U toku plesa sa devojkama

rekreativac

Početnik
Poruka
11
Pitanje za pripadnice lepseg pola. Kada plesem sa devojkama obavezno mi se digne. Zanima me kako to zene dozivljavaju, dali uvek osete to, dali im je to cilj ili mozda se 'postide' i pomisle da je osoba sa kojom plesu (igraju) manijak.
Meni se desavalo da se neke bukvalno trljaju, ali bilo je i drugacijih.
 
Pitanje za pripadnice lepseg pola. Kada plesem sa devojkama obavezno mi se digne. Zanima me kako to zene dozivljavaju, dali uvek osete to, dali im je to cilj ili mozda se 'postide' i pomisle da je osoba sa kojom plesu (igraju) manijak.
Meni se desavalo da se neke bukvalno trljaju, ali bilo je i drugacijih.

a kako ti se To digne da se cure postide???....
zanimaju me ove drugacije....sta One rade???
 
a koliko to pa chesto jedan prosechan mushkarac pleshe sa devojkama...?
(ne rachunam ono djipanje po koncertima i sl....)

sem ako nisi profi igrach...
ono, frakovi i haljine od nojevog perja....
onda stvarno mozze da bude problem...
zbuni se partnerka i omashi koreografiju...:D
 
Pitanje za pripadnice lepseg pola. Kada plesem sa devojkama obavezno mi se digne. Zanima me kako to zene dozivljavaju, dali uvek osete to, dali im je to cilj ili mozda se 'postide' i pomisle da je osoba sa kojom plesu (igraju) manijak.
Meni se desavalo da se neke bukvalno trljaju, ali bilo je i drugacijih.

:roll: e zato ja nevolim da plesem sa nekim koga necu ni da kresnem...
 
Pitanje za pripadnice lepseg pola. Kada plesem sa devojkama obavezno mi se digne. Zanima me kako to zene dozivljavaju, dali uvek osete to, dali im je to cilj ili mozda se 'postide' i pomisle da je osoba sa kojom plesu (igraju) manijak.Meni se desavalo da se neke bukvalno trljaju, ali bilo je i drugacijih.

osjete, nego šta,
jeste, to im je cilj :rtfm:
ne, ne postide se, nisu lude :mrgreen:
ma, jooook, nisi manijak....:whistling:


šalim se, sve zavisi od toga s kim plešeš, nekad ne smeta, nekad smeta...
:lol: ovo me podsjeti na jednu baku koju sam nedavno slušala kako komentariše kako se u "njihovo vrijeme" plesalo sa pola metra udaljenosti, a ova današnja omladina...cccc :whistling:
 
Pitanje za pripadnice lepseg pola. Kada plesem sa devojkama obavezno mi se digne. Zanima me kako to zene dozivljavaju, dali uvek osete to, dali im je to cilj ili mozda se 'postide' i pomisle da je osoba sa kojom plesu (igraju) manijak.
Meni se desavalo da se neke bukvalno trljaju, ali bilo je i drugacijih.

u kojem klubu ti pleses:eek:???ja sam ti u 'Dzet-set'-u....phone no..773-919.....
 
Ma nemojte se zezati cure...to zna da "ispadne" takvo sr..je, da se ne da opisati...spopala me mladja sestra cure s kojom sam bio u to vreme...neki docek Nove godine...igralo se, pa doslo i do trljanja, prvo slucajno, a posle...zagrljaj sve jaci, pripila se mala uz mene i "njega" ne mozes je otkaciti, a iskreno svidelo mi se, pa nisam to ni zeleo...dokaz kakvi majmuni su muskarci, bez samokontrole...i to sve pred njom...mozete da zamislite kako joj je bilo...a potrajalo je, nikad da se razdvojim od klinke...nista nije rekla, samo je gledala u tu njenu malu blesacu bez reci.
 
meni bi bio problem sto bih bankrotirala..jer ako bi mogle da se narucuju pjesme....bilo bi evo za 7 sansona uzastopice...pa onda jos dvaput repete...i onda ga vodim kuci..:mrgreen:mislim.. sve pod uslovom da obojica lijepo plesu..
 

Back
Top