Smotra roze pulovera!

gost 23146

Buduća legenda
Poruka
46.396
Čuje šta drugi ne čuju, gleda gde drugi ne gledaju, radi šta drugi ne smeju. „Evrosong“ je ove godine u Beogradu ugostio na hiljade ljudi, ali samo jedan među njima je špijun u pres centru „Evrovizije“ u Centru „Sava“
Centar „Sava“ nije ovako dobro mirisao ni za vreme koncerta Željka Samardžića. Osim toga, beogradski muškarci, ukoliko se zadese u hodnicima trenutno najfrekventnije medijske košnice u Evropi, mogu štošta da nauče o stilu. Šta se dešava? Svuda okolo su roze puloveri i besprekorne kragne, ali i nepogrešive kežual odevne kombinacije. Balkanske devojke, naviknute na mačo tipove, mogu pak da nauče da ne shvataju ozbiljno komplimente više nego slatkog momka u pres centru „Evrovizije“ jer možda je baš on jedan od 20.000 pripadnika gej populacije, koliko ih se ovom prilikom očekuje u Beogradu.
Posle diskretnog informisanja kod hosta dotične delegacije (država poznata kao izuzetno gey friendly), saznajem da je u delegaciji sedam od 11 članova gej!
- Stvarno!? A ovaj iza nas, pitam onako usput, mada su se statistika i verovatnoća udružile protiv mene.
- Jeste, i on je - sledi odgovor koji me malo razočarava, ali mnogo više raduje jer...
Gejevi su tu. U Beogradu. Među nama. Smeju se, druže se, dele komplimente našim devojkama, normalno izgledaju, idu u šoping, obrazovani su, prijatni. Može li Srbija da shvati da je njihova stvar šta rade u svojim hotelskim sobama? Ako može, to znači još jedan korak napred na putu ka Evropi.
www.alo.co.yu izvor Alo.
Evo nam prilike da nešto naučimo,i opet nam politika nameće merila i granice tolerancije.Niko nas ne pita da li hoćemo,nego nam jasno daju do znanja da moramo,i da nismo i nećemo nikada biti više svoje gazde.Priča o gay populaciji u tekstu ide o tome da oni imaju prava da rade šta hoće u svojim hotelskim sobama,što niko ne spori,ali nam se daje na znanje da su tu i različiti su od nas,kao i to da ''treba da učimo'' od njih.Imamo i lepo zacrtan antagonizam ''kulturnog sveta'' roze pulovera i ''balkanskih devojaka''.Neka bira kome se šta sviđa...Ja sam za ''balkanske devojke''.Uvek!:cmok:
 
Никада нисам чуо да било ко у Београду, па тако и ја, има било шта против шта раде педери у својим приватним или хотелским собама и кућама. Заболе ме... и не интересује ме.

Али сам чуо а и сам сам велики противник било каквог педерског парадирања и "крљања" на јавним местима јер то је промовисање и популаризација настраности.

Зато мислим да је текст теме потпуно бесмислен.
 
Никада нисам чуо да било ко у Београду, па тако и ја, има било шта против шта раде педери у својим приватним или хотелским собама и кућама. Заболе ме... и не интересује ме.

Али сам чуо а и сам сам велики противник било каквог педерског парадирања и "крљања" на јавним местима јер то је промовисање и популаризација настраности.

Зато мислим да је текст теме потпуно бесмислен.

:super::super: :cmok: :rotf:
 
Pa bice ovo najgledanija najorganizovanija naj naj i naj sve ostalo ,ja sam na YuTube postavio neke spotove koji velicaju SPC i ukazuju na to sta se desavalo na Kosovu, i zamislite komentare na pesmi o Bogorodici
Gejevi su dobrodosli u Beogradu ,pa zar nisu imali na nekom drugom mestu da komentarisu .
Pa preterali su ,svako ima pravo da sa svojim telom radi sta hoce ali ne javno .
Do juce je bilo sramota da se i decko poljubi sa curom javno a sad .Boze sacuvaj pa ova zemlja obolela od bele kuge netreba nam to sada.
 
Poslednja izmena:
Pa bice ovo najgledanija najorganizovanija naj naj i naj sve ostalo ,ja sam na YuTube postavio neke spotove koji velicaju SPC i ukazuju na to sta se desavalo na Kosovu, i zamislite komentare na pesmi o Bogorodici
Gejevi su dobrodosli u Beogradu ,pa zar nisu imali na nekom drugom mestu da komentarisu .
Pa preterali su ,svako ima pravo da sa svojim telom radi sta hoce ali ne javno .
Do juce je bilo sramota da se i decko poljubi sa curom javno a sad .Boze sacuvaj pa ova zemlja obolela od bele kuge netreba nam to sada.
jes vido strahote , treba pod hitno da se zabrani ljubljenje na javnom mestu bilo da je homo ili hetero , da se zabrane suknje vise od clanaka i pantalone za zene i one bezboznicke majce na bretele takodje , sve je to djavolja rabota
 
malo ova tema deluje paranoicno....sta mene briga ko ce gde da se krlja i svasta jos.zasto to interesuje nekoga?oni su dosli ovde i ovde ce da potrose pare,sta ce da rade,da li ce raditi to u zbunu,na ulici-mislim na ljubljenje,ili u svom krevetu to ne treba nikoga da zanima.niko time nista ne promovise.ko nije homosexualac nece postati to,ko jeste njemu nije potrebno promovisanje i to je to.
 
a ako i budu neki protesti zbog njih,e onda zaista nismo napredovali ni kao nacija ni kao drzava.dodje nam toliko gostiju,srbija bar na jedan dan bude centar sveta ali u pozitivnom smislu i verovatno ce se naci opet neki manijaci koji nemaju druga posla nego da drze drugima svecu.
 
isto kao i u vreme onih velikih demonstracija u februaru,doslo mnostvo ljudi,sve bilo lepo sve dok nije dosla gomila nekih likova koji su puni neistrosene energije i poceli sve da razbijaju.i umesto demonstracija,u svet ode slika paljenja,rusenja itd...
 
malo ova tema deluje paranoicno....sta mene briga ko ce gde da se krlja i svasta jos.zasto to interesuje nekoga?oni su dosli ovde i ovde ce da potrose pare,sta ce da rade,da li ce raditi to u zbunu,na ulici-mislim na ljubljenje,ili u svom krevetu to ne treba nikoga da zanima.niko time nista ne promovise.ko nije homosexualac nece postati to,ko jeste njemu nije potrebno promovisanje i to je to.
Jes aj ti ubedi zatucanog balkanskog stocara da se homoseksualizam ne prenosi susretom sa pederima ili pogledom na njih ,cak ni dodirom u prolazu , pa oni verovatno jos beze iz bioskopa kad vide da ulazi voz u stanicu ,a i kompjuter koriste prilicno oprezno jer ko zna ko gleda sa druge strane ekrana .
 
heheheheh,pa to je malo smesno-))ali ne bi trebalo.pa to je drzava kriva sto smo zostali u svakom smislu.onda ni jedan srbin koji pise takve stvari ovde ne bi trebalo da napusti srbiju jer moze tamo u belom svetu da sretne nekog ped....pa da mu prenese homosexualizam-))ja samo znam da muskarac kojem to smeta u stvari se boji jer nije siguran u svoju sexualnost.ako on zna sta hoce i sta zeli nema cega da se plasi pa i da je homosexualizam "prelazan".zar ne?
 

Back
Top