Kako se slažete sa najboljim drugovima/drugaricama?

Постоје свега две особе са којима не причам. С једном не причам јер је она љута на мене, а са другим јер ми је набацио пандуре на врат да би извукао своје дупe.

Оно баш најнајнај другара и другарица, немам.
 
Ja skoro nikad ne ulazim u sukobe sa ljudima...Ne znam nikad sebe da odbranim:neutral:

Pravim razliku izmedju drugarica i prijatelja.

Drugarica-za zezanje,izlazenje,i sl,ali to nije neko kome mozes verovati 100%.

Prijatelj-Neko ko bi ucinio sve za tebe,al sve,onaj ko te iskreno voli,najiskrenije.

To je meni rodjena sestra-volim je vise od svih "drugarica"...
 
imam 3 naj drugarice i sa jednom sam se ozbiljno posvadjala ne pricamo vec 2 dana...:(

Samo jedan može biti najbolji!
zaboravih da kažem, imam i drugaricu! najbolju!
e, nju više volim nego bilo kojeg prijatelja, i za nju bih uradio ama baš sve, čak skočio i sa Brankovog mosta :lol:
šalim se samo, ima nešto što nisam uradio za nju, na šta me je upozorila, i sada radim na tome...
a to je lična promjena, lični stavovi i shvatanja... tu je u pravu, samo meni može da donese loše... ali ne vjeruje mi više, no, u redu je to po mom mišljenju, vrijeme ide dalje, po svoj ćeifu bira kroj...
ja opet optimista :D
biće sve u redu!
 
Ja skoro nikad ne ulazim u sukobe sa ljudima...Ne znam nikad sebe da odbranim:neutral:

Pravim razliku izmedju drugarica i prijatelja.

Drugarica-za zezanje,izlazenje,i sl,ali to nije neko kome mozes verovati 100%.

Prijatelj-Neko ko bi ucinio sve za tebe,al sve,onaj ko te iskreno voli,najiskrenije.

Moraćaš da naučiš da braniš sebe i svoje stavove.

Tačno i ja pravim istu razliku.

Drugarica i drugova za šalu imam, mada ih izbegavam u širokom luku. Čini mi se frivolnim sa nekim razmenjivati reči tek-tako i lepše mi je kad sam sama.

Prijatelja nemam. I fali priznajem:

Događa se to u jesenjoj noći, kada pada kestenje po asfaltu
i kada se čuju psi u daljini,
i kada se tako neopisivo javlja čežnja za nekim,
tko bi bio dobar, naš, bliz, intiman, drug,
i kome bi mogli da pišemo pismo.
Ispovjedili bismo mu sve što leži u nama.
Pismo bi mu pisali a njega nema.
 

Back
Top