Покрет Европа позива на грађански рат

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Слобода

Primećen član
Banovan
Poruka
733
Pokret Evropa nema alternativu poziva Beograđane da se u četvrtak 22. maja u 11.30 časova okupe na platou ispred Skupštine Grada i da zajedno sa javnim ličnostima iz kulture, sporta i nauke pošalju jasnu poruku kakav Beograd žele.

Uveliko je najavljeno da će u petak biti uspostavljen pakt koji će, sa Aleksandrom Vučićem na čelu, povesti Beograd nazad u mračnu prošlost.
http://blog.b92.net/text/3036/Odbrana Beograda/

Богдановић покрао Београд и Србију 15 милиона евра. А "демократе" о пљачки. Молили милошевића да не да никакву помоћ Србима у борби против туђмановаца и муслимана. Тражили су да се Срби преко Дрине оставе на цедилу.

"Демократе" ако мисле да ће Срби да седе скрштених руку, док "демократе" дивљају по улицама Београда и Србије, грдно се варају!
 
http://blog.b92.net/text/3036/Odbrana Beograda/

Богдановић покрао Београд и Србију 15 милиона евра. А "демократе" о пљачки. Молили милошевића да не да никакву помоћ Србима у борби против туђмановаца и муслимана. Тражили су да се Срби преко Дрине оставе на цедилу.

"Демократе" ако мисле да ће Срби да седе скрштених руку, док "демократе" дивљају по улицама Београда и Србије, грдно се варају!

"demokrate"=pedderi:super:
 
Sranje ,mogu da protestvuju do sutra kad su Beogradjani vecinski glasali za te 3 stranke i Vucic ima puno pravo da se vika gradonacelnikom ako zeli i ako ga izaberu naravno , ne znam koji qurac ti Seseljevici ,Sekeljevici i ostali indijanci izigavaju kad ce ih ionako doci 100-200 najvise .
Nego jel vi u vasoj vukojebini znate za razliku izmedju protesta i gradjanskog rata ?
znam ja da kod vas cim se skupi vise od 10 ljudi na gomili mora da se zapuca makar u vazduh ili da se cakija izvadi ,ali ovde nema nikakvog govora o bilo kakvom ratu ,nego o protestu koji je po meni besmislen al ako oni oce da piste po ulici i uredno prijave skup onda nek im je sa srecom
 
Poslednja izmena:
a sto ste sedeli skrstenih ruku dok su divljaci palili i razbijali beograd tamo negde krajem februara :confused:

zp07102531ij0.jpg


la democracia el gusto para lunáticas
 
a sto ste sedeli skrstenih ruku dok su divljaci palili i razbijali beograd tamo negde krajem februara :confused:

Кршиш правила форума са тешким провокацијама, а модератор си. Док си ти седела кући и молила да се затру Срби на Косову и преко Дрине (да би могла себи што више приуштити материјалне ствари), Срби су гинули за одбрану отаџбине. Али шта то тебе брига. Битно да је теби економски добро, а што Срби пишају крв на Косову од твојих "демократа", то те уопште не занима.
 
Кршиш правила форума са тешким провокацијама, а модератор си. Док си ти седела кући и молила да се затру Срби на Косову и преко Дрине (да би могла себи што више приуштити материјалне ствари), Срби су гинули за одбрану отаџбине. Али шта то тебе брига. Битно да је теби економски добро, а што Срби пишају крв на Косову од твојих "демократа", то те уопште не занима.
borili se sa zardinjerama,semaforima i sa staklima od beogradskih butika :rolleyes:
 
poziva **** na građanski rat... Ovo je samo situacija kao kad je DSS-RS organizovao miting zbog Kosova... Ovog puta pobednik ne želi da se ponovi situacija od prošlog puta - da luzeri vladaju...

Тад је био митинг не ДСС и СРС. Сваки Србин и Српкиња су подржали протест због отимање Косова. А то су "демократе" га отели. Исти "демократи" који урлају и траже истребљење Српства и Србије са дивљањем по улицама. Хоћете да опет се Србија пљачка и да се пљује на Србе, и називате Србима највећим злочинцима.
 
Кршиш правила форума са тешким провокацијама, а модератор си. Док си ти седела кући и молила да се затру Срби на Косову и преко Дрине (да би могла себи што више приуштити материјалне ствари), Срби су гинули за одбрану отаџбине. Али шта то тебе брига. Битно да је теби економски добро, а што Срби пишају крв на Косову од твојих "демократа", то те уопште не занима.
kako krsim pravila?
hoces reci da NIJE bilo paljenja i razbijanja beograda krajem februara od strane jedne grupe ljudi?
da li to tvrdis,ili samo koristis priliku da opljunes po meni iz puke dosade?
 
