Sajam autimobila

  • Začetnik teme French Spirit
  • Datum pokretanja
French Spirit:
Sta mislite o ovogodisnjem sajmu. Sta vam se dopada, sta ne... Utisci u opste.
Sve što dođe do ovog sajma već je prošlo pola sveta (Detroit, Frankfurt, Ženeva...)i dobro je poznato. Beogradski (nazovi Salon) je pravo mesto za mazohiste koji vole da se guraju i gaze i uživaju u dimčini od pljeskavica. Tako kako se organizuje godinama više liči na pijacu automobila. Ko je video neki od evropskih salona,zna o čemu pričam.
 
Bustura:
Pa zar taj sajam nije ukinut?
Nije. Nekako preživljava, mada su ga prošle godine uvoznici i dileri bojkotovali, pa je u nekoj jadnoj verziji održan u jednoj hali u septembru. Međutim, krajnje je vreme da se ta ekipa uozbilji i nauči kako se pravi sajam jer ćemo definitivno ostati bez njega.
 
Espanol:
French Spirit:
Sta mislite o ovogodisnjem sajmu. Sta vam se dopada, sta ne... Utisci u opste.
Sve što dođe do ovog sajma već je prošlo pola sveta (Detroit, Frankfurt, Ženeva...)i dobro je poznato. Beogradski (nazovi Salon) je pravo mesto za mazohiste koji vole da se guraju i gaze i uživaju u dimčini od pljeskavica. Tako kako se organizuje godinama više liči na pijacu automobila. Ko je video neki od evropskih salona,zna o čemu pričam.
Slažem se sa ovim :D .I još bih dodao da sve te automobile koji se tu izlažu možete pogledati i tako što će te izdvojiti par sati slobodnog vremena, prošetati ulicama Beograda i pogledati ih na miru u obližnjim salonima automobila kojih ima na svakom koraku(bez guranja, bez gaženja, bez dima, potpuno besplatno)
 
Bio sma juce. I slazem se sta su vec pisali o salonu. Na zalost, dovoljno je prosetati se do nekog dilera automobila i videcete sve sto je izlozeno na sajmu. Stvarno su mogli malo vise da se potrude oko sajma. Steta!
 
Milojko Vasic:
Meni je nekad odlazak na Salon automobila bio jedan od najvažnijih događaja u godini. U toku jednog Salona bio sam po par puta na sajmu. A sada - evo već četvrta godina kako mi na pamet ne pada da odem.
E, pa Milojko to je verovatno posledica ovog o čemu pričamo. Taj sajam se toliko ofucao da više ne privlači ni prave zaljubljenike. Vašar i cirkus i poslednje vreme da se pretvori u ono što je bio.
 
Ma, nekako, nije meni toliko 'strašno' što nema pravih noviteta, nekako bih to i zanemario. Ali, činjenica da na sajmu ne izlažu proizvođači, nego naši 'vajni' preprodavci, gužva, sveukupna vašarska atmosfera ... Nekako mi je sve to baš, ono, bljak !
 
Milojko Vasic:
Ma, nekako, nije meni toliko 'strašno' što nema pravih noviteta, nekako bih to i zanemario. Ali, činjenica da na sajmu ne izlažu proizvođači, nego naši 'vajni' preprodavci, gužva, sveukupna vašarska atmosfera ... Nekako mi je sve to baš, ono, bljak !

a pohvala za nas koje smo bile hostese?
bar jedna mala? :wink:
 
honey_bunny:
Milojko Vasic:
Ma, nekako, nije meni toliko 'strašno' što nema pravih noviteta, nekako bih to i zanemario. Ali, činjenica da na sajmu ne izlažu proizvođači, nego naši 'vajni' preprodavci, gužva, sveukupna vašarska atmosfera ... Nekako mi je sve to baš, ono, bljak !

a pohvala za nas koje smo bile hostese?
bar jedna mala? :wink:

Ufff... Prekrasne ste... Pogotovo jedna plava Ivana...
 
Espanol:
honey_bunny:
Milojko, ovo devojče razbuca nam svu konstruktivnu diskusiju, a?

sorry...:cry: :wink:
Šećerko, pa nisi se valjda raspekmezila. Malo šale nije na odmet. Ajde brisni te suzice pa udri ponovo. Pozdrav.

hm, ma ne mogu ja da se razocaram u tebe nikako! :lol:
eto vidis, morala sam da se registrujem... :wink:

pozdrav i tebi tj. vama...
 
honey_bunny:
Espanol:
honey_bunny:
Milojko, ovo devojče razbuca nam svu konstruktivnu diskusiju, a?

sorry...:cry: :wink:
Šećerko, pa nisi se valjda raspekmezila. Malo šale nije na odmet. Ajde brisni te suzice pa udri ponovo. Pozdrav.

hm, ma ne mogu ja da se razocaram u tebe nikako! :lol:
eto vidis, morala sam da se registrujem... :wink:

pozdrav i tebi tj. vama...
Naježio sam se Šećerlemice! Dobrodošla!
 
Milojko Vasic:
Elem, pošto smo se ovako lepo ušećerili, a i ti si se, blago nama, registrovala kao korisnik, a uz si bila, jelte, hostesa na Salonu automobila, mogla bi da 'okačiš' svoj foto pa da te lepo vidimo. Zar ne ?
Bravo Milojko! Dosta je na ovom forumu mašinskog ulja i bezolovnog. Daj malo i Šećerlemice!
 

Back
Top