Da li bi vam smetalo da vozite ista kola ceo zivot?

Smetalo bi mi. A to znam zato što me smori i mobilni telefon koji savršeno dobro funkcioniše. Smori me posle 5 godina, doduše, ali smori.

A možda mi i ne bi smetalo kada bi drumovi i ostatak vaseljene bili tako isto zaustavljeni u vremenu pa ne bih imala s čim boljim da se poredim. Tj. ne sebe već svoje elektronsko-mehaničke izvore zadovoljstva.
 
ne ako su u dobrom stanju.....zašto bi menjala nešto što traje.....:dontunderstand:
Ti si verna zena. Pouzdana i odana porodicnim vrednostima. Na preljubu i ne pomisljas i ne shvatas njen smisao. Razlog za promenu partnera moze da lezi samo u dubokom neslaganju u vezi.

Sve sto moze da se kupi novcem volim da menjam(promenim) s vremena na vreme..
Ti si nemirnog duha, volis da istrazujes. Nisi obavezana konvencionalnim drustvenim normama, a zivot zivis tako sto ga udises punim plucima.
Sklona si promeni partnera i nisi spremna da ostanes sa nekim ako ti u svemu ne odgovara.

Ne bi mi smetalo,to bi bilo super.Samo pored toga shto su vechna i da ne mogu da se ukradu...i samo ako je u pitanju crni 911 iz 85.
U potrazi si za devojkom koja je tvojih godina. Tacno znas sta hoces - tvoja devojka mora da poseduje vanvremenski stil i kvalitet. Mora da bude pomalo mracna, ali cvrstih stavova.
Veoma si posesivan, prevara je za tebe neprihvatljiva, a ljubav sa osobom pored koje se vidis mora da bude vecna i osigurana od svake ''kradje''.

Ако просечан Кубанац може да вози ауто из педесет и неке, могу и ја.
Ti si nepopravljivi levicar i nostalgicar. Suocen sa svakodnevnim teskocama, resenja pronalazis u racionalizacijama.
Nezadovoljan ali nespreman da promenis partnera, ostajes uz njega obrazlazuci odluku tvrdnjom da sve i nije tako lose, ili da moze i gore, ili da je sve to, u stvari, isto.

meni ne bi (pod uslovom da se ne kvare i ne rdjaju i ne trose mnogo).
inace, meni su najlepsi automobili bas ti sporetasti, iz pedeset i neke... :heart:
Preferiras muskarce koji su nesto stariji od sebe. Moraju da budu sa stilom, energicni, pouzdani i optimisticni. I moraju da budu utegnuti k'o casa.





E sad, zamislite sumu... Kakva je ta suma? Da li je zimzelena ili listopadna? ... Zamislite zivotinju... Koja je to zivotinja? Sta radi ta zivotinja? Zamislite vodu... Koja voda je u pitanju? Da li je reka, ili more? Jezero, mozda? Da li je voda mutna ili bistra?... Zamislite konja... Koje je boje konj?... Dolazite do jednih vrata... Koje su boje vrata? Kakva je brava na vratima? Da li su vrata zakljucana?...Sta se nalazi iza vrata?... Ulazite u prostoriju iza vrata... Koje su boje zidovi? Da li postoje prozori?...
... Zamislite tjup... Kakav je taj tjup?
Je l' lep tjup?
Ma zamislite tjup kad vam kazem.
 
Preferiras muskarce koji su nesto stariji od sebe. Moraju da budu sa stilom, energicni, pouzdani i optimisticni. I moraju da budu utegnuti k'o casa.

doktore, kako je to biti majka?
i posebno - sta na obicnom srpskom znaci biti nesto stariji od sebe?
hvala.
Ma nista ne znaci. Sala, zezanje.
''Nesto stariji'' je napisano bas da ne bih napisao ''... iz pedeset i neke''.
Tek onda bih morao da objasnjavam da nisam tako mislio.

Ako sam nekome nesto pogodio, izvinjavam se. Nije bilo namerno.
 
E sad, zamislite sumu... Kakva je ta suma? Da li je zimzelena ili listopadna? ... Zamislite zivotinju... Koja je to zivotinja? Sta radi ta zivotinja? Zamislite vodu... Koja voda je u pitanju? Da li je reka, ili more? Jezero, mozda? Da li je voda mutna ili bistra?... Zamislite konja... Koje je boje konj?... Dolazite do jednih vrata... Koje su boje vrata? Kakva je brava na vratima? Da li su vrata zakljucana?...Sta se nalazi iza vrata?... Ulazite u prostoriju iza vrata... Koje su boje zidovi? Da li postoje prozori?...
... Zamislite tjup... Kakav je taj tjup?
Je l' lep tjup?
Ma zamislite tjup kad vam kazem.

