ВЛАДА ЦРНЕ ГОРЕ СПРЕМНА ДА ИСПЛАТИ КАРАЂОРЂЕВИЋЕ

dakica

Ističe se
Poruka
2.605
12:29
ВЛАДА ЦРНЕ ГОРЕ СПРЕМНА ДА ИСПЛАТИ КАРАЂОРЂЕВИЋЕ



ПОДГОРИЦА – Црногорска влада исплатиће новчану одштету породици Карађорђевић, уколико Европски суд за људска права у Стразбуру пресуди да се српској краљевској породици врати имовина у Црној Гори, најавио је данас помоћник црногорског министра туризма Небојша Поповић.

Он је рекао да Влада Црне Горе нема намеру да враћа некретине, већ ће исплатити новчано обештећење ако суд у Стразбуру донесе одлуку да се Карађорђевићима врати имовина.

Адвокати краљевске породице најавили су да ће у Стразбуру покренути судски поступак за повраћај имовине у Црној Гори, која је пре Другог светског рата припадала њима.

Они траже да им буду враћени вила Милочер, летњиковац у Ријеци Црнојевића и кућа на Цетињу.

Принцеза Јелисавета инсистира на враћању виле Милочер у том месту, која је продата сингапурској компанији Аман Ризорст заједно са хотелима Свети Стефан и Краљичина плажа, коју је њена мајка Олга донела у мираз када је дошла у породицу.

Поповић је подсетио да свако ко нешто тражи треба да докаже своје право и подсетио да цео комплекс Милочера, који је на 30 година закупила сингапурска компанија „Аман рисорст”, припада Црној Гори.

Власник ове компаније Адријан Зека казао је да Влада Црне Горе није сакрила од њега као закупца чињеницу да наследници краљевске породице потражују своју спорну имовину.



Танјуг

http://www.politika.co.yu/vesti/najnovije-vesti/index.1.sr.html
 
Ђетићима свака част испадоше већа господа од свих а и Словенци су вратили сву имовину и нешто Хрвати...а ови наши још живе у бољшевизму.....На крају када се сведе све оне шатро оптужбе да су ђетићи мафиозе,гуслаџије и остало пада у воду......ебига тужно али истинито.
 
Ђетићима свака част испадоше већа господа од свих а и Словенци су вратили сву имовину и нешто Хрвати...а ови наши још живе у бољшевизму.....На крају када се сведе све оне шатро оптужбе да су ђетићи мафиозе,гуслаџије и остало пада у воду......ебига тужно али истинито.

Hvala.

Ima jedan vic, malo star je ali ide od priluke ovako:
Covjeku se pokvario automobil. Sto da radi... vidi par momaka koji stoje pored puta i zamoli ih da mu poguraju vozilo bar malo dok ne kresne.
Ovi to uradishe, vozilo krenu i covjek se zahvali momcima :" Momci hvala!"
Ovi njemu odgovorishe: "Hvala Vladi Crne Gore!" :lol::lol::lol:
 
Каква црна част!? Што не врате имовину коју су запленили него као шатро исплаћују оштету новцем, наравно, некретнине ће проценити испод тржишне цене:thumbdown:

Словенци су вратили и исплатили
Хрвати вратили само један мали део
Ђетићи кажеш хоће да исплате и шта сад

а ови жути бољшевици шта су они вратили или ислатили....не лупај више молим те као оно са грчким јуче.

Једина смо земља у европи која није извршила денационализацију
Албанија она рупа доле има тај закон..а ми ........

немој само сад да ми се распишеш о томе како није било времена
 
12:29
ВЛАДА ЦРНЕ ГОРЕ СПРЕМНА ДА ИСПЛАТИ КАРАЂОРЂЕВИЋЕ

Власник ове компаније Адријан Зека казао је да Влада Црне Горе није сакрила од њега као закупца чињеницу да наследници краљевске породице потражују своју спорну имовину.

http://www.politika.co.yu/vesti/najnovije-vesti/index.1.sr.html

Дакице да ли мислиш да су ове наше лопине неком инвеститору рекле за ову чињеницу
 
Каква црна част!? Што не врате имовину коју су запленили него као шатро исплаћују оштету новцем, наравно, некретнине ће проценити испод тржишне цене:thumbdown:

