"Join the club"

Mr X

Primećen član
Poruka
707
E ovako Passenger i ja smo odlucili da otvorimo jedan topic za sve one ljude koji imaju problema da slobodno razgovaraju sa svoim partnerom o sexu (sta ih uzbudjuje,sta vole...) i uopste o svoim sexualnim potrebama i opredeljenjima i za sve one koi razmisljaju slicno nama. Tu smo da vam pomognemo,pa izvolite!
 
Mr X:
E ovako Passenger i ja smo odlucili da otvorimo jedan topic za sve one ljude koji imaju problema da slobodno razgovaraju sa svoim partnerom o sexu (sta ih uzbudjuje,sta vole...) i uopste o svoim sexualnim potrebama i opredeljenjima i za sve one koi razmisljaju slicno nama. Tu smo da vam pomognemo,pa izvolite!
MrX, pre nego što krenete sa savetima, ne bi bilo loše da se malo prihvatite gramatike maternjeg jezika!Koga je još nepismen savetovao?
 
Oh pardon me :lol: , ali pade mi na pamet da ljudi koji inace imaju problem sa komunikacijom, bas ne gore od zelje da taj svoj nazovi hendikep podele sa svima sem sa onim s kim bi ustvari trebalo...( ali mozda to samo ja pogresno 'kontam' stvari :lol: )
 
Evo i mene, kako sam obećao.
Dakle, gramatika je u redu , ali se i ne moramo nje držati u komunikaciji sa svojim seksualnim partnerima. Važno je da ovaj klub ima dobre namere, a ako njima bude popločan nečiji put do pakla, to je njegova odgovornost i mi sa tim nemamo ništa.
Draga saveta je jedna persona, a nas, za sada ima troje da mudrujemo i dajemo besplatne savete. No, i to se može promeniti ako nam savetodavstvo krene od ruke pa ga pretvorimo u biznis, nadam se unosan.
Evo, Mr X, da li je to od mene kao člana kluba sa rednim brojem 1 dovoljno? Budno motrim i nadgledam ovaj naš klub. Zato, nemoj da mi neko spava na klupskom mestu i daje ofrlje savete.
 
Primer užasne komunikacije sa dalekosežno lošim posledicama:
-Pre desetak godina bila sam pomalo stegnuta što se sexa tiče. Bila sam toga svesna i želela sam da se promenim. Rekoh svom tadašnjem (a sada bivšem) dečku: "jel znaš da je mene sramota da raširim noge pred tobom?!"
On mi odgovara: "mislim da je to potpuno normalno i u redu."
Hvala bogu, vrlo uskoro postaje bivši, a ja evoluiram uz pomoć svog novog dečka, sadašnjeg muža.
 
apotekarka:
Primer užasne komunikacije sa dalekosežno lošim posledicama:
-Pre desetak godina bila sam pomalo stegnuta što se sexa tiče. Bila sam toga svesna i želela sam da se promenim. Rekoh svom tadašnjem (a sada bivšem) dečku: "jel znaš da je mene sramota da raširim noge pred tobom?!"
On mi odgovara: "mislim da je to potpuno normalno i u redu."
Hvala bogu, vrlo uskoro postaje bivši, a ja evoluiram uz pomoć svog novog dečka, sadašnjeg muža.
:) Ma,mora da je bio mnogo ruzan ili mnogo debeo pa si se uplasila. :)
 
Ja moram da ispravim suosnivaca kluba :lol: Nismo dosli na ovu ideju da bi delili ne znam kakve savete,nismo pokupili svu mudrost sveta :) Jednostavno,mislili smo da bi bilo dobro da pokrenemo topic gde ce ljudi slobodno pricati o svojim iskustvima i zeljama.Bez predrasuda i uzdrzavanja,pa ako zelite,pridruzite se.
 
