Хобит

djuramc

Aktivan član
Poruka
1.249
Зна ли неко када би могао да се очекује овај филм. Негде сам прочитао да је редитељ Џексон рекао да ће његов следећи филм после Кинг Конга бити Хобит.
 
Књига је одлична, ако направе филм да буде у пола добар као књига, има да га одгледам једно 10 пута :D
 
The Hobbit 2 (2011) (pre-production) (executive producer)
The Hobbit (2010) (pre-production) (executive producer)


wtf? kidaju na dva dijela? yay!
I get to see Elrond one more time! :heart: two more times! :D
 
Već odavno može da se nađu vesti o ovom filmu na netu.
Giljermo del toro će režirati film a nadgledaće ga piter Džekson koji ne može da se u potpunosti posveti ovom filmu zato što je izjavio da će posle King kong-a raditi na novom ostvarenju (a šuška se da je u pitanju ekranizacija ultra-popularne igrice Halo)!
Inače snimanje počinje 2009. godine i biće podeljen na dva dela (jedan za 2k10 i sledeći za 2k11) i u svaki od njih uložiće se po 150 MILIONA DOLARA :-o
Od Giljerma sa ovoliko novca očekujem 10 oskara minimalno!
by the way Ian McKellen će glumiti Gandalfa (tako makar on tvrdi) a ilajah wood je izjavio da će glumiti Frodo-a i u ovom ostvarenju ako ga pozovu iako ne znam koji će im ..... osim da pekmezi ceo film!
biće vredno čekanja!
 
Nema potrebe da menjaju glumce kad vecine likova i nema u Hobitima, a koji su u Gospodaru.
Dobro je sto je film podeljen za to nisam znala, uradice ga detaljnije, tako da ima nade da i ovaj udje u istoriju...
 
A i oni se frljaju sa tim milionima...
dva'est gore dole... pih ..big dil
Pa i glumce placaju i preplacuju
Sa cime su oni zasluzili da dobijaju po filmu npr 30 miliona (toliko cini mi se dobio Svarceneger za Ledenoga u Batmanu)
Jel' mozda odlucuju o zivotu i smrti, voze neki spejssip ili su predsednici Amerike?...
 
A i oni se frljaju sa tim milionima...
dva'est gore dole... pih ..big dil
Pa i glumce placaju i preplacuju
Sa cime su oni zasluzili da dobijaju po filmu npr 30 miliona (toliko cini mi se dobio Svarceneger za Ledenoga u Batmanu)
Jel' mozda odlucuju o zivotu i smrti, voze neki spejssip ili su predsednici Amerike?...

hm...
o tome i ja razmisljam.
ali u pitanju je osiguranje...tu stvarno producenti izgube...
ako Tom Kruz slomi rebro npr. plate mu 5 milki :eek: ...i onda se hvali sto rade stunts sami...
eeee
za 5 milki i ja bi lomila rebro.
mozda :lol:
 

Back
Top