Кршиш правила форума са тешким провокацијама, а модератор си. Док си ти седела кући и молила да се затру Срби на Косову и преко Дрине (да би могла себи што више приуштити материјалне ствари), Срби су гинули за одбрану отаџбине. Али шта то тебе брига. Битно да је теби економски добро, а што Срби пишају крв на Косову од твојих "демократа", то те уопште не занима.

aU boKte...:mrgreen::lol:
 
borili se sa zardinjerama,semaforima i sa staklima od beogradskih butika :rolleyes:

Пола милиона са простеста за отимање Косова су ломили Београд:rolleyes:. Кад сте 5 окотобра палили и дивљали, (а то никад не можете поновити), онда вам паљење и дивљање није сметало.
 
Протесте против легалних и легитимних резултата избора могу само да смисле ментално заостали или они којима је догорело до ноката,па им је по цену живота стало да сачувају власт.
Ма не треба да се плаше ови из Г17 и ДС...затворске ћелије ће бити уређене по последњим европским стандардима.
 
Sranje ,mogu da protestvuju do sutra kad su Beogradjani vecinski glasali za te 3 stranke i Vucic ima puno pravo da se vika gradonacelnikom ako zeli i ako ga izaberu naravno , ne znam koji qurac ti Seseljevici ,Sekeljevici i ostali indijanci izigavaju kad ce ih ionako doci 100-200 najvise .
Nego jel vi u vasoj vukojebini znate za razliku izmedju protesta i gradjanskog rata ?
znam ja da kod vas cim se skupi vise od 10 ljudi na gomili mora da se zapuca makar u vazduh ili da se cakija izvadi
,ali ovde nema nikakvog govora o bilo kakvom ratu ,nego o protestu koji je po meni besmislen al ako oni oce da piste po ulici i uredno prijave skup onda nek im je sa srecom

benéfica el mejor:ok:
comiendo e proceda nin asi:whistling:
 
Пола милиона са простеста за отимање Косова су ломили Београд:rolleyes:. Кад сте 5 окотобра палили и дивљали, (а то никад не можете поновити), онда вам паљење и дивљање није сметало.

Ukoliko DSS-SPS-SRS formira vladu, meni će toliko mirisati na novi peti oktobar, da je to neverovatno...
 
Кршиш правила форума са тешким провокацијама, а модератор си. Док си ти седела кући и молила да се затру Срби на Косову и преко Дрине (да би могла себи што више приуштити материјалне ствари), Срби су гинули за одбрану отаџбине. Али шта то тебе брига. Битно да је теби економски добро, а што Срби пишају крв на Косову од твојих "демократа", то те уопште не занима.

A ti i tebi slčni ih branite sve u šesnaest. Ja bih promenio face na srpskim novčanicama i zamenio ovakvim herojima. Se sećaš tuko kad su wadikawi bwanili popa na SR-CG gwanici? Sve se sjurili na Kosovo ravno pa otrčali nazad za BG.
 
kako krsim pravila?
hoces reci da NIJE bilo paljenja i razbijanja beograda krajem februara od strane jedne grupe ljudi?
da li to tvrdis,ili samo koristis priliku da opljunes po meni iz puke dosade?

Довољно је погледати твоје теме и одговоре. Нарочито пре него што си постала модератор. Омаловажавање Срба и Србије, и опште пљување по Србима.

Паљење и разбијање није било ништа у поређењу са дивљањем 5 октобра. Пљачка бутика су чинили мали број на протесту за отимање Косова. Апсолутна већина са протеста нису правили нереде. А ти плачеш за америчком амбасадом, а не што су американци отели Косово и спалили Србина којег су протерали са Косова 1999.
 
Довољно је погледати твоје теме и одговоре. Нарочито пре него што си постала модератор. Омаловажавање Срба и Србије, и опште пљување по Србима.

Паљење и разбијање није било ништа у поређењу са дивљањем 5 октобра. Пљачка бутика су чинили мали број на протесту за отимање Косова. Апсолутна већина са протеста нису правили нереде. А ти плачеш за америчком амбасадом, а не што су американци отели Косово и спалили Србина којег су протерали са Косова 1999.

Jadan onaj koga ti braniš preko interneta. "Mting srbske sloge" pa zviždali Dodiku... Uostalom - što ne izadje ti 5-og oktobra da objasniš da to nije tako?
 
Довољно је погледати твоје теме и одговоре. Нарочито пре него што си постала модератор. Омаловажавање Срба и Србије, и опште пљување по Србима.

Паљење и разбијање није било ништа у поређењу са дивљањем 5 октобра. Пљачка бутика су чинили мали број на протесту за отимање Косова. Апсолутна већина са протеста нису правили нереде. А ти плачеш за америчком амбасадом, а не што су американци отели Косово и спалили Србина којег су протерали са Косова 1999.
cim nemas nista konkretno da kazes,prebacujes temu na mene i sta ja mislim,odnosno sta ti verujes da ja mislim..

smesan si.
 
Кршиш правила форума са тешким провокацијама, а модератор си. Док сседела кући и молила да се затру Срби на Косову и преко Дрине (да би могла себи што више приуштити материјалне стварии ти ), Срби су гинули за одбрану отаџбине. Али шта то тебе брига. Битно да је теби економски добро, а што Срби пишају крв на Косову од твојих "демократа", то те уопште не занима.

u kaka uvreda..boles'..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top