Za mene neupucenu :)
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Za mene neupucenu :)

Zaslužan član Lucky girl (avatar)
    Učlanjen
    05.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    330

Podrazumevano Za mene neupucenu :)

Prvi pput sam cini mi se ovde na ovom podforumu i zaista se jako malo razumem u natalne karte.....Stoga necu staviti svoju natalnu,nego bih samo da postavim neka pitanja u vezi nekih polozaja....zanimaju me neki moji polozaju u 8-oj i 12-oj kuci...Koliko znam to su jedne od losijih ,a ja sam se najvise uzasnula kad sam cula da Mesec u 8-oj(koji ja imam) donosi smrt u saobracajnoj nesreci,davljenje,smrt na javnom mestu itd itd....Pa sam se bas nekako opteretila time e sad,znam da je to generalno da ne mora nista da znaci,pa sam samo copy/paste ovde moje polozaje u 12oj i 8oj kuci cisto da mi neko kaze jel su strasni toliko ti polozaji,posto ja nemam pojma..Zaista se ne razumem u to

Mars in the Twelfth House 12th hs
    Mars in Leo
    Mars Square Pluto
    Mars Square Jupiter
    Mars Trine Saturn
    to mi je za Marsa u 12oj

a ovo mi je za osmu kucu,tacnije Mesec u 8-oj
    Moon in the Eighth House 8th hs
    Moon in Aries
    Sun Square Moon
    Moon Square Venus
    Moon Square Mercury
    Moon Trine Uranus
    Moon Trine Saturn

e pa ako nekome nije problem samo otprilike da mi kaze kako sta,cisto da ne panicim....posto sam iinace osoba koja se strasno plasi smrti,pa sam zato opsednuta malo ovim hvala unapred
    My heart- if you wanted it, I’d wish for nothing in exchange - no gifts,no goods,no demonstrations of devotion. Nothing but knowing you loved me too.Just your heart, in exchange for mine.

Elita immph (avatar)
    Učlanjen
    23.02.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    105

Cool Re: Za mene neupucenu :)

Evo karte ...

8) :-o

Elita immph (avatar)
    Učlanjen
    23.02.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    105

Morao sam zakaciti kartu zato sto Mesec u osmoj ne znaci to samo nikako , niti Mars u dvanestoj ... koliko ljudi ima to pa im se ne desi nista takvo ... jedino mozda ovaj kvadrat Marsa i Plutona (posto je Pluton u trecoj) , a vladar treceg Venera u kvadratu sa Mesecom , a suvladar treceg Mars koji je ovako postavljen ... tako da mozes mozda biti sklona tome , tim nesrecama u saobracaju (tu po gradu, neka kraca putovanja) , ali nista ozbiljno rekao bih i nekako bih se vse orijentisao ka onome sto mars u dvanestoj predsatavlja kao tajni neprijatelji i ljudi koji zele da ti sruse ugled i cast jer imas taj dispozitor Marsa i vladara tog treceg u jedanestoj (kao drustvo) , sad ne znam , da li razmisljam na pravi nacin neka neko jos kaze ... i ovi kvadrati Sunca , mozda da se neko bas nameracio na tvoj ugled itd , ali bih rekao da imas mozda nekog starijeg muskarca na svojoj strani ... ne znam sada , mislim da nemas zasto da se bojis sto se tice tih nesreca itd , imas ti ovaj mesec u osmoj pa se plasis zato malo vise i dosta razmisljas i bojis se smrti , ali rekao bih da nebas tolikog povoda ... neka neko potvrdi , bilo bi dobro ...

Poslednji put ažurirao/la immph : 18.05.2008. u 17:55

Učlanjen
    05.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    330

Podrazumevano Re: Za mene neupucenu :)

Citat Original postavio immph Pogledaj poruku
    Morao sam zakaciti kartu zato sto Mesec u osmoj ne znaci to samo nikako , niti Mars u dvanestoj ... koliko ljudi ima to pa im se ne desi nista takvo ... jedino mozda ovaj kvadrat Marsa i Plutona (posto je Pluton u trecoj) , a vladar treceg Venera u kvadratu sa Mesecom , a suvladar treceg Mars koji je ovako postavljen ... tako da mozes mozda biti sklona tome , tim nesrecama u saobracaju (tu po gradu, neka kraca putovanja) , ali nista ozbiljno rekao bih i nekako bih se vse orijentisao ka onome sto mars u dvanestoj predsatavlja kao tajni neprijatelji i ljudi koji zele da ti sruse ugled i cast jer imas taj dispozitor Marsa i vladara tog treceg u jedanestoj (kao drustvo) , sad ne znam , da li razmisljam na pravi nacin neka neko jos kaze ... i ovi kvadrati Sunca , mozda da se neko bas nameracio na tvoj ugled itd , ali bih rekao da imas mozda nekog starijeg muskarca na svojoj strani ... ne znam sada , mislim da nemas zasto da se bojis sto se tice tih nesreca itd , imas ti ovaj mesec u osmoj pa se plasis zato malo vise i dosta razmisljas i bojis se smrti , ali rekao bih da nebas tolikog povoda ... neka neko potvrdi , bilo bi dobro ...

ehhehehehe ajaooooooooooo sa neprijateljima cu se lako izboriti samo neka mi neko potvrdi ovo za nesrece
    My heart- if you wanted it, I’d wish for nothing in exchange - no gifts,no goods,no demonstrations of devotion. Nothing but knowing you loved me too.Just your heart, in exchange for mine.

Elita immph (avatar)
    Učlanjen
    23.02.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    105

Citat Original postavio Lucky girl Pogledaj poruku
    ehhehehehe ajaooooooooooo sa neprijateljima cu se lako izboriti samo neka mi neko potvrdi ovo za nesrece
    Pa ako se samo zbog Meseca u osmoj brines , nemas razloga , znaci , ko zna koliko ga miliona ljudi ima , pa i Neptun u osmoj sto si mi pricala za Toseta ono ... 8) :-o

Učlanjen
    05.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    330

Podrazumevano Re: Za mene neupucenu :)

Citat Original postavio immph Pogledaj poruku
    Pa ako se samo zbog Meseca u osmoj brines , nemas razloga , znaci , ko zna koliko ga miliona ljudi ima , pa i Neptun u osmoj sto si mi pricala za Toseta ono ... 8) :-o
    auhhhhhhhhhhhhhhh

Slične teme

1. Mene moja zenka mene vise ne voli
    Autor dushanbe u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 07.12.2008., 22:51
  2. Evo ga vic i od mene...
    Autor ariela u forumu Humor
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 24.11.2005., 14:18

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor