću može konstatovati da je inkriminisani pokušaj zavođenja delo perverznjaka sklonog seksu sa staricama;:mrgreen:
- Sve je to njena uobrazilja, tvorevina klimakteričnog uma poremećenog radom poblesavelih hormona. Dotični uopšte nije gledao u njen (sparušeni) dekolte nego u neku tačku na približno istoj relaciji (bradavicu na vrhu gospođinog nosa ili duboke bore na njenom čelu), zgražavajući se nad činjenicom da tako stara žena uopšte sama putuje;:mrgreen:
- Ova donna je sve to iscenirala ne bi li se domogla odštete, tj. para koje su joj bile potrebne za operaciju katarakte na oba oka. :mrgreen:
Hm...problem je samo teza da su 50 i nešto godišnjakinje sparušene.Ne bih rekao za sve.:whistling:
 
Očekujem sledeće komentare:
- Ne, ova žena u poodmaklim godinama nije trebalo da ga prijavi, već da iskoristi šansu (po principu "daj šta daš") i u dubokoj starosti doživi iskonski ženski san o seksu sa nepoznatim muškarcem u vozu; šta bi joj falilo malo gimnastike sa tzv. piletinom, pošto je apsolutno sigurno da ne upražnjava seks već godinama, tj. matora je, ružna, klimakterična, otromboljena ... pa je i njen muž više ne želi, ili je impotentan (otkazala mu prostata nakon 50-e);:mrgreen:
- Ova gospođa u poznim godinama je namerno napravila skandal da bi skrenula pažnju na to da je nekome još uvek poželjna mada se s odvratnošću može konstatovati da je inkriminisani pokušaj zavođenja delo perverznjaka sklonog seksu sa staricama;:mrgreen:
- Sve je to njena uobrazilja, tvorevina klimakteričnog uma poremećenog radom poblesavelih hormona. Dotični uopšte nije gledao u njen (sparušeni) dekolte nego u neku tačku na približno istoj relaciji (bradavicu na vrhu gospođinog nosa ili duboke bore na njenom čelu), zgražavajući se nad činjenicom da tako stara žena uopšte sama putuje;:mrgreen:
- Ova donna je sve to iscenirala ne bi li se domogla odštete, tj. para koje su joj bile potrebne za operaciju katarakte na oba oka. :mrgreen:

Ponesto fali:

1) Doticna gospodja bila nepristojno obucena i time sexualno ugrozavala tog muskarca

2) Davala mu je gomilu signala da joj se on svidja na pocetku ,a posle se pravila luda

3) Gledanje u nekoga je nikada nije nezakonito

4) Sto mu nije rekla da joj smeta ?
 
Da... cuvena tema o seksualnom uznemiravanju.
Svakako da to krivicno delo ima svoju svrhu i smisao.
Niko od nas ne bi voleo da njegovu sestru, zenu ili majku spopada neka budala na poslu, vacari je, prica gadosti, predlaze sex, uprkos njenom jasnom i vise puta ponovljenom NE.
Ali, yebiga....u tome se i preteruju, pa se tako i ovaj nesrecnik nasao u problemu samo zato sto je GLEDAO neku zenu.
Aman, zaman...nije joj ni prisao, nije pricao sa njom, nije je vacario, nije bio navalentan, bezobrazan, nije pricao ni predlagao svasta....jednostavno je GLEDAO u zenu.

To kao da je pokusaj -Velikog Brata- da od nas napravi amorfne mase, stoku bez mozga i bez stava o tome sta je normalno a sta nije, da muskarce i zene napravi neprijateljima i da svako zbog POGLEDA, pa ma kakav on bio, moze da te prijavi a ti da zaglavis zatvor i da ti se u evidenciju upise da si bolesni perverznjak.

Tako je u americi majka devojcice koju je decak iz odelenja poljubio u obraz, prijavila decaka za sexualno uznemiravanje njene cerke...
Sta reci...mada ne sumnjam da ce se i ovde pojaviti oni koji ce pokusati da opravdaju ono sto zdrav razum ne moze da opravda. Hajde da zene uopste ne gledamo i da usvojimo stav da je svako interesovanje muskarca prema zeni zapravo duboko bolesna perverzija koju treba preduprediti
 
Hm...problem je samo teza da su 50 i nešto godišnjakinje sparušene.Ne bih rekao za sve.:whistling:
Naravno da je poenta upravo u tome - ej, zamisli, jedna žena od ČAK :lol: 55 godina bila je predmet interesovanja od nje mlađeg muškarca. Cccc... Kuda ovaj svet ide???:lol:

Ponesto fali:

1) Doticna gospodja bila nepristojno obucena i time sexualno ugrozavala tog muskarca

2) Davala mu je gomilu signala da joj se on svidja na pocetku ,a posle se pravila luda

3) Gledanje u nekoga je nikada nije nezakonito

4) Sto mu nije rekla da joj smeta ?

Ma, možemo još da karikiramo. :mrgreen:
Postoji mnoštvo idiotskih varijanti.
 
To je nezakonito
Muskarac nikada ne gleda u zenu koja ne zeli da bude gledana

nija fora u gledanju, on se neprikladno ponasao par dana prije toga,
ignorisan je.... a onda je ponovo poceo

vidim zenu kojoj je uskraceno pravo da kaze ne tj to isto ne je ignorisano
ovakvi muskarci su mi samo nekoliko koraka od silovatelja

mada, sta ja znam
koga jednom ujede zmija, i u gusteru vidi istu (i tezi da je ubije)
 
Ma, možemo još da karikiramo. :mrgreen:
Postoji mnoštvo idiotskih varijanti.

Pa onda ok.Ja sam idiot.

Ali sad sam se promenio,sada se malo vise uklapam u realnost,mozda ima nade za mene. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:


1) Zena pa makar bila i gola - to nije sexualno uznemiravanje.

2) Zene nikada ne daju odredjene signale muskarcima

3) Gledanje u nekoga je nezakonito,ne sme se gledati u zenske grudi...

4) Muskarac pre nego sto pridje zeni treba da je pita dali sme da joj pridje,pre nego sto je poljubi treba da je pita da li sme da je poljubi i tako dalje...

Zato sto zapravo zene pokrecu svet i svi treba da se divimo i da postijemo lepotu i plemenitu dusu onih koje nisu lepe
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Naravno da je poenta upravo u tome - ej, zamisli, jedna žena od ČAK :lol: 55 godina bila je predmet interesovanja od nje mlađeg muškarca. Cccc... Kuda ovaj svet ide???:lol:

Onda ima nade za tebe?
 
Poslednja izmena:
nija fora u gledanju, on se neprikladno ponasao par dana prije toga,
ignorisan je.... a onda je ponovo poceo

vidim zenu kojoj je uskraceno pravo da kaze ne tj to isto ne je ignorisano
ovakvi muskarci su mi samo nekoliko koraka od silovatelja

mada, sta ja znam
koga jednom ujede zmija, i u gusteru vidi istu (i tezi da je ubije)

Sta je poceo...svakome je dozvoljeno da gleda u bilo koga....

Kao drvece ruze i zene su takodje prirodne lepote.

I muskarci takodje..
 
Poslednji koji je zurio u mene izvadio je, nakon 10 minuta, zaista pozamašnu kitu i nastavio da me gleda gladeći ga. E da, bio je jako prljav i imao je vrh 15 godina..... I ne, nisam imala dekolte...
A o čemu se radi? Da kliknem ovo ili ne? Nisu neki virusi?
 

Back
Top