Da li bi vam smetalo da vozite ista kola ceo zivot?

Moze ako su ova !

lexus29kfbyw96sxxdo4.jpg
 
Da se ne kvare sa vremenom.
Da ne rdjaju.
Da je jedini problem estetika i to sto ce isto izgledati i funkcionisati i posle 40 godina.
Ja skapirao da je tema o kolima pa cu tako i da odgovorim.

Ako sad pogledam kola od pre 40 godina... naravno da sad ne bih vozio takva kola. Cak ne bi vozio ni neka starija od 15 god ni u kom slucaju ako imam bilo koji drugi (naravno i bolji) izbor, a fala bogu pa imam.

Da se ne kvare vremenom je utopija, i zato ljudi i kupuju nova da im se ne kvare jer su lepsa, kmfornija, brza i imaju manju potrosnju. Suludo je ne uzeti nesto bolje ako mozes. Mada jeste istina da se ljudi emotivno vezuju i za kola, i bas ce mi biti zao kad uskoro budem prodavao moj auto ali cu ga ipak prodati i kupiti nesto bolje. Ako bi sad kupio neka kola koja mi po svemu odgovaraju i ne kvare se vozio bi ih max do 15 god, mada nesto razmisljam da je najpametnije kupiti nova pa cim istekne garancija za 3 god prodati i uzeti nova opet u garanciji. Hmm samo jos i o parama da pocnem da razmisljam. :lol: :roll:
 
Verujem da nikada neću posedovati lično prevozno sredstvo u rangu automobila, jer ih smatram besmislenim i štetnim za masovnu upotrebu. Ali za ljude koji ih već poseduju, sviđa mi se kada neko dugi niz godina vozi isti. Mada, da bi trajao i dalje bio upotrebljiv, pružajući odgovarajući komfor u vožnji i ne predstavljajući opasnost po bezbednost drugih učesnika u saobraćaju, mora biti kvalitet i na izlazu iz fabrike, kao i da se dobro održava i ispravno koristi sve te godine. A za potonje je presudan vozač, jer taj automobil je ipak samo sredstvo da se pređe od tačke A do tačke B, koliko god dugo to mogao da obavlja.
 
opet si prodao dushu djavolu patku : ) tako mi zvuche ta kola
sto je glup post zato sto sam bezobrazni izbrisala a i tadj je bio glup ali bicu pametnija jednog dana
tj ko ono imaces sve blablabla ali pod jednim uslovom, da ne menjash kola... to s eobicno zavrsi sto ovaj na kraju jedino sto hoce je da promeni kola a to en mozhe. i tako ima puno cvetica zarez tacka
 
Недавно сам у мом крају виђала једну црну огромну Волгу, тип из шездесет и неке, а очувана и одржавана
феноменално... Тај ауто делује тако чврсто и стамено, као да уопште не може да се поквари.
Е тако нешто сам пожелела да имам. :ok:
 

Back
Top