Majkl Polt podrzava SPS

To na TV-u sam gledao nocas dok sam se budio.

“Ovi izbore vidim kao potvrdu volje srpskog naroda izražene na više prethodnih izbora, a to je budućnost u Evropi, i to jasno pokazuje pobjeda koalicije okupljene oko demokratske stranke. Tako da je na SPS-u da odluči da li želi da bude dio te budućnosti i naprednog mentaliteta koji je jasno izražen na izborima ili želi da ponovo zaostaje i gleda u prošlost..”
Bez obzira na to koje uslove SPS postavi za ulazak u vladu, stav Sjedinjenih Država se neće promijeniti, ističe Polt.
“Kosovo je nezavisno, svi optuženi ratni zločinci moraju biti predati Haškom tribunalu i Srbija mora da napreduje ka integracijama i evroatlantskoj zajednici. To je stav Amerike koji se neće mijenjati. Na budućoj vladi je da odluči kako će se suočiti sa tom realnošću, koja ne prestavlja zahtjev Amerike, već njen stav koji podržavaju evropski partneri I saveznici.”
Bivši američki ambassador kaže da će ista pozicija važiti i za eventualnu koaliciju Srpske radikalne straenke, Demokratske stranke Srbije i Socijalističke partije Srbije.
 
Gledao sam izjavu sadašnjeg američkog ambasadora na Studiu B pre dva dana i zapanjio se na njegovoj drskosti i bezobrazluku, ali i ponovo potvrdio svoje uverenje kolika smo postali banana država.
Odprilike rekao je da je SPS prihvatljiv samo u koaliciji sa DS-om a o ostalim mogućnostima da ne razmišlja.

Ko je uopšte dozvolio tom skotu da komentariše izbore i meša se u naše unutrašnje stvari ?

Prvi zadatak novoj vlasti koja se oformi za neki dan ili sedmicu biće da ga protera.
 
Gledao sam izjavu sadašnjeg američkog ambasadora na Studiu B pre dva dana i zapanjio se na njegovoj drskosti i bezobrazluku, ali i ponovo potvrdio svoje uverenje kolika smo postali banana država.
Odprilike rekao je da je SPS prihvatljiv samo u koaliciji sa DS-om a o ostalim mogućnostima da ne razmišlja.

Ko je uopšte dozvolio tom skotu da komentariše izbore i meša se u naše unutrašnje stvari ?

Prvi zadatak novoj vlasti koja se oformi za neki dan ili sedmicu biće da ga protera.

Ma ne,das mu koru od banane,da slomi vrat!:rotf:
 
Gledao sam izjavu sadašnjeg američkog ambasadora na Studiu B pre dva dana i zapanjio se na njegovoj drskosti i bezobrazluku, ali i ponovo potvrdio svoje uverenje kolika smo postali banana država.
Odprilike rekao je da je SPS prihvatljiv samo u koaliciji sa DS-om a o ostalim mogućnostima da ne razmišlja.

Ko je uopšte dozvolio tom skotu da komentariše izbore i meša se u naše unutrašnje stvari ?

Prvi zadatak novoj vlasti koja se oformi za neki dan ili sedmicu biće da ga protera.

Па човек се обраћа СВОЈОЈ СЛУЖИНЧАДИ - ко још пита народ шта мисли!
 
Zar se vi ljudi ne zapitate kako to da su Ameri podrzavali Rusiju kada je Jelcin vladao a sada kada je Putin preuzeo i unapredio zemlju svi drvlje i kamenje po njemu!

hmm

To ti je najbolji dokaz da americko mesanje moramo sto pre da svedemo na normalne granice, da bi poceli da se oporavljamo od kataklizme.

Prosto i jednostavno :
Sto manje amerikanstine to brzi,bolji i uspesniji oporavak i razvoj Srbije.
 

Back
Top