VUČIĆ GRADONAČELNIK!!!

videces ,necu da kazem kada ipak ima male dece ovde :mrgreen:
Jasno sve kolega :D
Posle dvanaestogodišnjice vladavine DOSOVACA u raznim oblicima bolje ciklon da nas je zadesio!!!

Pravac Mijanmar zemljače, pa ćeš da vidiš kakve gluposti mlatiš.
Očekuj čudo. Zavali se na dupe i očekuj da će Aca svemogući da ti sredi sve živo. Neki od vas kao da žude da budu razočarani i da se konstantno žale.
 
:super::super::super::super::super::super::super::super::super::super::super::super::super::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok:::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Jedva čekam da krene da iskopava raznorazne lopovluke prethodnog režima!!!

uh kako ces da uzivas... a jer uzivas sto je demokratcki blok uhvatio fudbalsku mafiju,mafiju koja se bavali svercom cigareta, nafte,zemunski clan, drumska mafija,kertez sa carine,
jesi ti slep? svega toga je bilo za vreme vlade tvoga vucica i vadikala sa SPSom kao sad ce oni nesto krenuti da resavaju? koliko glu... mozes biti:dash:
 
Poslednja izmena:
mislim da je glavni deo SPS-a odlucio da ide u koaliciju sa SRS i DSS kao i biraci mislim to je prirodno, al opet tamo ima i dosta ovih funkcionera koji nisu imuni na mito , i te likove DS podmicuje i sada je previranje u toj stranci kom ce se privoleti carstvu.

Ono sto je za mene ohrabrujuce jeste da je Dacic rekao da SPS nece ni u kom slucaju ici u koaliciju sa DS-om u svom intervjuu Politici
 
uh kako ces da uzivas... a jer uzivas sto je demokratcki blok uhvatio fudbalsku mafiju,mafiju koja se bavali svercom cigareta, nafte,zemunski clan,
jesi ti slep? svega toga je bilo za vreme vlade tvoga vucica i vadikala sa SPSom kao sad ce oni nesto krenuti da resavaju? koliko glu... mozes biti:dash:

Glu.... , hvataju ih pred svake izbore da bi ment.... kao što ste vi glasali za njih!!! Ko je procesuiran???? Ko je osuđen????
 

Pa kad kažeš da je bolje da te je ciklon zadesio, neke stvari ti očigledno nisu jasno razgraničene u glavi. Što me navodi da pomislim da očekuješ da će Vučić da radi radikalno bolje od predhodnika iz DS-a (ili klonova). To me ponovo navodi da verujem da očekuješ čudo, jer ne verujem da će se situacija drastično poboljšati. Ti izvoli i veruj. Ja se iskreno nadam da će Aca raditi hiljadu puta bolje od svih i da će od Beograda napraviti čudo, ali ne krivi me ako sam opravdano skeptičan.
 
mislim da je glavni deo SPS-a odlucio da ide u koaliciju sa SRS i DSS kao i biraci mislim to je prirodno, al opet tamo ima i dosta ovih funkcionera koji nisu imuni na mito , i te likove DS podmicuje i sada je previranje u toj stranci kom ce se privoleti carstvu.

Ono sto je za mene ohrabrujuce jeste da je Dacic rekao da SPS nece ni u kom slucaju ici u koaliciju sa DS-om u svom intervjuu Politici

ja koliko znam DSS podmicuje i ucenjuje a sto se tice Dacica procitaj ovo http://www.blic.co.yu/politika.php?id=42323
 
uh kako ces da uzivas... a jer uzivas sto je demokratcki blok uhvatio fudbalsku mafiju,mafiju koja se bavali svercom cigareta, nafte,zemunski clan, drumska mafija,kertez sa carine,
jesi ti slep? svega toga je bilo za vreme vlade tvoga vucica i vadikala sa SPSom kao sad ce oni nesto krenuti da resavaju? koliko glu... mozes biti:dash:

Pa sa tim SPSom hoce i Demokrate i Ceda:dontunderstand:
 
Pa kad kažeš da je bolje da te je ciklon zadesio, neke stvari ti očigledno nisu jasno razgraničene u glavi. Što me navodi da pomislim da očekuješ da će Vučić da radi radikalno bolje od predhodnika iz DS-a (ili klonova). To me ponovo navodi da verujem da očekuješ čudo, jer ne verujem da će se situacija drastično poboljšati. Ti izvoli i veruj. Ja se iskreno nadam da će Aca raditi hiljadu puta bolje od svih i da će od Beograda napraviti čudo, ali ne krivi me ako sam opravdano skeptičan.

Metaforički sam to rekao za ciklon!!!! Ni ja neočekujem čuda ali očekujem da će biti bolje!!!
 

Back
Top