A znas li ti kakva je to vukojeßina bila prije drugog svjetskog rata i znas li ti sto je tamo sad sve napravljeno i sto se jos pravi?
Pa ne moze brate, nek su zadovoljni i ovime sto su dobili...
 
mene savršeni nije briga šta će viri sa njihovom imovinom. mogli su da nauče srpski ako im je već toliko stalo do porodičnog nasleđa. nasleđe nisu samo zidovi.

da se ja pitam, ne bi oni ništa dobili. kao da je onaj aleksandar to zaslužio nečim. jedino što je u čitavoj toj porodici valjalo bio je petar I oslobodilac, tog čoveka poštujem, ovo ostalo neka radi pa naka sami zasluže. neradnička gamad.
 
Ђетићима свака част испадоше већа господа од свих а и Словенци су вратили сву имовину и нешто Хрвати...а ови наши још живе у бољшевизму.....На крају када се сведе све оне шатро оптужбе да су ђетићи мафиозе,гуслаџије и остало пада у воду......ебига тужно али истинито.

Slovenci vratili?!? Ti s pao s kruske! Vila na brdu kod Kranja u kojoj se sastaju ministri EU i u kojoj su se sastali Putin i Bush vlasnistvo je srpske kraljevske porodice. TEK DA SE ZNA:rtfm:
 
mene savršeni nije briga šta će viri sa njihovom imovinom. mogli su da nauče srpski ako im je već toliko stalo do porodičnog nasleđa. nasleđe nisu samo zidovi.

da se ja pitam, ne bi oni ništa dobili. kao da je onaj aleksandar to zaslužio nečim. jedino što je u čitavoj toj porodici valjalo bio je petar I oslobodilac, tog čoveka poštujem, ovo ostalo neka radi pa naka sami zasluže. neradnička gamad.

не ради се само о Александру
ону имовину што сам написао је враћена и потомцима Томислава Карађорђевића а имаш примере и у Сарајеву и у Скопљу само ови жути се овде још држе оне старе "туђе хоћемо отето не враћамо"
 
Slovenci vratili?!? Ti s pao s kruske! Vila na brdu kod Kranja u kojoj se sastaju ministri EU i u kojoj su se sastali Putin i Bush vlasnistvo je srpske kraljevske porodice. TEK DA SE ZNA:rtfm:

не тврдим да су све вратили али јесу нешто ...а ови овде шта су вратили и где ...

НИШТА TEK DA SE ZNA:rtfm:
 
12:29
ВЛАДА ЦРНЕ ГОРЕ СПРЕМНА ДА ИСПЛАТИ КАРАЂОРЂЕВИЋЕ



ПОДГОРИЦА – Црногорска влада исплатиће новчану одштету породици Карађорђевић, уколико Европски суд за људска права у Стразбуру пресуди да се српској краљевској породици врати имовина у Црној Гори, најавио је данас помоћник црногорског министра туризма Небојша Поповић.

Он је рекао да Влада Црне Горе нема намеру да враћа некретине, већ ће исплатити новчано обештећење ако суд у Стразбуру донесе одлуку да се Карађорђевићима врати имовина.

Адвокати краљевске породице најавили су да ће у Стразбуру покренути судски поступак за повраћај имовине у Црној Гори, која је пре Другог светског рата припадала њима.

Они траже да им буду враћени вила Милочер, летњиковац у Ријеци Црнојевића и кућа на Цетињу.

Принцеза Јелисавета инсистира на враћању виле Милочер у том месту, која је продата сингапурској компанији Аман Ризорст заједно са хотелима Свети Стефан и Краљичина плажа, коју је њена мајка Олга донела у мираз када је дошла у породицу.

Поповић је подсетио да свако ко нешто тражи треба да докаже своје право и подсетио да цео комплекс Милочера, који је на 30 година закупила сингапурска компанија „Аман рисорст”, припада Црној Гори.

Власник ове компаније Адријан Зека казао је да Влада Црне Горе није сакрила од њега као закупца чињеницу да наследници краљевске породице потражују своју спорну имовину.



Танјуг

http://www.politika.co.yu/vesti/najnovije-vesti/index.1.sr.html

I VRATICE I PLATICE. Albanija na moru- Montenegro!
 
