Pitanje za lizače

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

WEISHAUPT

Iskusan
Banovan
Poruka
6.825
Kada ližete picu, naravno vi što to radite, koju tehniku koristite? Da li kada jezikom prelazite preko klitorisa "ispisujete" slova azbuke, abecede, alfabeta ili brojite od 1 do 10 pa sve u krug? Ili brojite od 1 do 100 ili možda od 1 do 1000? O, da, da ne zaboravim; da li vam se kad omakne, da pogrešite, i da vam jezik upadne u prkno? I šta onda radite? Mislim kakav je to osećaj?
 
Kada ližete picu, naravno vi što to radite, koju tehniku koristite? Da li kada jezikom prelazite preko klitorisa "ispisujete" slova azbuke, abecede, alfabeta ili brojite od 1 do 10 pa sve u krug? Ili brojite od 1 do 100 ili možda od 1 do 1000? O, da, da ne zaboravim; da li vam se kad omakne, da pogrešite, i da vam jezik upadne u prkno? I šta onda radite? Mislim kakav je to osećaj?

ti to ispipavas teren....
za neku gay avanturu....
pa te zanima osjecaj lizanja necijeg dupeta?

:cmok:
 
Unsaie, mnogo si bezobrazna. Postavio sam pitanje muškarcima, jer ja to još nisam probao. A interesuje me kako je. No se bojim čim si se javila da se odlično razumeš u ono za šta pokušavaš da optužuješ mene.
 
nego, zaboravih da dodam....

posto,
prkno jelte,
ne moze da vlazi samo po sebi

bilo bi fino da ti i decko :rumenko:
nabavite odgovarajuci lubrikant....
umjesto da samo lizete

ovaj,
'nam da si ti romanticna dusica ali ipak,
imaj obzira za partnerov shuovaj, osjecanja.... :)

______________________________________________________

btw,
ne misli na mene jer ja nisam djevica
ono - mogao bi da navuces neku bolestinu.... :rumenko:
 
Unsaie, baš lijepo od tebe što si me upozorila za tu boleštinu, ali ja sam gej isto ko što si ti djevica. Uzalud se trudiš.

a zasto ne?
pa ja se uvijek zalazem za slobodu izrazavanja svojih.... homoseksualnih nagona kod deckiju :heart:
ovaj prvi korak ti je odlican :ok:

dobra ideja da se pokrijes toboz interesovanjem za zene,
a u prici poenta lizanje shuovaj anusa :rumenko:
 
a zasto ne?
pa ja se uvijek zalazem za slobodu izrazavanja svojih.... homoseksualnih nagona kod deckiju :heart:
ovaj prvi korak ti je odlican :ok:

dobra ideja da se pokrijes toboz interesovanjem za zene,
a u prici poenta lizanje shuovaj anusa :rumenko:

Pa ti si stručna i za muške i za ženske i to i ne kriješ. Izvoli pa nam reci, odnosno odgovori na pitanje.
 
Pitam dečke a ti zlonamerno odgovaraš i pričaš gluposti. Pitam dečke kakav je osećaj kad ližu picu.

VS

Kada ližete picu, naravno vi što to radite, koju tehniku koristite? Da li kada jezikom prelazite preko klitorisa "ispisujete" slova azbuke, abecede, alfabeta ili brojite od 1 do 10 pa sve u krug? Ili brojite od 1 do 100 ili možda od 1 do 1000? O, da, da ne zaboravim; da li vam se kad omakne, da pogrešite, i da vam jezik upadne u prkno? I šta onda radite? Mislim kakav je to osećaj?

ma ne stiiidi se :) :heart:

evo sam ti nasla finu sliku, posto imas 32 a ovo je men over 30, odgovara ti :rumenko:

luke_parker_001.jpg
 
Kada ližete picu, naravno vi što to radite, koju tehniku koristite? Da li kada jezikom prelazite preko klitorisa "ispisujete" slova azbuke, abecede, alfabeta ili brojite od 1 do 10 pa sve u krug? Ili brojite od 1 do 100 ili možda od 1 do 1000? O, da, da ne zaboravim; da li vam se kad omakne, da pogrešite, i da vam jezik upadne u prkno? I šta onda radite? Mislim kakav je to osećaj?

si lizao ti IKAD? :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top