Sta bi da si na mom mestu???

Sustina je u tome da nas emotivce lako skrhaju zene koje zele samo sex :cry:
Kako sam samo poludeo kad mi je ljubav moja najveca rekla da ne bi smo ni bili zajedno da nije sex tako dobar :cry:
Slomila mi je srce :cry:
i ****** :cry:
sve mi je slomila :cry:

ma ista je situacija i sa ženama i sa muškarcima (čast izuzecima koji su operisani od svih vrsta emocija)....
svi bi trebali nositi onaj znak "fragile", zar ne?
 
ma nemoj...drzao se hladan kao kamen citavo vreme i nije mi davao ni naznake da promena ima...i sta sam aj trebala? da razvijam pricu sama? pa za ljubav treba dvoje uigranih koji je grade od temelja....ne mogu ja da volim nekoga ko me ne sljivi....:dash:

pa jel te sljivi sada? sta se konkretno promenilo otkad ti je to rekao?

ps. njih treba samo seksualno zloupotrebljavati, one koji valjaju. sve drugo je sviranje kurrcu ;)
 
Veza zapoceta njegovim izricitim zahtevom o izuzimanju emocija. Prodje 2 godine i on otkrije da kod njega osecanja postoje...Zbunjena sam...Jel moze i dalje sve ostati po starom?

danas, 09:28 #1
T-Zex
Registrovan korisnik




Učlanjen: 12.09.2003.
Lokacija: Zweirad Fahrt Macht Frei!
Poruke: 3.600 Ona je dosadna

--------------------------------------------------------------------------------

Lepa, komunikativna, obrazovana, mlada - i nadasve dosadna
Kako to moze biti?
Svi su sa njom dobri, ljubazni prema njoj, izlazi sa svima u grad, druzi se sa mnogo ljudi, ali je - dosadna.
Nesto tu ima da fali, al' nekako nikako da provalim sta je to...

Ne, nisam se zainteresovao za nju, ali taj fenomen retko srecem.
Nekako kao da ne "pusta kvacilo", stalno na nekoj kocnici...
K'o neka dosadna princeza...

Sta se tu desava...?
 
:dontunderstand: pa ne planiram da budem nekorektna prema njemu...a i nije dete (ima 40 god)....e da li cu moci da uzvratim, to je druga stvar.....

Sta ne razumes vestice :p koji deo da ti prevedem?
Nemo' se pravis blesava ti tu sad, znas! :)
Moze covek da sprca i 100 godina u dupe i da pati.
Sad si zajebala stvar i gledaj sta ces.
Joj, ne bih mu bio u kozuri, brrrrr... :sad2:
Taj ce sad najmanje tri godine da pati.
A jos gore ako budes iz sazaljenja pristala.
Brr.
 
zasto uopste lupas glvu oko toga? trebalo bi da ti je drago i nista vise. sta to uostalom menja kod tebe? sve je bilo ok, i sada je sve ok..ne vidim razlog da pizzdis.

:confused: pored njega sam se osecala slobodno...kao ne voli me ne mogu ga povrediti...kad te neko zavoli imas odgovornost prema njemu.....

-Zbogom, rece joj on...
-Zbogom, odgovori lisica. Evo moje tajne. Sasvim je jednostavna: covek samo srcem dobro vidi. Sustina se ocima ne da sagledati.
-Sustina se ocima ne da sagledati, ponovi mali princ da bi zapamtio.
-Vreme koje su ulozio oko tvoje ruze cini tu ruzu tako dragocenom.
-Vreme koje sam ulozio oko moje ruze... rece mali princ da bi zapamtio.
-Ljudi su zaboravili tu istinu, rece lisica. Ali ti ne treba da zaboravis. Ti si zauvek odgovoran za ono sto si pripitomio. Ti si odgovoran za svoju ruzu.
-Ja sam odgovoran za svoju ruzu, ponovi mali princ da bi zapamtio.
 
mislim, ako nastavimo po starom (bez mojih emocija) da li to po njega moze da ima negativnu posledicu? zao mi se odreci tako dobrog sexa :whistling:?

pazi, ako je on poslije toliko vremena progovorio o tome, najmanje što možeš uraditi jeste da otvoreno razgovaraš s njim, i da mu kažeš kako stvari kod tebe stoje (po pitanju emocija)....
nije fer pustiti nekoga da se veže za tebe i da te zavoli, ako nemaš iste namjere i ako ne možeš uzvratiti istom mjerom...
e sad, ako on pristane da nastavite kao i do sad, a da ne gaji nadu da ćeš i ti vremenom gledati njega istim očima - to je druga stvar....
 
Sta ne razumes vestice :p koji deo da ti prevedem?
Nemo' se pravis blesava ti tu sad, znas! :)
Moze covek da sprca i 100 godina u dupe i da pati.
Sad si zajebala stvar i gledaj sta ces.
Joj, ne bih mu bio u kozuri, brrrrr... :sad2:
Taj ce sad najmanje tri godine da pati.
A jos gore ako budes iz sazaljenja pristala.
Brr.

:rotf: asto sam zajebala stvar? on je bio taj koji se bacao sa izjavama a ne ja....meni ja to bilo glupo i ja sam mu jos u pocetku rekla da ja nebih tako sa uslovima nego da pustimo da vreme pokaze....mislim, sam je sebi u usta skocio.....
 
:confused: pored njega sam se osecala slobodno...kao ne voli me ne mogu ga povrediti...kad te neko zavoli imas odgovornost prema njemu.....

-Zbogom, rece joj on...
-Zbogom, odgovori lisica. Evo moje tajne. Sasvim je jednostavna: covek samo srcem dobro vidi. Sustina se ocima ne da sagledati.
-Sustina se ocima ne da sagledati, ponovi mali princ da bi zapamtio.
-Vreme koje su ulozio oko tvoje ruze cini tu ruzu tako dragocenom.
-Vreme koje sam ulozio oko moje ruze... rece mali princ da bi zapamtio.
-Ljudi su zaboravili tu istinu, rece lisica. Ali ti ne treba da zaboravis. Ti si zauvek odgovoran za ono sto si pripitomio. Ti si odgovoran za svoju ruzu.
-Ja sam odgovoran za svoju ruzu, ponovi mali princ da bi zapamtio.


Ali ruža nije bila bitna, uopšte. Bila je bitna LISICA!
 
nisam ga sutnula....i ne planiram...nije to sustina.....

ne ti...druga...

no da se izjasnim malo ozbiljno...zvala me prosle nedelje bivsa zena...u po noci...probudi me...sa nekim trivijalnim pitanjem na koje oboje znamo odgovor...sa skrivenim znacenjem...i tako zaposeli na telefon...pricamo pricamo pricamo...i na kraju razgovora...kazem joj v.t.s.m....jos uvek su emocije prisutne...cak i posle par godina...kao i prvog dana...ali necu se vratiti...uff pocece digresije...poenta je...treba ostati dosledan...
 

Back
Top