LEGA CALCIO, PREMIER LEAGUE, BUNDESLIGA, PRIMERA, LIGUE 1

Vash tim?

  • Inter

  • Milan

  • Lazio

  • Roma

  • Napoli

  • Sampdoria

  • Juventus

  • Torino

  • Fiorentina

  • Neki drugi, ybg svetu se ne moze ugoditi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja mislim da ce se vratiti direktno Birmingem i Kristal Palas a preko baraza bi mogli Vulvs ili Reding , mozda i Derbi( bolje da se ne vracaju da ne bi ponovili katastrofu kao ove godine)

Ja mislim da ce Reding, iako im zelim da se raspadnu i istrunu :mad: Sto se mene tice neka igraju u 4. koferenciji. Majmuni seljacki, nisu oni za prvu ligu. :mad:
 
Gerrard: It Killed Me To Watch United Win Again
Liverpool skipper Steven Gerrard says he is more determined than ever to finally lead his boyhood club back to the very top of the English game.

* »Comments (36)
* Print This Story
* Send To A Friend
* Contact Us

Gerrard: It Killed Me To Watch United Win Again
galleria zoom

*
*
*

The Reds finished in fourth this term despite a promising start and a scintillating debut campaign from striker Fernando Torres. The Merseysiders were actually top of the table in September, but a string of disappointing draws through the middle of the season saw them plummet out of the title race as they have done all too often over the last 17 years.

"It hurts more and more when we get to November or December every season and have to accept we're out of the title race again," admitted Gerrard, before imploring the club's American owners to make the necessary funds available to coach Rafa Benitez.

"Every year seems to be following the same routine. The manager asks for more support in the transfer market in January, while we're all saying to ourselves this should have happened the previous summer," he continued.

"The time to act is now, not in January when we're already too far behind. Look at Chelsea. A day after they've lost the league, what do they do? They spend £16 million on a full-back.

"That's the kind of ruthless approach to transfers the Liverpool fans and players want to see, making the signings the manager wants.

"The manager knows where we need to strengthen and the players and fans have faith in Rafa — but he needs the backing to act on his plans.

"There's no point us waiting all summer again and then possibly missing out on the players we need.

"If we do that we'll just end up going through the same experience as previous years.

"The only way to achieve this is to give the manager the kind of backing which gives us a chance. You only get better when you improve the quality in the squad.

"Everyone can see we've got a lot of very good players here. I honestly don't believe we're that far off if we can make two or three top-class additions.

"The spine of the side is definitely there. But we know United and Chelsea are going to go out and spend millions again this summer.

"You can see what Fernando Torres added to our team this season. He made a big difference.

"No one is saying we should be spending that kind of money on every player we sign, but if we're going to mount a serious challenge for the title we have to bring in proven quality.

"I'm not just talking or thinking as a player here, but as a fan. This isn't just about what I feel, but about what the fans, the players and everyone who loves the club wants.

"Our supporters deserve more of a challenge than we've put up — but they also need to feel we've a realistic chance of competing.

"Like all of us, they'll be watching what's happening at the club over the summer very carefully.

"They'll be reading the papers every day to find out what's going on, and desperate to feel positive about the future.

"I've always seen summer as a really important period because that's when all the planning gets done.

"League titles aren't just won on the pitch from one week to the next, they're won by managers planning ahead and assembling squads which can cope with the demands of English and European football.

"We have to be doing everything in our power over the next few weeks to prevent another disappointing season."

He added: "I've won every major honour at Liverpool except one. It hurts more and more not only to have never won the league, but to have never really gone close.

"It would be bad enough if we only narrowly missed out on the title, but we've never got to March or April recently and thought we were in contention.

"That's what we want more than anything at Anfield, but we'll only achieve that when everyone is working together for the same goal.

"I watched United last week and as a Liverpool fan it killed me to see them win the league again.

"They deserved to win it and I have the utmost respect for their achievement, but we've got to do everything we can to get it off them next season."

Derek Wanner, Goal.com

a koga nije? :cry2:
 
PARMA WILL RISE AGAIN!
Kapiram da svako velikom klubu dodje neki los period kao PSG u Francuskoj, ali ne brinem se vratice se stara Parma!
392940_mediumsquare.jpg
 
@Walken
Hleb ode...Flamini ode...a pitanje je dana kada ce i Adebajor...Zilberto Silva ubrzo kaci kopacke o klin...meni to vec ne lici na onaj tim koji sam gledao skoro(mogu reci da su izgubili sredinu - ne moze Fabregas sve sam, a Denilson nije jos dovoljno dobar)...Klisi nije pozvan za repku a odigrao je vise nego sjajnu sezonu(bice demotivisan - sta treba da uradi da bi igrao za svoju zemlju?)
Mislim da pored ovakvog Celzija i Mancestera ta taktika sa sazrijevanjem igraca ne pije vodu!
 
Iskreno Flamini mi nije pao napamet kao stalan clan ekipe ... Za Hleba ne znam gde je otisao ... I pored toga imaju Fabregasa, Sanju, Adebajora (ne vidim zasto bi ga prodali), Klisija (nije pozvan zato sto je Evra odigrao takodje fantasticnu sezonu, a iskusniji je), Turea, Ebuea, Rosickog, Volkota, Bendtnera, Eduarda (ako se oporavi) ... Sve ce to postati svetski igraci pod vodjstvom Vengera, iako je Fabregas vec sada najbolji na svojoj poziciji ... tako isto su postali Anri, Vijera, Bergkamp, Pires, Viltor itd, a svi su bili skepticni ... Arsenal je pored takvog Celsija i Mancestera veci deo sezone bio na celu, i nije neka ogromna bodovna razlika na kraju, a sve su klinci igrali (nisu uzeli titulu upravo zbog neiskustva) ... Sa ovim timom za 2 godine ce biti glavni favoriti ...
 
