Kako podneti muzevljevo dete?

NN11

Početnik
Poruka
13
Dakle, situacija je da moj muz ima dete sa drugom zenom sa kojom nije bio ozenjen. To je bilo pre nego sto smo se on i ja upoznali. Sve sam to znala.... Ali je dosta tesko podnositi cinjenicu da se svake druge nedelje treba vidjati s tim detetom, uz to i sa njegovom bivsom s kojom je u jako losim odnosima.

Ja stvarno njega volim ali mi je jako tesko...
 
Dakle, situacija je da moj muz ima dete sa drugom zenom sa kojom nije bio ozenjen. To je bilo pre nego sto smo se on i ja upoznali. Sve sam to znala.... Ali je dosta tesko podnositi cinjenicu da se svake druge nedelje treba vidjati s tim detetom, uz to i sa njegovom bivsom s kojom je u jako losim odnosima.

Ja stvarno njega volim ali mi je jako tesko...

Sta bi mislila o njemu da zaboravi dijete....znala si u sta se upustas od pocetka....to sto ti je tesko je malo sujetno,jer znas da je to dijete ipak njemu na prvom mjestu,sto je i logicno...a opet ako te voli cemu problem....sad procitah bolje...svake druge nedelje vidja dijete....iskreno to je tako malo,i ne razumijem tvoj problem....zar ne bi trebalo cesce????...Nemoj praviti problem tamo gdje ga nema.....:)
 
Dakle, situacija je da moj muz ima dete sa drugom zenom sa kojom nije bio ozenjen. To je bilo pre nego sto smo se on i ja upoznali. Sve sam to znala.... Ali je dosta tesko podnositi cinjenicu da se svake druge nedelje treba vidjati s tim detetom, uz to i sa njegovom bivsom s kojom je u jako losim odnosima.

Ja stvarno njega volim ali mi je jako tesko...


taj nesrećnik baš ne zna da izabere žene
 
ma....najbolje bi sad bilo da neko ima dete i razvede se i sad zbog deteta kao treba da ostane sam do kraja zivota,gluposti...
ako nekoga volis,onda ga volis i u paketu sa detetom.Strashno je ludo ochekivati da roditelj napusti dete zbog nove zenske ili novog lika
 
Mnogo me svrbi jezik, ali suzdrzavam se da ti ne kazem svasta...
Uglavnom, nemas pravo da oca odvajas od djeteta, a ako ne mozes, neces ili ne znas da se nosis sa prisustvom jednog malog i nevinog bica u zivotu svog muza, onda nisi ni trebala da se udajes za njega... Taman posla da tvoj muz ili ti budete vazniji od djeteta... NISTE!
 
Mora biti da se zezaš. Da, definitivno je i ova tema zajebancija. Smeta ti što se jednom u dve nedelje viđa sa sopstvenim detetom? Šta bi bilo da, ne d'o bog, ima drugara pa da ode s njim na utakmicu :shock: pa još to ponovi sledeće nedelje :shock: :shock:
 
Dakle, situacija je da moj muz ima dete sa drugom zenom sa kojom nije bio ozenjen. To je bilo pre nego sto smo se on i ja upoznali. Sve sam to znala.... Ali je dosta tesko podnositi cinjenicu da se svake druge nedelje treba vidjati s tim detetom, uz to i sa njegovom bivsom s kojom je u jako losim odnosima.

Ja stvarno njega volim ali mi je jako tesko...

1. naslov teme mi je....:twisted:
2. kako ti je palo na pamet da postaviš ovakvo pitanje????
3. jel' stvarno očekuješ da se neko ovdje sažali na tebe i podrži te????

strašno!!! (od glagola strašiti)
 

Back
Top