Upoznavanje....

gost 124731

Legenda
Poruka
63.526
Najbizarniji, najsmesniji, najcudniji (kakav god...) dogadjaj prilikom upoznavanja neke osobe...?

a valja da i stavim neki licni primer, je l'?

Prosle godine u nekom klubu u ovom mom gradicu, seda oko ponoci pored mene za sank neka devojka koju sam par sati pre toga primetila na nekoj svadbi...
I ona skonta da je i ona videla mene tad, pocnemo nesto bzvz da pricamo, kaze ona kako je super ovde u M., ja je pitam odakle je, jer po naglasku mi se cini da je Kg u pitanju, i ispostavi se da sam u pravu....
Otkud ovde, bla, bla, bla...kaze, ima decka u mom gradu, zabavljaju se nekoliko meseci....
I sve bude ok, dok posle nekih sat vremena u lokal nije usao decko sa kojim sam se JA zabavljala u to vreme (takodje nekoliko meseci)...i dok se nije ispostavilo da nas dve imamo zajednickog prijatelja, tj. decka...
Nastavak situacije - ne znam nista o njemu, od tada ga nisam ni cula ni videla, a sa Majom se druzim, dolazi cesto, i ja idem kod nje, ako da Bog, za koji mesec cu da postanem i kuma.....a njemu nek' je sa srecom. :D
 
Uh sto volim kad zenske ispadnu tako pametne.....

heh, a sta je trebalo da uradimo?
Kaze meni jedan moj drug (koji je bio prisutan to vece) da je ocekivao da pocnemo da vucemo jedna drugu za kosu, ili nesto sl.....:rotf:
buahahaha....zamisli scene....
uvek je smesno kad se zenske tuku....
ono, odmah obale jedna drugu na pod, vriska, cupanje kose, i mlacenje rukama bzvz....:lol:
 
...Meni su pukle pantalone dok sam uzjahivala konja i tad mi je prishao instruktor sa kojim sam se smuvala posle...Bila sam mu mnogo smeshna i slatka jer me je bilo uzasno sramota....
 
uvek je smesno kad se zenske tuku....
ono, odmah obale jedna drugu na pod, vriska, cupanje kose, i mlacenje rukama bzvz....:lol:[/QUOTE]
Pa to je zato smo mi zene ponekad jako glupave...
 
nisu sve tuche iste...u mojoj je imalo i krvi..ali na nos

mi o vuku....
upravo se govori o tome kako je smesno kad se devojke tuku....
a to obicno i biva u tim tvojim godinama....mada ni matorke nisu izuzeci.
heh, nego svaki put se setim neke dve iz mog odeljenja iz osnovne....hahaha, kako je bio dobar sesti razred, slatko bih se vratila....elem, na svakom casu fizickog, njih dve bi se potukle, to je bio pravi prizor.....razlozi tuce su nepoznati, ili nenormalni, ali znam da sam plakala od smeha svaki put kad bi zakuvalo na podu sale....:rotf:
al' dobro....da se vratimo na temu sad.:)
 
mi o vuku....
upravo se govori o tome kako je smesno kad se devojke tuku....
a to obicno i biva u tim tvojim godinama....mada ni matorke nisu izuzeci.
heh, nego svaki put se setim neke dve iz mog odeljenja iz osnovne....hahaha, kako je bio dobar sesti razred, slatko bih se vratila....elem, na svakom casu fizickog, njih dve bi se potukle, to je bio pravi prizor.....razlozi tuce su nepoznati, ili nenormalni, ali znam da sam plakala od smeha svaki put kad bi zakuvalo na podu sale....:rotf:
al' dobro....da se vratimo na temu sad.:)

mozda i jeste smeshno...ali kad nekom nisu rechi dovoljne..i kada ne reagije na qliranje..morash ga nauchiti pameti..josh kad pochne da vredja..
 
mozda i jeste smeshno...ali kad nekom nisu rechi dovoljne..i kada ne reagije na qliranje..morash ga nauchiti pameti..josh kad pochne da vredja..

buahahaha....o tome i pricam, zlato...
"kuliranje" i te fore....dodje to, vremenom....
e sad, nekom u dvadesetoj, nekom u cetrdesetoj, pedesetoj, nismo svi iste srece...
ne daj da te dusmani provociraju....:lol:
 

Back
Top