Потврђени преговори ДС и СПС

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Изјава за јавност председника Србије
"ЗЕС је у неформалним преговорима са коалицијом окупљеном око СПС-а.."

Тадић: Шутке, био сам на неформалним преговорима са СПС-ом.
Шутановац: И са ким сте разговарали?
Тадић: Засада са теткицом што им чисти просторије.
Шутановац: Молим?
Тадић: Па хеби га Шутке, од нечега се мора почети, а морао сам да је обрадим да би ме најавила код Ивице... знаш оно преко везе.
Шутановац: Како да је обрадите!?
Тадић. Па морао сам да клекнем и да теткицу орално обрадим...
Шутановац: ??????????
Тадић: Па шта се згражаваш, за добро Србије ми ништа ниеј гадно... само када поставимо премијера наредићу да Бразилијана буде законом обавезна за све жене..
Шутановац: ????????????????
Тадић: Немој више да се снебиваш и згражаваш, него подигли смо ниво преговора, па си ми и ти потребан...
Шутановац: Како? А зашто ја!?
Тадић: Зато што је теткица рекла да ће данас да доведе другарицу...
Шутановац: !!!!!!!!!!!!!!!!
 
breakpc2.gif
 
Па колико знамо, господине Ал Бунди (а стварно бре одговараш његовом лику, тако способан, речит, начитан...), састанак са СПС је одржан, у просторијама СПС, само што се нико од СПС није појавио.

Међутим, шалу на страну, све више верујем да ће на крају владу направити ДС СПС ЛДП, а то ће опет изазвати "оштро" негодовање Коштунице и Николића, па ће опет бити "тресла се гора, родио се миш".

Што се мене тиче, треба да направе ту владу, а онда могу и гласачи ЛДП и ДС, па богами и СПС да се опросте од половине својих бирача, који ће апстинирати на изборима.
 
Па колико знамо, господине Ал Бунди (а стварно бре одговараш његовом лику, тако способан, речит, начитан...), састанак са СПС је одржан, у просторијама СПС, само што се нико од СПС није појавио.

Међутим, шалу на страну, све више верујем да ће на крају владу направити ДС СПС ЛДП, а то ће опет изазвати "оштро" негодовање Коштунице и Николића, па ће опет бити "тресла се гора, родио се миш".

Што се мене тиче, треба да направе ту владу, а онда могу и гласачи ЛДП и ДС, па богами и СПС да се опросте од половине својих бирача, који ће апстинирати на изборима.
nece biti vlade sa SPSom i LDPom sigurno ,ukoliko Dacic ispali Tomu i Voju u vladi ce biti DS-SPS i madjari(127poslanika ) bez Cede
 

Back
Top