Čeda najavljuje ostvarenje Tadićevih pretnji

Дон

Buduća legenda
Poruka
29.456
Čedomir Jovanović je juče dao izjavu da će, ako srs-dss-sps nastave da se sastaju da razgovaraju o formiranju vlade, pozvati "demokratski" opredeljene građane na demonstracije kojima bi se sprečili ti dogovori.

Dao je i izjavu da, ako ovi ipak formiraju vladu, da "demokrate" to neće priznati nego će formirati svoju, paralelnu, vladu i ponašaće se kao da druga ni ne postoji. Skrećem pažnju da nije rekao da će formirati vladu u senci, već je naglasio paralelnu. Još je najavio da će se u skupštini ponašati kao da radikalske vlade nema. Znači predlagaće i usvajati zakone, a sve to sa manje od 126 poslanika.
Mislim da on nije normalan, kao ni njegov Veliki brat koji je i počeo sa osionim pretnjama. Hoće, pa hoće nerede u Srbiji.
Zamisli scenu da se potuku u Nemanjinoj oko kabineta, jer bi u isto vreme došli na posao ministri i jedne i druge vlade.
Ili, u isto vreme dva predsednika skupštine sazovu zasedanje, i svak vodi svoju sednicu.

Po meni bi bilo dobro da, te nazovi demokrate, sprovedu u delo ovakvo sprečavanje vršenja legitimne vlasti. Napominjem legitimna vlast je onoga ko ima 126 poslanika i nijedna druga.
I u tom slučaju, kad bi ovi radikali & Co. imali mooda, sve pohapsiti pod optužbom za kršenje ustavnog poretka i udruženo antidržavno delovanje, odgovorne osuditi, a stranke zabraniti.

To je, napominjem, i njihova obaveza. Jer ako ne budu, na gore navedeni način, reagovali doveli bi zemlju u totalni ćorsokak, a onda nema drugog rešenja do vojne uprave, a političari u septičku jamu. Nakon nekoliko godina obnoviti višepartijski izborni sistem, ali dozvoliti registrovanje samo novim strankama i političarima.
 
То ми и личи на Чедомира Јовановића. Он је решио да буде Изногуд, али му неће то поћи за руком. Чуо је да му прети забрањивање странке, ако не буде формирао владу, јер нико неће да финансира лузере. Видећемо на шта ће ово да изађе до краја.
 
jasno je na izborima recheno od strane gradjana Srbije
Kostunica NE

iskoristicu na trenutak Vucicev vokabular : )
ako su dss-ns osvojili 11% na izborima, a selja sam na predsednickim osvojio 8%
to znachi da je dss osvojio samo 3% :lol:

i ima obraza da sklapa vladu i trazi premijersko mesto

nisu daleko chike u belom :D

Od strane građana, je i prošle godine, jasno rečeno Koštunica NE, pa vam to nije smetalo.
Od strane građana su, u dva prošla saziva skupštine, građani jasno rekli hoćemo nacionalnu vladu, ali vam ni to nije smetalo.
 
ja ne znam sta hoce ovaj ceda mislim sta mu je cilj? ja mislim da je njemu cilj da provocira novu vlast svojim fasistickim i antidrzavnim izjavama , pa da nas posle optuzi za nedemokraticnost i ako je jasno da je u celoj prici jedini nedemokrata on zajedno sa borisom tadicem jer ne postuje izbornu volju gradjana ove zemlje.
 
Када су биле демонстрације против независности Косова, онда су говорили како те демонстрације треба забранити да се заштити "лупање" Београда, а сада позивају на лупање Београда. Када су у питању ИНТЕРЕСИ ЕВРОПЕ онда је све дозвољено да се ради, па и да се лупа Београд и убија народ, а када су у питању ИНТЕРЕСИ СРБИЈЕ онда би да забране све. Е па не може више тако.

Идеја "паралелне владе" није пала на памет сугурно Чеди, већ је добио инструкције споља.

