Ako moze iskreno ....

c@rmen

Zainteresovan član
Poruka
155
Pa, jednostavno pitanje - bit ce retoricko, buduci da ne verujem da ce iko iskreno odgovoriti... KOLIKO ZAISTA IMATE sto se naziva privatnim zivotom. Mislim, kao, svi smo nesto napaljeni, devojke/tipovi..., iskustva napretek... a primecujem da na ovom forumu postoji bar 10ak sveprisutnih likova, koji provode saaaaaate za kompjuterom. Pa, wow, OTKUD VAM VREME ZA BILO STO DRUGO?!
Naravno, ocekujem i burnije reakcije ....
 
Burnih reakcija ce naravno biti jer ovakve teme josh ovde nije bilo i uzburkace ove uchmale umove shto provode sate i sate na netu.
Ali tako je to kad jedna nadasve provakativna i intrigantna persona postavi pitanje koje ostavlja prashinu za sobom.
 
Pitanje je dobro... Koliko traje dan prosecnim posetiocima ovog foruma?
Ako se uzme u obzir da skoro svi rade, valjda i spavaju,provedu po nekoliko sati na forumu, zene su uglavnom i odlicne domacice i majke a tek kad dodje trenutak da pokazu koliko su dobre supruge...e to su sati i sati provedeni u krevetu?

Kad sve saberes treba im dan od otprilike 30-35 sati..?
A mozda ne spavaju? :think:
 
Pa, jednostavno pitanje - bit ce retoricko, buduci da ne verujem da ce iko iskreno odgovoriti... KOLIKO ZAISTA IMATE sto se naziva privatnim zivotom. Mislim, kao, svi smo nesto napaljeni, devojke/tipovi..., iskustva napretek... a primecujem da na ovom forumu postoji bar 10ak sveprisutnih likova, koji provode saaaaaate za kompjuterom. Pa, wow, OTKUD VAM VREME ZA BILO STO DRUGO?!
Naravno, ocekujem i burnije reakcije ....

Pretpostavljam da pitaš koliko ustvari imamo iskustva, ili koliko nam je sadržajan život po pitanju LJiS??? (kad već pametujemo o tome, jelte)

Ja i ne prosipam iskustva na pretek, malo zato što nisam baš ekspert kao neki forumaši/forumašice :oops: a malo zato što mi je glupo da iznosim neke detalje iz svog "privatnog života" - kako ti reče...a tu sam od 9 do 17, pa pitaj šta te interesuje :grin:
 
Pretpostavljam da pitaš koliko ustvari imamo iskustva, ili koliko nam je sadržajan život po pitanju LJiS??? (kad već pametujemo o tome, jelte)

Ja i ne prosipam iskustva na pretek, malo zato što nisam baš ekspert kao neki forumaši/forumašice :oops: a malo zato što mi je glupo da iznosim neke detalje iz svog "privatnog života" - kako ti reče...a tu sam od 9 do 17, pa pitaj šta te interesuje :grin:

:eek::eek::eek::eek::eek::eek:
 
Pitanje je dobro... Koliko traje dan prosecnim posetiocima ovog foruma?
Ako se uzme u obzir da skoro svi rade, valjda i spavaju,provedu po nekoliko sati na forumu, zene su uglavnom i odlicne domacice i majke a tek kad dodje trenutak da pokazu koliko su dobre supruge...e to su sati i sati provedeni u krevetu?

Kad sve saberes treba im dan od otprilike 30-35 sati..?
A mozda ne spavaju? :think:

Na poslu imaju internet :), uglavnom su razvedene bez dece :) ili samohrane majke :), mame im spremaju klopu :), one koje su supruge imaju muzeve koji nikad nisu kod kuce :), ..................... Eto vremena za inernet kol'ko 'oces, yupiiiiiiii!!!!!!! :)
 
Имамо кућне помоћнице, дадиље, вредне мужеве и досадне послове...:mrgreen:

е сад.. за случај да решим да се уразумим...

Које је то разумно време које овде треба да се проведе? :roll:
 

Back
Top