Dodaci za MEDAL of HONOR

drago41

Primećen član
Poruka
589
Imam extensione pakove (dodatke) za MOHA allied assault koji nece da se ucitaju tj. odmah u pocetku instaliranje prijavljuju da ne mogu naci putanju ili nema ili je pogresan naziv za medal of honor allied assault spearhead_code odnosno breakthrough_code.
Inace os je xp gamer4 na athlonu xp 2400+grafa 7600gs ostalo nije bitno.
Takodje im se ne svidja osim putanje ni serial iako nije jos ni ucitan.
Posto sam skoro nabavio ove dodatke molim nekoga ko je baratao sa ovim da me posavetuje kako da ovo ucitam, napominjem da sam probao i pre i posto sam presao osnovnu igru, kod call of duty-ija sam ucitao dodatak kada sam izvadio registracioni fajl koji sam posle vratio a ovde neznam u cemu je fora!?
Hvala!
 
Poslednja izmena:
Jel imas instaliranu osnovu tj. Allied Assault? Bez nje ne mozes instalirati dodatke.

Imam instaliranu osnovnu verziju a probao sam da instaliram dodatke i na pocetku i kada sam presao osnovnu verziju ali nece i pise : windows ne moze da pronadje mohaa spearhead_code_exe( i isto i za drugi dodatak) proverite dali ste pravilno uneli ime i pokusajte ponovo, pa ako neko zna molim da mi pomogne ali ne kao onaj momak da me ispravlja u pisanju jer to me ne interesuje.
Hvala!!
 
Imam extensione pakove (dodatke) za MOHA allied assault koji nece da se ucitaju tj. odmah u pocetku instaliranje prijavljuju da ne mogu naci putanju ili nema ili je pogresan naziv za medal of honor allied assault spearhead_code odnosno breakthrough_code.
Inace os je xp gamer4 na athlonu xp 2400+grafa 7600gs ostalo nije bitno.
Takodje im se ne svidja osim putanje ni serial iako nije jos ni ucitan.
Posto sam skoro nabavio ove dodatke molim nekoga ko je baratao sa ovim da me posavetuje kako da ovo ucitam, napominjem da sam probao i pre i posto sam presao osnovnu igru, kod call of duty-ija sam ucitao dodatak kada sam izvadio registracioni fajl koji sam posle vratio a ovde neznam u cemu je fora!?
Hvala!


Aktuelno!!
 

Back
Top