Neke ptice nikad ne polete...

Punk is not dead!

  • Promeniti

  • NIKAKO promeniti

  • Kompromis - kad si sa njom/njim promenjen, kad nisi - nisi, rajt?

  • Oh, vidi dinar!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

SiIent Bob

Iskusan
Poruka
6.200
... je ime onog filma, znate, kad ona mala dobije leukemiju pa ode na planinu, pa tamo joj bude bolje, pa se vrati u grad, pa umre ili tako nekako, znate, terali su nas da ga idemo gledati čoporativno, kaaaaooo... edukativan i te fore, a uzeli nam repa... bio sam šesti razred, da da da dobro se sećam.

Kao i uvek do sada, ovo gore nema veze sa temom..

U vezi ste sa partnerom u koga ste zaljubljeni do ušiju, a i on/ona u vas. Shvatate da će uskoro veza morati preći na sledeći nivo. Niste više deca, i haaa, 22 godine, kad sam imao 16 mislio sam da takve treba u senatorijum... enivejz, šta raditi kad partner nikako da odraste, već fura neki tamo fazon...

Mislim, šta da taj partner koga svi teraju da promeni stil oblačenja i svlačenja Uno Martin radi i kako da se postavi?

Mislim, ogledalo je slika duš... ne, ček.

Mislim, dakle postojim...
 
valjda sam te razumela...nisam sigurna da covek moze mnogo da se menja ni zbog koga, a i smatram da i netreba...ili mozete zajedno da zivite i sa razlikama koje postoje, ili kud koji...glupo mi je da neko od nekog ocekuje da se menja....ili imas u sebi zelju da se promenis ili je nemas...a sazrevanjem se svi menjamo a ako su te promene u slicnom pravcu kao i kod parnera, taj odnos ima perspektivu...na zalost, mnogi parovi sazrevaju u dijametralno suprotnim pravcima.....
 
pa sad...glupo je biti s nekim jer se nadaš da će se promijeniti tako da bi postao nešto što ti zamišljaš da treba da bude...
već je rečeno, logično da se ljudi vremenom mijenjaju, tj. sazrijevaju, ali opet ima izuzetaka koji to odbijaju da učine :mrgreen:
a da li će se uozbiljiti ili sazrijeti neko ko djeluje nezrelo sa 22 - teško je reći ovako napamet...
 
Poslednja izmena:
ma daj... super je skroz kako se sada oblacim a i moj muz, ja sam u srednjoj bila oshishana na keca, nosila martinke(doduse, i dalje ih nosim), iscepane farmerice, kao i kosulje, majce home made, u fazonu TERAJTE SE SVI... Muz slicnog opredeljenja, slicno se oblacio, i sada se oblacimo razlicito od drugih ljudi, ali je valjda svima simpaticno to sto smo oboje takvi...
meni je ostao pirsing, njemu tetovaze... i dalje slusamo istu muziku, tako da: NE BIH GA MENJALA

super mi je sto nije kao drugi, a i ne bih volela da ga vidim u odelcetu kad mu to ne prilici

niti bh se ja zbog nekog menjala...
 
U vezi ste sa partnerom u koga ste zaljubljeni do ušiju, a i on/ona u vas. Shvatate da će uskoro veza morati preći na sledeći nivo. Niste više deca, i haaa, 22 godine, kad sam imao 16 mislio sam da takve treba u senatorijum... enivejz, šta raditi kad partner nikako da odraste, već fura neki tamo fazon...

Ja ne zelim da odrastem, da predjem na visi nivo........mene je uzasno strah tih visina i nivoa.....
cine mi se nesavladivim i kada jednom zakoracis tamo, nema nazad, nema vise zezanja, tu si gdje si, ozbiljan, zaposlen, sa djecicom.............
Zato je problem kada naidjem na nekoga ko zeli ici dalje, a ja bih da se igram jos malo...............
 
... je ime onog filma, znate...

64917654kqlbikojnonooh1.gif


... је назив песме Саше Матића. Филм је Птице које не полете.
 
... je ime onog filma, znate, kad ona mala dobije leukemiju pa ode na planinu, pa tamo joj bude bolje, pa se vrati u grad, pa umre ili tako nekako, znate, terali su nas da ga idemo gledati čoporativno, kaaaaooo... edukativan i te fore, a uzeli nam repa... bio sam šesti razred, da da da dobro se sećam.

Kao i uvek do sada, ovo gore nema veze sa temom..

U vezi ste sa partnerom u koga ste zaljubljeni do ušiju, a i on/ona u vas. Shvatate da će uskoro veza morati preći na sledeći nivo. Niste više deca, i haaa, 22 godine, kad sam imao 16 mislio sam da takve treba u senatorijum... enivejz, šta raditi kad partner nikako da odraste, već fura neki tamo fazon...

Mislim, šta da taj partner koga svi teraju da promeni stil oblačenja i svlačenja Uno Martin radi i kako da se postavi?

Mislim, ogledalo je slika duš... ne, ček.

Mislim, dakle postojim...

Svecano se zaklinjem da nikada necu odrasti.
 

Back
Top