Dokazi o trenutnom i izgubljenom zivotu na planeti Mars...

Ko je ikada gledao Mars kroz teleskop mogao je videti polarne kape na severnom i južnom polu. Kad je na severnoj polulopti Marsa leto a na južnoj zima - južna polarna kapa je veća od severne. I obrnuto, kad je na južnoj polulopti Marsa leto a na severnoj zima - severna polarna kapa je veća od južne. Dakle, na Marsu ima vode. Još bolje, na Marsu postoje kanali puni riba i ostalih vodenih životinja... Postoji život u nekom obliku, a u kom - to ćemo saznati kad ljudi odu tamo. Čim postoje polarne kape - postoji i voda; a samim tim i život.
 
Uh, bre, svašta!

Temu tih slika lica i ostalog već smo jednom obradili, ne vidim čemu pokretanje toga ponovo. Čak sam vam dao i slike snimljene iz malo drugačijeg ugla na kojima se jasno vidi o čemu se radi. Ne znam dokle ćete se ložiti na slike stare 40 godina. Od tada je napravljeno mnogo, mnogo novih, preciznijih i kvalitetnijih, i one su srušile sve te priče i pretpostavke.

Tvrditi da ako negdje ima vode ima i života, čak šta više ima riba!!! Ma dajte, budite malo ozbiljni.
 
Ko je ikada gledao Mars kroz teleskop mogao je videti polarne kape na severnom i južnom polu. Kad je na severnoj polulopti Marsa leto a na južnoj zima - južna polarna kapa je veća od severne. I obrnuto, kad je na južnoj polulopti Marsa leto a na severnoj zima - severna polarna kapa je veća od južne. Dakle, na Marsu ima vode. Još bolje, na Marsu postoje kanali puni riba i ostalih vodenih životinja... Postoji život u nekom obliku, a u kom - to ćemo saznati kad ljudi odu tamo. Čim postoje polarne kape - postoji i voda; a samim tim i život.

Ovakvo zakljucivianje me podseca na ovaj vic:

Uvek sam bio zastupnik 'zurki' po kucama, naravno onih sastavljenih
iskljuèivo od pripadnika muskog roda.
Uoci Nove godine smo se ponovo okupili i razgovarali o svemu i svacemu, sve
dok jedan od nas nije upitao:
'Znate li da sam negde proèitao da u pivu ima zenskih hormona?'
Buduæi da svako od nas ima skrivenog naucnika u sebi, odluèili smo da
proverimo da li je ova izjava tacna ili ne.
Tako smo zaseli i popili jedno dvadesetak piva (naravno sve u interesu
nauke!).
A sada slede rezultati ovog eksperimenta, znaèi posle 20 tura piva -
ispitivanja su pokazala da:
A) Svi smo se udebljali.
B) Svi smo u isti glas prièali, bez da bilo sta konkretno kazemo.
C) Naravno, niko nije slusao sta onaj drugi govori.
D) Imali smo poteskoca da vozimo ispravno.
E) Bilo nam je nemoguce racionalno razmotriti stvari, ma koliko one
jednostavne bile.
F) Izrièito smo negirali da smo pogresili, premda je bilo evidentno da jesmo

G) Svakih 5 minuta smo isli u toalet, naravno svi zajedno!

Mislim da je pretpostavka dokazana...
PIVO JE PREPUNO ZENSKIH HORMONA!!!

Identicna logika.
 
За живот је потребно још нешто осим воде... Органска супстанца се састоји из органских једињења која садрже С и Н, а вода колико ја знам садржи Н и О или ти Н2О... Јасно је да је вода важна али су битне и остале ствари.. А већину живог ткива чине елементи C, H, N, O, P и S... Има ту још по нешто али ово није час биологије/хемије....
 

Back
Top