prodajem wow account vishe info unutra

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nasty_Mind

Zainteresovan član
Poruka
119
undead warlock lvl 70 na pvp eu serveru,moze da se prebaci na drugi server,ima altova(lvl 28hunter,lvl 33druid,lvl28mage),originalni sam owner - imam sav info i sve je regularno
ima t6 2 dijela,i bt/za itema,ima venge opremu,3k golda,enchanting/tailoring/first aid 375(recepti iz bt/mh) ne znam ni sam shta sve,pitajte za josh info...
oprema http://armoryclone.com/id.php?id=3920270
venge
WoWScrnShot_050708_123916-1.jpg

bid 300,buyout - 450eura ostavite ponudu ovde ili na pm,ili msn balsamne@hotmail.com
 
prodajem malo koriscenu cackalicu. lvl26
lvl6 gornja vilica, lvl 20 donja vilica
hunter dva uboda u jezik i jedan u nepce
od pratece opreme malo sasusenog mesa na vrhu
drugi kraj malo istupljen i zato sam oborio cenu..
zahnstocher.gif

cena fiksna 650€
 
Poslednja izmena:
da li si ti normalan za 450 eura kupim super nov komp,a ti oces acc sa wow-a za te pare da prodas......ili vec za te pare bi ja poceo da igram wow na originalnom serveru i plus bi mi ostalo 350 eura i bio bi isti lvl ko ti;)
skupo jeste ali vredi,takvu opremu shto on ima nije uopste lako dobiti,a i mozesh odmah da udjesh u guild koji farmuje BT i Mount Hyjal.
 
kad gledash sa strane onda je to bacanje para,za neke je to ekstra da za pare mogu kupiti karakter opremljen do zuba,ja lichno ne bih dao pare ni za kakav karakter jer mi nije zanimljivo da dobijem sve na tacni ali ima ljudi koji bi,ima neki shto je dao 7000 eura za rogue-a sa oba legendary glaive od Illidana,igrao je 2 dana kad je Blizzard banovao account.
 
kad gledash sa strane onda je to bacanje para,za neke je to ekstra da za pare mogu kupiti karakter opremljen do zuba,ja lichno ne bih dao pare ni za kakav karakter jer mi nije zanimljivo da dobijem sve na tacni ali ima ljudi koji bi,ima neki shto je dao 7000 eura za rogue-a sa oba legendary glaive od Illidana,igrao je 2 dana kad je Blizzard banovao account.

:D Какав краљ, дао је 7000 јевреја за два дана играња. Мислим да је после тога психички мало попустио.
 
ovakve stvari kupuju burzuji kojima je 450e isto sto i nama 10 dinara... ali ne verujem da ces imati sansu da naidjes na pravog (iz srbije)... a ko sto neko vec rece- ne vidim poentu kupovine nabudzenog lika... pa gotovo svo zadovoljstvo i jeste u budzenju... uostalom... onaj koji i prodaje svog lika, to verovatno radi bas zato sto je iscedio zadovoljstvo iz igre nabudzivsi ga toliko. :)
 
ma znam da necjete,nego rekoh da se neko nije bavio prodajom vecj,jer ja bih ga npr prdao 300eura a on se moze prodati vishe lagano,ako imate negok sa strane ko ima paypal...
slazem se i ni ja prvi ne bih dao 450eura za account,dok djeci po 15god iz evrope koja zive za WoW to nije problem...
 
prodajem malo koriscenu cackalicu. lvl26
lvl6 gornja vilica, lvl 20 donja vilica
hunter dva uboda u jezik i jedan u nepce
od pratece opreme malo sasusenog mesa na vrhu
drugi kraj malo istupljen i zato sam oborio cenu..
zahnstocher.gif

cena fiksna 650€

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

E al stvarno si dobar chovek sto si oborio cenu neko ne bi ni reko da je malo istupljena a ako oces da razgovaramo o ponudi pm...mada malo si preterao znam da ima i pratece opreme i lvl i koliko uboda je imala...al opet mogao si da stavis 600€ onda bismo mogli da razgovaramo preko pm naravno ako oces da snizis cenu ...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top