Tučana kada

Mi cemo tus kabinu praviti,ali ostavili smo odvod i za kadu....ma voljela bih kadu ono legnes i opustencija....zakon....ali mnogo mi se svidjaju one koje nisu uzidane sa nozicama....ma svasta bi ja...al' vidjecu kolike nam mogucnosti....neeeegooo....znaci takve se vise ne proizvode????:)
 
Pozdrav svima sa foruma. :D Zna li neko da mi kaže gde se u Beogradu ili okolini može kupiti tučana kada?

ma cekaj to je obicna kada zar ne, samo nije plasticna nego metalna pa kao farbana-emajlirana? mi imamo takvu valjda i grebe se u zavisnosti koliko si pazljiv- znaci kod nas mnogo:neutral: a plasticne su katastrofa to se izgrebe i izgleda prljavo jer se ogrebotine posle nekog vremena ne daju oprati da budu bele...
 
Drago mi je da vidim da jos neko trazi ovu vrstu kade. Mislim da su one akrilne mnogo teze za odrzavanje a i veoma brzo izgube sjaj ako se mnogooo ne pazi cime se pere.
Ja hocu upravo tako jednu (i to hidromasaznu) da zamenim gusanom (ali ne limenom) kadom. Zna li neko gde ima da se kupi?
 
Mi cemo tus kabinu praviti,ali ostavili smo odvod i za kadu....ma voljela bih kadu ono legnes i opustencija....zakon....ali mnogo mi se svidjaju one koje nisu uzidane sa nozicama....ma svasta bi ja...al' vidjecu kolike nam mogucnosti....neeeegooo....znaci takve se vise ne proizvode????:)
:) Naravno da se proizvode, recimo Vileroy&Boch ih pravi, bas takvu kakvu ti zelis, sa gusani nogicama i ostalim sitnicama, Seriie 1930, samo...bple nemoj da pitas za...cenu :bye:
 

Back
Top