Evo,ja imam problem. Ja sam sexualni manijak.Naime,meni sexa nikad dosta.Mogu to da radim satima ,svrsim 3-4puta a hocu jos.Mojoj zeni je fantasticno prva tri sata a posle neznam dali vice zato sto joj je lepo lil sto je boli.Sutra jadnica jedva hoda ,a narednih 7 dana me izbegava (bezi od mene)pa ja onda moram da je*avam sa strane.Sta da radim, jel postoje neki lekovi za smanjenje potencije?
 
komsija:
Evo,ja imam problem. Ja sam sexualni manijak.Naime,meni sexa nikad dosta.Mogu to da radim satima ,svrsim 3-4puta a hocu jos.Mojoj zeni je fantasticno prva tri sata a posle neznam dali vice zato sto joj je lepo lil sto je boli.Sutra jadnica jedva hoda ,a narednih 7 dana me izbegava (bezi od mene)pa ja onda moram da je*avam sa strane.Sta da radim, jel postoje neki lekovi za smanjenje potencije?
Dragi komšo, saučestvujem u tvojoj muci, ali na njoj se poznaju junaci. Na ovu tvoju boljku treba neka ljuta trava, tako ti savetujem iz dubine klupske mudrosti, da se prijaviš kod gospoja apatekarke na test higijenskih gumica. Znam, odmah ćeš mi reći da je ona, ili one selektivne i da je veliko pitanje kako ćeš tamo, kod njih proći. Ima i za to rešenje, poneseš par novih sijalica, pa im zameniš one što su im utrnule. A znaj, dok ih budeš menjao, dobro će da te podupru u svim tvojim nastojanjima i naći leka ovoj tvojoj boljci. Uostalom, ćelavi su na glasu kao dobri ... momci. I da mi ne promakne, izbegavaj da piješ kafu ili sačuvaj bože čaj u apatekama.
 
Obicno se muskarci zale da imaju problema sa potencijom :lol: Posto ti je zena na granici izdrzljivosti verovatno bi trebalo da odes na neku kliniku,kod sexologa.Znam da se leci i pojacana zelja ali ne znam kakva se terapija primenjuje.
 
Ne, ne, nemoj komšo slušati prolaznike. Na onim klinikama koriste one strujice, sećaš se o čemu smo pre neki dan pričali. Jedino što ti to rade bez zaštite. Ima da oćelaviš i gde imaš i di nemaš dlaka.
 
Nisam ja prolaznica.Drugo,covek izgleda ima ozbiljan problem.Ne znam kakve metode primenjuju ali u svakom slucaju treba da ode i da razgovara sa strucnjakom. Nemoj da ga plasis nekim pricama,sigurno se dobije odgovarajuca terapija i redovno odlazi na razgovor.
 
Bez zezanja,bio sam kod dva lekara.Kod lekara i lekarke.Lekar je umirao od smeha a lekarka se samo zagonetno smesila.Zena je doterala liniju.Kaze da sam najbolji lek za mrsavljenje.Fizicke aktivnosti ne fali(dok je arcim ili dok bezi) :cry:
 
Da, Passenger me je malo korektovala ne bi trebalo ja da solim nekom pamet a nisam tako ni mislio.A sto se tice komsijinog problema,imao sam isti i ja kada sam imao 16 godina.Proce to sa vremenom izdrzi jos malo.
 
Komšo, odo na apatekarku i vido profil. Joj, bato moj koka je čudo. Uklapa se u moja iskustva po apatekama.
Dakle, prolaznice, ja više volem ovaj naš domaći srpski jezik no da ga lomim po nekim stranskim. I, samo da znaš, komšo i ja smo na terapiji već neko vreme i znamo šta je na stvari. Razumem tvoju zabrinutost za njegovo zdravlje i ja se brinem. Znaš, kako je krenuo sa onim pikavcima, može da se desi da naleti i na neki neugašen, pa će posledice biti strašne.

Ja se pardoniram, ali mi se zagušio kabel. Svi gledaju TV, pa me ometaju.
Da, komšo je malo okasneo sa preteranom, ako je preterana, potencijom. Prvo je oćelavio. To ukazuje na ozbiljnost njegovog problema. Samo, znaš Komšo, znan mi je slučaj jednog većeg paćenika od tebe. Taj ni ne mora da radi one stvari, žene pobegnu od njega i pre no što stigne da skine gaće. Zamisli koji je on manijak. Ti si samo malo neiživljen manijačić.
 
komsija:
Mr X:
Da, Passenger me je malo korektovala ne bi trebalo ja da solim nekom pamet a nisam tako ni mislio.A sto se tice komsijinog problema,imao sam isti i ja kada sam imao 16 godina.Proce to sa vremenom izdrzi jos malo.
Pa koliko da cekam :?: Imam 34 godine :(

Pa ne znam koliko ti kasni pubertet trebao bi da odes na neke detaljnije preglede.Cimam se nemoj da se ljutis.
 

Back
Top