Bentner veoma los za sad!
Volkot ponekad zasija...nista posebno za sad!
Eduardo...uh! Jezim se kad se sjetim!
Rozicki...povrijedjen...nece ga biti ni na Euru!
Ebue...pravi primjer glupog igraca...srecom ga vadi brzina, trcanje i pozrtvovanje!
Ture...nosilac igre!
Klisi...veoma dobar ali mislim da se nece puno zadrzati u Arsenalu!
Adebajor...traze ga vec veliki klubovi...pitanje je dana kad ce otici...a opet promasuje mnogo sansi...treba mu cvrsta ruka!
Sanja...odlican!
Hleb...ide u Inter!
Flamini...je bio kreativac, trkac, popravljao greske Fabregasa(nesto slicno kao Sidorf u Milanu)...
Fabregas...klasa!
Rezime...Fabregas, Ture, Sanja i Klisi - odlicni! Ostalim dijamantima treba jos mnogo brusenja!
Ne zaboravimo da nemaju golmana da valja(da su upravo zahvaljujuci Almuniji izgubili jedino finale Lige sampiona)...
 
Bentner veoma los za sad!
Volkot ponekad zasija...nista posebno za sad!
Eduardo...uh! Jezim se kad se sjetim!
Rozicki...povrijedjen...nece ga biti ni na Euru!
Ebue...pravi primjer glupog igraca...srecom ga vadi brzina, trcanje i pozrtvovanje!
Ture...nosilac igre!
Klisi...veoma dobar ali mislim da se nece puno zadrzati u Arsenalu!
Adebajor...traze ga vec veliki klubovi...pitanje je dana kad ce otici...a opet promasuje mnogo sansi...treba mu cvrsta ruka!
Sanja...odlican!
Hleb...ide u Inter!
Flamini...je bio kreativac, trkac, popravljao greske Fabregasa(nesto slicno kao Sidorf u Milanu)...
Fabregas...klasa!
Rezime...Fabregas, Ture, Sanja i Klisi - odlicni! Ostalim dijamantima treba jos mnogo brusenja!
Ne zaboravimo da nemaju golmana da valja(da su upravo zahvaljujuci Almuniji izgubili jedino finale Lige sampiona)...
Sve ce to Wenger izbrusiti vremenom kao sto je izbrusio Anrija i Fabregasa ... On je i od manjih talenata napravio igracine ... Fabregas, Ture i Adebayor ce biti nosioci igre ostali ce da rade za njih ... Tako se i pre sve vrtelo oko Anrija, Vijere i Bergampa ...
 
Bentner veoma los za sad!
Volkot ponekad zasija...nista posebno za sad!
Eduardo...uh! Jezim se kad se sjetim!
Rozicki...povrijedjen...nece ga biti ni na Euru!
Ebue...pravi primjer glupog igraca...srecom ga vadi brzina, trcanje i pozrtvovanje!
Ture...nosilac igre!
Klisi...veoma dobar ali mislim da se nece puno zadrzati u Arsenalu!
Adebajor...traze ga vec veliki klubovi...pitanje je dana kad ce otici...a opet promasuje mnogo sansi...treba mu cvrsta ruka!
Sanja...odlican!
Hleb...ide u Inter!
Flamini...je bio kreativac, trkac, popravljao greske Fabregasa(nesto slicno kao Sidorf u Milanu)...
Fabregas...klasa!
Rezime...Fabregas, Ture, Sanja i Klisi - odlicni! Ostalim dijamantima treba jos mnogo brusenja!
Ne zaboravimo da nemaju golmana da valja(da su upravo zahvaljujuci Almuniji izgubili jedino finale Lige sampiona)...

vidi...slazem se sa tobom u vecini stvari ali ...niej sigurno dal Gleb ide u Inter...
nemoj te bre da dirate Arsenal!
To je klub buducnosti i dominirace za 2-3 godine u PL sigurno.Klisi ce ostati ,ja u to vjerujem.
I dushice, zaboravio si Galasa.Niko da mi ne dira galasa :( :mrgreen: ...nikad oplakan ...:sad2:
Volkot je ODLICAN.Glupo je reci da ''zasija ponekad'' jedino mu je teskoo da pocne od 1. minuta ali ZNAS KOLIKO IMA ON GODINA...i koliko pokaze za 15 min?Madjionicar...
i glupo je kritikovati jedan klub samo jer smo iz razlicitih tabora ;) bez nekih REALNIJIH razloga.
 
Ture je dobar, al je daleko od kvaliteta stopera Plavaca i Tekstilaca
Sanja i Adebajor, propasce oni, kad vam kazem, ipak su to Afrikanci
Rosicki, Van Persi i Eduardo, pisi propalo
ako ne dovedu prave igrace isto ko i moj Liverpool (koji ima jos ozbiljniji problem, jer se klub raspada), mogu snove o titulu da okace macku o rep

daj crni,prestani da lupetas...Ture je mnogo bolji od Karvalja,a Karvaljo je stvarno odlican.
Sanja...na tvoju izjavu o Sanji se kidam...
1.svaku utakmicu odigrao savrseno
2. ocigledno nisi upoznat sa africkim fudbalerima
3. u pravu si totalno za adebajora...idiot.
 
daj crni,prestani da lupetas

za srce si me ujela

Ture je daleko losiji od Vidica, Terija, Ferninanda i Agera kad je zdrav
aj videcemo sledece godine da ce taj sa kikicama da zasere, pazi sta ti kazem
i ove sezone kad su bili prvi rekao sam de ce morati da padnu i pali su
bez bar jednog dominantnog igraca (tipa Tores ili Cronaldo) nemaju sta da traze sledece sezone
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top