На њиховом сајту можете видети да пропагирају аутономију Војводине и лустрацију.
 
feqh3o.jpg
 
jasno je na izborima recheno od strane gradjana Srbije
Kostunica NE

iskoristicu na trenutak Vucicev vokabular : )
ako su dss-ns osvojili 11% na izborima, a selja sam na predsednickim osvojio 8%
to znachi da je dss osvojio samo 3% :lol:

i ima obraza da sklapa vladu i trazi premijersko mesto

nisu daleko chike u belom :D

Није тачно. Од стране грађана на изборима је јасно речено НЕ НЕЗАВИСНОСТИ КОСОВА! Да су грађани хтели да забораве Косово Чеда би добио изборе, али грађани су рекли таквој политици јасно НЕ НЕ НЕДАМО КОСОВО !!!

РЕКЛИ СУ ДА - ПАТРИОТСКИМ СНАГАМА! Неће вам помоћи ваши политички тзв "аналитичари" да преправите стварност у Србији
 
Čedomir Jovanović je juče dao izjavu da će, ako srs-dss-sps nastave da se sastaju da razgovaraju o formiranju vlade, pozvati "demokratski" opredeljene građane na demonstracije kojima bi se sprečili ti dogovori.

Dao je i izjavu da, ako ovi ipak formiraju vladu, da "demokrate" to neće priznati nego će formirati svoju, paralelnu, vladu i ponašaće se kao da druga ni ne postoji. Skrećem pažnju da nije rekao da će formirati vladu u senci, već je naglasio paralelnu. Još je najavio da će se u skupštini ponašati kao da radikalske vlade nema. Znači predlagaće i usvajati zakone, a sve to sa manje od 126 poslanika.
Mislim da on nije normalan, kao ni njegov Veliki brat koji je i počeo sa osionim pretnjama. Hoće, pa hoće nerede u Srbiji.
Zamisli scenu da se potuku u Nemanjinoj oko kabineta, jer bi u isto vreme došli na posao ministri i jedne i druge vlade.
Ili, u isto vreme dva predsednika skupštine sazovu zasedanje, i svak vodi svoju sednicu.

Po meni bi bilo dobro da, te nazovi demokrate, sprovedu u delo ovakvo sprečavanje vršenja legitimne vlasti. Napominjem legitimna vlast je onoga ko ima 126 poslanika i nijedna druga.
I u tom slučaju, kad bi ovi radikali & Co. imali mooda, sve pohapsiti pod optužbom za kršenje ustavnog poretka i udruženo antidržavno delovanje, odgovorne osuditi, a stranke zabraniti.

To je, napominjem, i njihova obaveza. Jer ako ne budu, na gore navedeni način, reagovali doveli bi zemlju u totalni ćorsokak, a onda nema drugog rešenja do vojne uprave, a političari u septičku jamu. Nakon nekoliko godina obnoviti višepartijski izborni sistem, ali dozvoliti registrovanje samo novim strankama i političarima.

Fasiste i prodane duse u buvare sto pre,mamu im narkomansku!!!Sta hoce ta bagra!!!
 
Није тачно. Од стране грађана на изборима је јасно речено НЕ НЕЗАВИСНОСТИ КОСОВА! Да су грађани хтели да забораве Косово Чеда би добио изборе, али грађани су рекли таквој политици јасно НЕ НЕ НЕДАМО КОСОВО !!!

РЕКЛИ СУ ДА - ПАТРИОТСКИМ СНАГАМА! Неће вам помоћи ваши политички тзв "аналитичари" да преправите стварност у Србији

jeste, bio je onaj miting za kosovo
pa dete jedno izgubilo zivot, a beograd lichio na bronx
i kralo se, onoliko
 
jeste, bio je onaj miting za kosovo
pa dete jedno izgubilo zivot, a beograd lichio na bronx
i kralo se, onoliko

па што сад позивате на демонстрације ако вам је стало до "српске деце" ?

Није вама стало ни до чега, осим својих себичних интереса

А то што се крало у оном општем хаосу, па ви сте то блато избацили напоље, ваша телевизија на Б92 па сад је тај снимак доспео на ЕВРОПСКИ ФОРУМ, и кад неки Србин постави снимак како Албанац руши крст на српској православној цркви, сада Албанци употребљавају тај снимак са ваше ТВ БЕЕЕ92 и пустају само да би УКАЉАЛИ УГЛЕД СРБИЈЕ!!!

Ето шта сте ви дали и који допринос Србији!
 

Back
Top