Sta bi da si na mom mestu???

Veza zapoceta njegovim izricitim zahtevom o izuzimanju emocija. Prodje 2 godine i on otkrije da kod njega osecanja postoje...Zbunjena sam...Jel moze i dalje sve ostati po starom?
:roll::roll::roll:

Како не би постојала осећања након толико времена..

По старом не може.

А ти? Збуњена си својим осећањима или његовим?
 
:roll::roll::roll:

Како не би постојала осећања након толико времена..

По старом не може.

А ти? Збуњена си својим осећањима или његовим?

pa odmah je rekao da nema da mesamo emocije a ja sam pristala i ako se i to pocelo razvijati kod mene ja sam u startu sve ugusila...imali smo druge kvalitete u vezi (npr extra sex :whistling:) i nekako sam se navikla da nema ljubavi...i sad odjednom....kako mogu da kliknem prekidac i da emocije prorade....i osecala sam se slobodno....kao ne mogu ga povrediti....ma neznam, zbunjena sam....
 
pa odmah je rekao da nema da mesamo emocije a ja sam pristala i ako se i to pocelo razvijati kod mene ja sam u startu sve ugusila...imali smo druge kvalitete u vezi (npr extra sex :whistling:) i nekako sam se navikla da nema ljubavi...i sad odjednom....kako mogu da kliknem prekidac i da emocije prorade....i osecala sam se slobodno....kao ne mogu ga povrediti....ma neznam, zbunjena sam....

stani, je li npr. ili je samo to???
i da li bi i takva veza trajala toliko dugo da nema baš nikakvih osjećanja??? :confused:
 
to valjda treba vas dvoje da dogovorite...
ako ti želiš da ostane po starom a on želi nešto više....aj dont nou :oops:

sustina je u postavljanju uslova koji se promene....da ih nije bilo sve bi bilo spontano i jasno....ovako meni nije davao do znanja da emocija ima i sad odjednom blesak....kako mozes zeleti od nista nesto vise tako naglo? :neutral: ne kapiram muskarce....
 
Poslednja izmena:
sustina je u postavljanju uslova koji se promene....da ih nije bilo sve bi bilo spontano i jasno....ovako meni nije davao do znanja da emocija ima i sad odjednom blesak....kako mozes zeleti ensto vise od jedanput? :neutral: ne kapiram muskarce....

pa logično da mu se nije pojavila sijalica iznad glave odjednom, kao u crtiću...
ali je vjerovatno htio da bude siguran u svoja osjećanja prije nego što ti nešto kaže o tome...možda baš zato što je on insistirao na tim uslovima na početku...j.b.g. pokušaj i ti njega da shvatiš...
nego, ne reče - šta je s tobom???....aha, OK
 
pa ok smo drugari i super je za soping (e ovo se svi smeju ali je istina :rotf:) i za ici na klopu....a trajala je jer sam ja bila posvecena drugim stvarima i trebala mi je emotivna pauza posle burne i duboke ljubavi....

Daj mi njegov broj telefona, da ga ja nazovem i da mu kazem da se mane tebe jer ce najstrasnije najjebbati uskoro!!!

Emrdzensi, emrdzensi! Sjebani emotivac na vidiku, SOS!
 

Back
Top