Moze li neko da mi pomogne?

Tamigo

Aktivan član
Poruka
1.657
Imam dosta problema sa sekretom. Bila sam kod ginekologa i dala mi je neke vaginalete, ali nista nisu pomogle. Otisla sam u privatnu laboratoriju gde su mi vadili bris i sa rezultatima sam otisla kod drugog ginekologa i ona mi prepisala neki recept za vaginalete i ni to mi nije pomoglo. Sta da radim?
 
Tamigo:
Imam dosta problema sa sekretom. Bila sam kod ginekologa i dala mi je neke vaginalete, ali nista nisu pomogle. Otisla sam u privatnu laboratoriju gde su mi vadili bris i sa rezultatima sam otisla kod drugog ginekologa i ona mi prepisala neki recept za vaginalete i ni to mi nije pomoglo. Sta da radim?
Da bi neko mogao da ti pomogne, moras prvo znati koju grupu sekreta imas?Koji si lek uzimala, tj. vaginalete?
 
Tamigo:
Imam dosta problema sa sekretom. Bila sam kod ginekologa i dala mi je neke vaginalete, ali nista nisu pomogle. Otisla sam u privatnu laboratoriju gde su mi vadili bris i sa rezultatima sam otisla kod drugog ginekologa i ona mi prepisala neki recept za vaginalete i ni to mi nije pomoglo. Sta da radim?
Vrlo je neodgovorno sa tvoje strane menjati ginekologe ako terapija ne uspe iz cuga.
Ukoliko je nesto izolovano brisom onda uz taj bris ide i antibiogram,znaci dobije se naziv antibiotika koji deluje na tu bakteriju.
I sto kaze Olja najosnovnije da kao zensko znas od cega se lecis i sta primas a ne imam neki sekret i dobila sam neke vaginalete.
I naravno sad nadji 3. ginekologa i tako promeni sve lekare nadleznog doma zdravlja a kad to ne pomogne onda kreni po klinikama.
 
opojacani sekret je izgleda danas sveopsta pojava.meni je moj ginekolog prepisivao razlicite vaginalete,pomogao mi je macmiror-terapija je 8 vaginaleta(kostaju oko 500.00din),a sem toga pijem redovno caj virak koji je odlican za genitalije uopste.
 
dr:
Tamigo:
Imam dosta problema sa sekretom. Bila sam kod ginekologa i dala mi je neke vaginalete, ali nista nisu pomogle. Otisla sam u privatnu laboratoriju gde su mi vadili bris i sa rezultatima sam otisla kod drugog ginekologa i ona mi prepisala neki recept za vaginalete i ni to mi nije pomoglo. Sta da radim?
Vrlo je neodgovorno sa tvoje strane menjati ginekologe ako terapija ne uspe iz cuga.
Ukoliko je nesto izolovano brisom onda uz taj bris ide i antibiogram,znaci dobije se naziv antibiotika koji deluje na tu bakteriju.
I sto kaze Olja najosnovnije da kao zensko znas od cega se lecis i sta primas a ne imam neki sekret i dobila sam neke vaginalete.
I naravno sad nadji 3. ginekologa i tako promeni sve lekare nadleznog doma zdravlja a kad to ne pomogne onda kreni po klinikama.

Menjala sam ginekologe zato sto je prethodni otisao na odmor ili sta vec, a sto se tice grupe sekreta, sta da kazem kad su meni rekli: nemas nista, pa dobro nek ti bude treca. I tako, cisto da me skinu sa vrata.
 
A taj vaginalni bris?Sta je sa njim,sta je otkriveno,pri tome ne mislim na grupu sekreta nego bas na bris(izolovan uzrocnik),da li su radjeni brisevi na hlamidiju,uraplazmu,mikoplazmu,bakterijske vaginoze...?
Nemojte uzimati vaginalete na svoju ruku ,samo ce te jos vise zamaskirati pravog izrocnika problema i poremetiti floru.
 
Koliko sam citala ovaj forum, sve se vise pitam da li to doktori nece da objasne pacijentu dijagnozu ili je pacijent toliko nezainteresovan ili plasljiv da nece da pita.
Treca grupa se deli na nekoliko podgrupa. (vaginalni sekret), a cervikalni bris izoluje odredjenu bakteriju i iz njega dobijes antibiogram, prema kome ti doktor odredjuje terapiju. A treca grupa vaginalnog brisa moze da znaci da nije nista, a takodje i da je nesto. Prema tome, ako imas 3 grupu, trazi se cervikalni, ako se u cervikalnom ne izoluje bakterija, onda se rade analize na druge bakterije koje je doktorka pomenula. Takodje da napomenem da je moja drugarica posle 5 meseci svih mogucih analiza najzad ustanovila da ima neku bakteriju za koju je poet potrebna posebna analica, zove se gardnerela (valjda), zato je to dug put i moras biti strpljiva ako zelis da se izlecis.
 

Back
Top