Kako to 45000 eura

Pa udruzi se sa nekim, evo ja dajem pola, ali posalji mi na pp o cemu se radi?

Stvar je u tome sto ja imam 400 eura ali imam ideju. Mogu da radim sa nekim kao zadnja solucija, s tim sto ce on meni da da pare, a onda cemo da potpisemo da on ima tolki i tolki procenat. Ne mislis valjda da cu nekome da kazem ideju pa da on ode i zapocne posao sam, a to bi vecina 99% njih uradila. Prvo sve na papir, pa onda mogu da ti otkrijem tajnu.
 
Stvar je u tome sto ja imam 400 eura ali imam ideju. Mogu da radim sa nekim kao zadnja solucija, s tim sto ce on meni da da pare, a onda cemo da potpisemo da on ima tolki i tolki procenat. Ne mislis valjda da cu nekome da kazem ideju pa da on ode i zapocne posao sam, a to bi vecina 99% njih uradila. Prvo sve na papir, pa onda mogu da ti otkrijem tajnu.
A ti bi vise voleo da on prvo pristane i potpise sve pa onda ideja...a ideja bulja. I sta sad?:dash:
 
Napisi projekat i pronadji investitora i li neki privatni (zatvoreni) investicioni fond iz regiona (ili sire). Ja slucajno nasla nekoliko komada voljnih da ulazu u mala & srednja preduzeca. Ali stvarno su ozbiljni - Svajcarci.
Takodje, mozes sa tim da konkurises kod razl. fondova na niovu EU, zavisi koja grana idnustrije je u pitanju, Neke vlade zap. zemalja bez obzira na izborne rezultate voljne su da ulazu, ako im se uklopis u koncepciju.
 

Back
Top