не ради се само о Александру
ону имовину што сам написао је враћена и потомцима Томислава Карађорђевића а имаш примере и у Сарајеву и у Скопљу само ови жути се овде још држе оне старе "туђе хоћемо отето не враћамо"

šta uopšte rade ti potomci tomislava karađorđevića? :confused:

nešto korisno za srbiju? (zaista ne znam) čime su zasluzili nešto što su njihovi pretci dobili kao vladari srbije?

znam ja te zakonske priče ali i dalje ne vidim zašto bi neko imao pravo na imovinu koju je njegov predak dobio prosto tako što je naredio da mu se to zakonski dodeli. očigledno je da nisam monarhista pa mi zato nije jasno.
 
mene savršeni nije briga šta će viri sa njihovom imovinom. mogli su da nauče srpski ako im je već toliko stalo do porodičnog nasleđa. nasleđe nisu samo zidovi.

da se ja pitam, ne bi oni ništa dobili. kao da je onaj aleksandar to zaslužio nečim. jedino što je u čitavoj toj porodici valjalo bio je petar I oslobodilac, tog čoveka poštujem, ovo ostalo neka radi pa naka sami zasluže. neradnička gamad.

jeste pera se ubi od rad.sve sa motiku i sa ralo zaradio vile i dvorovi.a naucnici doktori ucitelji koji narodu donose i pamet i zdravlje i znanje danas nemaju ni za lekovi.ko ce njima da isplati sto su ih komunjare krale 50 godina.a gospoda karadjordjevici vredni i umni radnici naucnici profesori zaradise carsko bogastvo po balovima prijemima krstarenjima po morima i setnjama po beli svet.jos ce i kamatu da traze.
vala da im i i deesovci pozavide.
 
šta uopšte rade ti potomci tomislava karađorđevića? :confused:

nešto korisno za srbiju? (zaista ne znam) čime su zasluzili nešto što su njihovi pretci dobili kao vladari srbije?

znam ja te zakonske priče ali i dalje ne vidim zašto bi neko imao pravo na imovinu koju je njegov predak dobio prosto tako što je naredio da mu se to zakonski dodeli. očigledno je da nisam monarhista pa mi zato nije jasno.

Најмалађи син му је завршио војну акадмију у Крагујевцу и говори течно српски..ако ти то нешто значи а има и ћерку мислим да живи на Дорћолу нисам сигуран а остали по белом свету...мада има још потомака Карађорђевића који су овде и говоре течно српски али нису медијски тако експонирани као Александар.

Јелена Карађорђевић братаница Томислава К. је пре две године дала новац за обнову цркава у Призрену (мартовско дивљање) и посетила Грачаницу и Призрен ...
 
šta uopšte rade ti potomci tomislava karađorđevića? :confused:

nešto korisno za srbiju? (zaista ne znam) čime su zasluzili nešto što su njihovi pretci dobili kao vladari srbije?

znam ja te zakonske priče ali i dalje ne vidim zašto bi neko imao pravo na imovinu koju je njegov predak dobio prosto tako što je naredio da mu se to zakonski dodeli. očigledno je da nisam monarhista pa mi zato nije jasno.

Vratili se u svoju zemlju, docekao ih nije niko i zive od svog rada.Princ Djordje je bio pitomac nase Vojne Akademije.
 
Kako bre nista?! A sta je s kompleksom dvorova na Dedinju!!

то још колико знам није званично њихово ...Карађорђево и Љубичево шта са тим има још примера..као и неки војни објекти ..који су стављени на лицитацију
 
Ђетићима свака част испадоше већа господа од свих а и Словенци су вратили сву имовину и нешто Хрвати...а ови наши још живе у бољшевизму.....На крају када се сведе све оне шатро оптужбе да су ђетићи мафиозе,гуслаџије и остало пада у воду......ебига тужно али истинито.

sta su slo vratili karadjordjevicima? ja ne znam za to.
 
a ocel i turcima da vratimo to sto im je karadjordje drpio 1804.
i familija milosevic ceka da joj se vrati oteto od 2000 godinu.
pa stotine komunistickih direktora koji su od 1950 do 2000 grabili i sakom i kapom pa im to onda deesevci preoteli .ocel i njima da vratimo to bogatstvo sto je od nas oteto.
uostalom cisto sumnjam da ce i milova i tadiceva mafija tek tako vratiti vile i dvorove koje su oni prisvojili.
 

Back
Top