Ona je dosadna

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.698
Lepa, komunikativna, obrazovana, mlada - i nadasve dosadna :eek:
Kako to moze biti?
Svi su sa njom dobri, ljubazni prema njoj, izlazi sa svima u grad, druzi se sa mnogo ljudi, ali je - dosadna. :confused:
Nesto tu ima da fali, al' nekako nikako da provalim sta je to... :think:

Ne, nisam se zainteresovao za nju, ali taj fenomen retko srecem.
Nekako kao da ne "pusta kvacilo", stalno na nekoj kocnici...
K'o neka dosadna princeza...

Sta se tu desava...?
 
Lepa, komunikativna, obrazovana, mlada - i nadasve dosadna :eek:
Kako to moze biti?
Svi su sa njom dobri, ljubazni prema njoj, izlazi sa svima u grad, druzi se sa mnogo ljudi, ali je - dosadna. :confused:
Nesto tu ima da fali, al' nekako nikako da provalim sta je to... :think:

Ne, nisam se zainteresovao za nju, ali taj fenomen retko srecem.
Nekako kao da ne "pusta kvacilo", stalno na nekoj kocnici...
K'o neka dosadna princeza...

Sta se tu desava...?

:whistling: a kakve veze ima lepota, obrazovanje, komunikativnost i mladost sa tim da li je neko zanimljiv?...znam ljude koji nisu ni obrazovani ni komunikativni ni lepi ni mladi a meni su ultra zanimljivi....a zasto ti je neko zanimljiv potpada pod podforum filozofija :mrgreen:.....
 
:whistling: a kakve veze ima lepota, obrazovanje, komunikativnost i mladost sa tim da li je neko zanimljiv?...znam ljude koji nisu ni obrazovani ni komunikativni ni lepi ni mladi a meni su ultra zanimljivi....a zasto ti je neko zanimljiv potpada pod podforum filozofija :mrgreen:.....

Mmmda...
Nista, samo sam pit'o, bilo mi interesantno sto je SVIMA dosadna, ne samo meni.
A opet, ima je svuda.
 
Mmmda...
Nista, samo sam pit'o, bilo mi interesantno sto je SVIMA dosadna, ne samo meni.
A opet, ima je svuda.

sve te osobine zajedno deluju nekako previse savrseno....meni su zanimljivi ljudi koji su spoj nemogucih kombinacija tj NEsavrseni primerci...npr. odgovorna, ozbiljna osoba u poslovnom smislu a privatno otkacena, vesela i pomalo delikventna...
 
nije ona, kralju, dosadna... samo ti 'ne lezi'... kao sto i ti 'ne lezis' mnogim ljudima... ne treba prozivati nikad tako... nije lepo... zbog tebe samog... treba svakoga saslusati... uvek se tu nadje nesto vredno za cuti... a i ko smo mi da procenimo sta je dosadno a sta ne? i sve je to u redu sve dok ljudi ne postanu samo plagijatori... a uglavnom se desi... to je mesto gde zastanu svi prosecni ljudi ovog sveta... oni posebni zavrse taj korak...
 
Lepa, komunikativna, obrazovana, mlada - i nadasve dosadna :eek:
Kako to moze biti?
Svi su sa njom dobri, ljubazni prema njoj, izlazi sa svima u grad, druzi se sa mnogo ljudi, ali je - dosadna. :confused:
Nesto tu ima da fali, al' nekako nikako da provalim sta je to... :think:

Ne, nisam se zainteresovao za nju, ali taj fenomen retko srecem.
Nekako kao da ne "pusta kvacilo", stalno na nekoj kocnici...
K'o neka dosadna princeza...

Sta se tu desava...?

mozda u kontaktu sa tobom nije inspirisana ni spontana. mozda je TI kocis.
 
@Rile
@Novajsta

Aman, ne radi se o meni i njoj. :rtfm:

Inspirisem ja nju mnogo i imamo o cemu da pricamo, u stvari ona ima sa svima sta da prica, kao da se trudi da bude dobra sa celim svetom.
Capiscci?
 
@Rile
@Novajsta

Aman, ne radi se o meni i njoj. :rtfm:

Inspirisem ja nju mnogo i imamo o cemu da pricamo, u stvari ona ima sa svima sta da prica, kao da se trudi da bude dobra sa celim svetom.
Capiscci?
Сасвим једноставно... добра је са свима... воли све што воле млади..
своје ЈА нема..
Како да не буде досадна?
Ко је она и каква је то само она зна...:roll:
 
Сасвим једноставно... добра је са свима... воли све што воле млади..
своје ЈА нема..
Како да не буде досадна?
Ко је она и каква је то само она зна...:roll:

Не зна ни она.
Људи који знају ко су и какви су нису досадни већ доследни.
А људи који су са свима добри и свима се допадају су продавци магле (у већини случајева, не знам о коме се ради па не могу то децидирано да тврдим за дотичну особу), а често и/или глупи.
 
@Rile
@Novajsta

Aman, ne radi se o meni i njoj. :rtfm:

Inspirisem ja nju mnogo i imamo o cemu da pricamo, u stvari ona ima sa svima sta da prica, kao da se trudi da bude dobra sa celim svetom.
Capiscci?

mnogo dosadno....truditi se zadovoljiti ceo svet....to samo neko ko nema unutrasnji zivot toliko brine o okruzenju....

Posebno mi je čast
Ja vas uveravam
Izuzetno sam počašćen
Što sam umeo kao JA
A nisam kao drugi umeo
 
:whistling: a kakve veze ima lepota, obrazovanje, komunikativnost i mladost sa tim da li je neko zanimljiv?...znam ljude koji nisu ni obrazovani ni komunikativni ni lepi ni mladi a meni su ultra zanimljivi....a zasto ti je neko zanimljiv potpada pod podforum filozofija :mrgreen:.....

Evo da kažemo nešto i mi, sa pdf. Filozofija. :mrgreen:
Naravno da komunikativnost ima veze sa tim da li je neko dosadan.
Biti nezanimljiv i dosadan nije isto, a svakako da je dosadan ili a) onaj koji stalno ćuti (tj. ne menja obrazac ponašanja), b) onaj koji guši neprekidnom pričom.

Zašto je neko zanimljiv potpada pre pod pdf. Psihologija.
 
Lepa, komunikativna, obrazovana, mlada - i nadasve dosadna :eek:
Kako to moze biti?
Svi su sa njom dobri, ljubazni prema njoj, izlazi sa svima u grad, druzi se sa mnogo ljudi, ali je - dosadna. :confused:
Nesto tu ima da fali, al' nekako nikako da provalim sta je to... :think:

Ne, nisam se zainteresovao za nju, ali taj fenomen retko srecem.
Nekako kao da ne "pusta kvacilo", stalno na nekoj kocnici...
K'o neka dosadna princeza...

Sta se tu desava...?

a ovaj...ko ovde nema keša...:lol:
 

Back
Top