Maturanti, sta upisujete i [b]ZASTO[/b]?

Ja nisam maturant (daleko od toga, he he he, imam jos vremena) ali samo da vas obavestim da je bas ovih dana u NSu otvoren Zurnalisticki medjuodsek izmedju Pravnog i Filozofskog faksa. Traje tri godine, plus jedna postdiplomskog i jedna magistarskog. Prijemni je od dva testa - srpski i knjizevnost i opsta kultura
Ajmo novinari, navali :wink:
Vidis, ja od sestog osnovne znam sta zelim da budem... razliciti smo... :roll:
:wink:
Ali uz vas sam, MATURANTI, i drzim vam palceve da se odlucite za nesto extra dobro i kasnije rasturite na faksu i poslu, OK? :wink:
 
Luc:
Sasha85:
Nego... Ja jos uvek nisam dobila teme za maturski... Ostali? :?
Staaaaaa, pa ti si se zaje*ala gore od mene. :( Postoji lista sa temama, ona je predata direktoru(osim ako u tvojoj skoli nije drugacije), ja sam tu listu izvlacio iz njegovih ruku da bih se upisao... tuga. Vidi da i ti uradis isto inace pauziras :cry: :cry:

Ma,nije toga jos uvek bilo kod nas... Razumes? Tek treba da nam daju teme....

Pa,sad kazi da je tebi teze...? :?
 
Sasha85:
Luc:
Dobro je, ja pisem nuklearnu fiziku (fisija) :shock: :shock: :shock: , to je bila jedina tema koja je ostala. I, kome je teze?

To je barem tema o kojoj ti mozes da pises... Odes u biblioteku ili potrazis nesto online i mozes da napises...

A ja imam da radim proracune po minimum 20 strana.... Plus zavrsna 3-4 crteza...

Ali dobro... Svakome je svoj rad najtezi...
Ijaooooooj, priznajem, tebi je teze. Sta uopste predstavlja taj maturski, koja je svrha toga?
 

Back
Top