99% se sklapa vlada DS-SPS!!Radikali paljba na njive,Vojo hmmm mazi mačku LOL!!

nikolakk

Početnik
Poruka
23
ako je po ovoj izjavi Ruzica:
evo jednog isecka
.....On je dodao da su garancije pre svega neophodne kada je reč o realizaciji principa socijalne pravde, za šta su potrebni fondovi.
Ružić, koji je i predsednik Izvršnog odbora socijalista, istakao je da SPS nije za poništavanje Sporazuma o stabilizaciji i asocijaciji sa Evropskom unijom, dodajući da treba postaviti i pitanje ko je sve učestvovao u izradi tog dokumenta.
"I neki koji su u predizbornoj kampanji stavljali taj sporazum na stub srama radili su na tom dokumentu", kazao je Ružić.
On je rekao da razgovori koje koalicija oko socijalista vodi na lokalnom nivou ne moraju biti uvertira u formiranje državne vlasti........

izvor:
http://stranke.net/index.php?option=com_content&task=view&id=660&Itemid=2
 
Idemo ljudi VESELJE!!!!!:D:D:D:D

Imam informacije direktno sa pregovora DS i SPS poshto imam prijatelja tamo i uglavom izgleda se sklapa vlada DS SPS ostalo je josh samo par stvarcica da se reshe!!!:worth::worth::worth::mrgreen::mrgreen:

99% se sklapa vlada DS i SPS,koliko sam razumeo SPS je trazhio 4 ministarska mesta i josh neke stvarcice koje trenutno nisu bitne,vec je bitno da ce Srbija konachno krenuti napred!!!:mrgreen::mrgreen::rotf::heart:


ZIVELA EVROPSKA SRBIJA!!!
 
slobotan4ar1md4lw1.jpg
 
ako je po ovoj izjavi Ruzica:
evo jednog isecka
.....On je dodao da su garancije pre svega neophodne kada je reč o realizaciji principa socijalne pravde, za šta su potrebni fondovi.
Ružić, koji je i predsednik Izvršnog odbora socijalista, istakao je da SPS nije za poništavanje Sporazuma o stabilizaciji i asocijaciji sa Evropskom unijom, dodajući da treba postaviti i pitanje ko je sve učestvovao u izradi tog dokumenta.
"I neki koji su u predizbornoj kampanji stavljali taj sporazum na stub srama radili su na tom dokumentu", kazao je Ružić.
On je rekao da razgovori koje koalicija oko socijalista vodi na lokalnom nivou ne moraju biti uvertira u formiranje državne vlasti........

izvor:
http://stranke.net/index.php?option=com_content&task=view&id=660&Itemid=2

Hmmmmmm... kada bi to bila istina SPS bi sebi doneo smrnu presudu, biraci SPS-a sigurno nisu za to glasali, to bi bilo samoubistvo za SPS.
 
Hmmmmmm... kada bi to bila istina SPS bi sebi doneo smrnu presudu, biraci SPS-a sigurno nisu za to glasali, to bi bilo samoubistvo za SPS.
pa sta ih briga na sledecim izborima kao vuk i mladja na ovim - u predizbornu koaliciju i garantovano bar desetak mesta sa zajednicke liste.

vise me brinu glasaci DS, cusmo da se BoTa danima brine da glasaci DSS nisu glasali za seseljevu poltiku...po tome sada ispada da su glasaci DS glasali za milosevicevu politiku :mrgreen:
 
istina ili ne, ako je dacic iole pametan, i gleda interes srbiej [uz to svoj, partijski, i sl.] to je za mene normalna vest. mozda nije normalno da im DS ponudi koaliciju, ali ponekad moras stvarati savez i sa "neprijateljem" zarad opste dobiti.

Чим се ти Шиптаре радујеш - значи, неће бити добро за Србе и Србију! :twisted::twisted::twisted:
 
istina ili ne, ako je dacic iole pametan, i gleda interes srbiej [uz to svoj, partijski, i sl.] to je za mene normalna vest. mozda nije normalno da im DS ponudi koaliciju, ali ponekad moras stvarati savez i sa "neprijateljem" zarad opste dobiti.

Знаш како се зове савез са непријатељем ? ПАКТ!

Било је тога у нашој Српској историји, стварали су пактове и издавали Србију многи!
 
Idemo ljudi VESELJE!!!!!:D:D:D:D

Imam informacije direktno sa pregovora DS i SPS poshto imam prijatelja tamo i uglavom izgleda se sklapa vlada DS SPS ostalo je josh samo par stvarcica da se reshe!!!:worth::worth::worth::mrgreen::mrgreen:

99% se sklapa vlada DS i SPS,koliko sam razumeo SPS je trazhio 4 ministarska mesta i josh neke stvarcice koje trenutno nisu bitne,vec je bitno da ce Srbija konachno krenuti napred!!!:mrgreen::mrgreen::rotf::heart:


ZIVELA EVROPSKA SRBIJA!!!

То се могло закључити из изјаве Мире Марковић за медије у вези посете Дачића Русији - мислим, то је могао да закључи свако ко уме да чита између редова.
 
Sta se primate sto neka budala napise na forumu?!

Ewo ga:

DSS: DO KRAJA NEDELJE
KOALICIONI SPORAZUM ZA BEOGRAD
POLITIKA - UNUTRAŠNJA - Utorak, Maj 20, 2008 12:31
Predsednik Demokratske stranke Srbije Vojislav Koštunica, zamenik predsednika Srpske radikalne stranke Tomislav Nikolić i predsednik Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić dogovorili su se danas da stranački organi sve tri partije potvrde iskazanu volju gradskih odbora o formiranju gradske vlasti u Beogradu, rečeno je Tanjugu u DSS.

Koštunica, Nikolić i Dačić takođe su se dogovorili da se do kraja ove sedmice potpiše kolicioni sporazum za Beograd.

RTS
 
Знаш како се зове савез са непријатељем ? ПАКТ!

Било је тога у нашој Српској историји, стварали су пактове и издавали Србију многи!

zovi kako hosec, a da je toga bilo, bilo je.... a cega nije bilo:rotf::rotf:
eremita
Чим се ти Шиптаре радујеш - значи, неће бити добро за Србе и Србију!
gde sam napisao da se radujem. samo sam rekao ako je iole pametan....
 
Idemo ljudi VESELJE!!!!!:D:D:D:D

Imam informacije direktno sa pregovora DS i SPS poshto imam prijatelja tamo i uglavom izgleda se sklapa vlada DS SPS ostalo je josh samo par stvarcica da se reshe!!!:worth::worth::worth::mrgreen::mrgreen:

99% se sklapa vlada DS i SPS,koliko sam razumeo SPS je trazhio 4 ministarska mesta i josh neke stvarcice koje trenutno nisu bitne,vec je bitno da ce Srbija konachno krenuti napred!!!:mrgreen::mrgreen::rotf::heart:


ZIVELA EVROPSKA SRBIJA!!!

pA, MAJMUNE (posto podrzavas cionisticku tezu da su neki ljudi fakat od majmuna), to je ista izdajnicka opcija i to niko normalan nije ni dovodio u pitanje. to vrece i zakrpe.
 

Back
Top