:rotf::rotf::rotf:
 
Ti si verna zena. Pouzdana i odana porodicnim vrednostima. Na preljubu i ne pomisljas i ne shvatas njen smisao. Razlog za promenu partnera moze da lezi samo u dubokom neslaganju u vezi.


Ti si nemirnog duha, volis da istrazujes. Nisi obavezana konvencionalnim drustvenim normama, a zivot zivis tako sto ga udises punim plucima.
Sklona si promeni partnera i nisi spremna da ostanes sa nekim ako ti u svemu ne odgovara.


U potrazi si za devojkom koja je tvojih godina. Tacno znas sta hoces - tvoja devojka mora da poseduje vanvremenski stil i kvalitet. Mora da bude pomalo mracna, ali cvrstih stavova.
Veoma si posesivan, prevara je za tebe neprihvatljiva, a ljubav sa osobom pored koje se vidis mora da bude vecna i osigurana od svake ''kradje''.


Ti si nepopravljivi levicar i nostalgicar. Suocen sa svakodnevnim teskocama, resenja pronalazis u racionalizacijama.
Nezadovoljan ali nespreman da promenis partnera, ostajes uz njega obrazlazuci odluku tvrdnjom da sve i nije tako lose, ili da moze i gore, ili da je sve to, u stvari, isto.


Preferiras muskarce koji su nesto stariji od sebe. Moraju da budu sa stilom, energicni, pouzdani i optimisticni. I moraju da budu utegnuti k'o casa.





E sad, zamislite sumu... Kakva je ta suma? Da li je zimzelena ili listopadna? ... Zamislite zivotinju... Koja je to zivotinja? Sta radi ta zivotinja? Zamislite vodu... Koja voda je u pitanju? Da li je reka, ili more? Jezero, mozda? Da li je voda mutna ili bistra?... Zamislite konja... Koje je boje konj?... Dolazite do jednih vrata... Koje su boje vrata? Kakva je brava na vratima? Da li su vrata zakljucana?...Sta se nalazi iza vrata?... Ulazite u prostoriju iza vrata... Koje su boje zidovi? Da li postoje prozori?...
... Zamislite tjup... Kakav je taj tjup?
Je l' lep tjup?
Ma zamislite tjup kad vam kazem.


neka ovo bude shvaceno kao ultra shliht, ali nisam mogla da odolim da se ne nasmejem naglas :lol:
Bolje od horoskopa
jarac, blizanac, devica...
Bonus pitanje
Da li bi vam smetalo da zivite ceo zivot ?
 
ali ja se nisam uvredila (super ti je lista osobina, sto i sebi zelim), nego ne kapiram sta ti je to "biti stariji od sebe"...
Aaaaaaaaa... a ja gledam sta ti nije jasno, pa se upinjem da objasnim, pa se izvinjavam, pa sve tako.
U pitanju je greska u kucanju. Hteo sam da kazem da su nesto stariji od tebe.

A koliko su stariji od tebe, to ne znam. Ja nisam vidovnjak, moje moci su ogranicene.
Tu sam samo da pokrenem pitanja, dam naznake i navedem te da sama dodjes do odgovora.

Ja to umesto Patka. On kakav je, ne bi vam nista otkrio. Sve zakljucke bi zadrzao za sebe.
 
Aaaaaaaaa... a ja gledam sta ti nije jasno, pa se upinjem da objasnim, pa se izvinjavam, pa sve tako.
U pitanju je greska u kucanju. Hteo sam da kazem da su nesto stariji od tebe.

A koliko su stariji od tebe, to ne znam. Ja nisam vidovnjak, moje moci su ogranicene.
Tu sam samo da pokrenem pitanja, dam naznake i navedem te da sama dodjes do odgovora.

Ja to umesto Patka. On kakav je, ne bi vam nista otkrio. Sve zakljucke bi zadrzao za sebe.

evo, bas mjerkam tastaturu...:think:
kanda t i s nisu toliko blizu... :lol:


tema - ne, ne bi mi smetalo

btw jel Volvo u pitanju? bila neka reklama za Volvo bas na ovu foru...:roll:
 
pa...smetalo bi mi........ali .da sam boombar...poželo bih da imam ko oni crnci sa mtv-a kad vam pokazooju kooću.....a vozni park....jedno 10 aootomobila........i obavezno bih tu ukljoočio kolekciju motorcikala...i bajkova...i skejtova....i daski da sooorf......a inače.....standard mi dozvoljava samo da maštam i da kažem..i boodem ljoobomoran....na one u x5.........
 

Back
Top