Ozbiljnost Predsednika?

VelikiMedur

Ističe se
Poruka
2.298
Da li je nas vrli Predsednik ozbiljan covek i covek sposoban za vodjenje jedne drzave?
Da li je on drzavnik ili politicar?
Da li on sme sebi da dozvoli da daje onakve izjave u javnosti?
Da li je on to nama saopstio svoje licno misljenje ili zvanicni stav Predsednika Drzave?
Da li je on svestan da krsi Ustav i drzavni poredak?
Da li on svesno proglasava sebe za Alfu i Omegu?
Da li on misli da je Srbija njegova prcija pa da deli i uzima kako se njemu prohte?
Sve u svemu neozbiljno i beskicmeno!On nije moj Predsednik!
 
Ni Kostunica NIJE moj premijer vec je jedan uzurpator i diktator koji se svim silama trudi da po treci put sa 10 % podrske naroda ponovo bude premijer i vlada Srbijom.
Pa vi vadikali ste nevidjeni retardi ako mu to dozvolite.Ali zarad dolaska na vlast ste spremni da pristanete na sve njegove ucene samo da sastavite vecinu.Stvarno vas zalim.
Ali neka.Ja se bas radujem toj vasoj narodjackoj vladi koja nece preziveti ni 2 meseca a onda vam sledi 6-ti oktobar i konacni sud.
Rumunski Causesku scenario je nista sta ce vas zadesiti.Imacemo i mi naseg Zvezdana Jovanovica!!!SMRT FASIZMU SLOBODA NARODU!!!
 
Poslednja izmena:
Da li je nas vrli Predsednik ozbiljan covek i covek sposoban za vodjenje jedne drzave?:arrow:он сам не води државу има тим људи око њега...али изгледа губитнички
Da li je on drzavnik ili politicar?:arrow:он је само председник странке ДС а у паузама између избора је политичар и државник..зашта га је народ бирао
Da li on sme sebi da dozvoli da daje onakve izjave u javnosti?:arrow:вероватно сме пошто је сада председник ..јер су избори завршени па не мора да се бави страначким активностима
Da li je on to nama saopstio svoje licno misljenje ili zvanicni stav Predsednika Drzave?:arrow:своје лично мишљење и став своје странке
Da li je on svestan da krsi Ustav i drzavni poredak?:arrow:ко је све писао устав добро је да још траје
Da li on svesno proglasava sebe za Alfu i Omegu?:arrow:мислим да не познаје грчки алфабет
Da li on misli da je Srbija njegova prcija pa da deli i uzima kako se njemu prohte?:arrow:он не мисли него зна да је тако
Sve u svemu neozbiljno i beskicmeno!On nije moj Predsednik!:arrow: није ни мој нисам члан ДСа
 
Da li je nas vrli Predsednik ozbiljan covek i covek sposoban za vodjenje jedne drzave?
Da li je on drzavnik ili politicar?
Da li on sme sebi da dozvoli da daje onakve izjave u javnosti?
Da li je on to nama saopstio svoje licno misljenje ili zvanicni stav Predsednika Drzave?
Da li je on svestan da krsi Ustav i drzavni poredak?
Da li on svesno proglasava sebe za Alfu i Omegu?
Da li on misli da je Srbija njegova prcija pa da deli i uzima kako se njemu prohte?
Sve u svemu neozbiljno i beskicmeno!On nije moj Predsednik!

nije ni moj!:rotf::rotf::rotf::super::wink:
 
Ko se bude poslednji smejao najsladje ce se smejati.
Znate vrlo dobro sta se desilo kad ste 2000-te pokrali izbornu volju gradjana sto i sad pokusavate ali nece vam to tako lako proci.U Srbiji jos uvek ima 50 % ljudi koji jos nisu skrenuli s pameti.Necemo dozvoliti silama zla i mraka da ponovo vaskrsnu.NIKAD VISE!!!
 
Ko se bude poslednji smejao najsladje ce se smejati.
Znate vrlo dobro sta se desilo kad ste 2000-te pokrali izbornu volju gradjana sto i sad pokusavate ali nece vam to tako lako proci.U Srbiji jos uvek ima 50 % ljudi koji jos nisu skrenuli s pameti.Necemo dozvoliti silama zla i mraka da ponovo vaskrsnu.NIKAD VISE!!!

Gde vam je bager, da nije bilo Velje sad bi jos lupali u serpe:!:
 
Moj predsednik je Dr. Vojislav Seselj, jedini politicar koji zastupa i brani interese srpskog naroda. Demokratska stranka je interesno-finansijska grupacija, podguzne muve novog svetskog poretka, trag na wc papiru Havijera Solane. Oteli su mi plac u sred Beograda i dali lokalnom kriminalcu da zida zgradu. Boricu se protiv njih do kraja. A vi sto podrzavate napuderisanog Borisa, znajte, NIKADA necete uci u EU, zato sto NIKADA necete uhvatiti heroja Ratka Mladica. Ja ga cuvam. U srcu.
 
Dodik je podržao proevropsku Srbiju i Tadića....a ne Nikolića

e sad Branko ako tebi to ne odgovara...ti "lepo" u sred Banjaluke (tamo kod one robne kuće Bosanka:mrgreen:) se iz protesta samozapali:rolleyes:

napisao sam ti na nekoj drugoj temi nešto vezano za Dodika(Tadića), Tačija i Nikolića.
......................................................................................................
zapalim ti ja.....znaš ti dobro koga:wink:8)
 
Ko se bude poslednji smejao najsladje ce se smejati.
Znate vrlo dobro sta se desilo kad ste 2000-te pokrali izbornu volju gradjana sto i sad pokusavate ali nece vam to tako lako proci.U Srbiji jos uvek ima 50 % ljudi koji jos nisu skrenuli s pameti.Necemo dozvoliti silama zla i mraka da ponovo vaskrsnu.NIKAD VISE!!!


драгане ти много гледаш цртане филмове

силе мрака..силе зла.... а ко је штрумпфета ..Борис:whistling:
 
Gde vam je bager, da nije bilo Velje sad bi jos lupali u serpe:!:

To je bas jadno i zalosno!Sta drugo reci za coveka koji je bio predvodnik revolucije petog oktobra a sada se priklonio komunjarama i fasistima.Istim onim koje je onomad rusio.
To samo govori o principijelnosti istog.A isto vazi i za Kostunjavog.
Ali neka.Potpisivanjem koalicije sa radikalima je zavrsio svoju politicku karijeru i obojica ce za par meseci zavrsiti na smetlistu istorije.Nek im je na cast.Izdajnici demokratije.Sta drugo za njih reci.Gade mi se!!!
 

Back
Top