Nevina u braku...

?

  • Ne znam...

  • Poludio/la bi od besa!

  • Pokušao/la bi da im se pridružim!

  • Meh, barem je sa nekim koga znam...

  • Iskrao/la bi se i iskoristio/la priliku da čeprkam po njenom/govom telefonu!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ovako:

Moj drug iz Podgorice, dotični Peko, vrativši se kući s posla zatekao je u svom stanu, u svom krevetu, pored svoje devojke, nepoznatog čoveka, koji se pre onoga što zna i pašče a da ne ide u školu istuširao u njegovoj kadi, obukao njegov bade mantil, upotrebio njegov parfem i ručnik, i u njegovim papučama došetao do njegove posteljine. Nije se mnogo premišljao. Izvadio je pištolj iz jakne i upucao i lupeža i glibušu. Nije imao kud. Pobegavši od crnogorske policije, došao je kod mene u Srbiju. Skrivao sam ga šest dugih meseci, sve dok nije nabavio lažni pasoš i nestao bez traga. Javio se iz Italije. Zahvalio mi se što sam ispao pravi prijatelj rekavši mi da mi je dužnik. Odgovorio sam mu da bih i ja učinio isto što i on. I da bih uvek postupio suprotno od onoga što policija očekuje od običnog građanina. E, sad, onaj ko pročita ovu priču neka me prijavi policiji, ako želi da završi isto kao lupež i glibuša.
 
Ovako:

Moj drug iz Podgorice, dotični Peko, vrativši se kući s posla zatekao je u svom stanu, u svom krevetu, pored svoje devojke, nepoznatog čoveka, koji se pre onoga što zna i pašče a da ne ide u školu istuširao u njegovoj kadi, obukao njegov bade mantil, upotrebio njegov parfem i ručnik, i u njegovim papučama došetao do njegove posteljine. Nije se mnogo premišljao. Izvadio je pištolj iz jakne i upucao i lupeža i glibušu. Nije imao kud. Pobegavši od crnogorske policije, došao je kod mene u Srbiju. Skrivao sam ga šest dugih meseci, sve dok nije nabavio lažni pasoš i nestao bez traga. Javio se iz Italije. Zahvalio mi se što sam ispao pravi prijatelj rekavši mi da mi je dužnik. Odgovorio sam mu da bih i ja učinio isto što i on. I da bih uvek postupio suprotno od onoga što policija očekuje od običnog građanina. E, sad, onaj ko pročita ovu priču neka me prijavi policiji, ako želi da završi isto kao lupež i glibuša.
Isto drugar mason?
 
Dosao ciga kuci i zatice gde mu kum odvaljuje zenu Ruzu..besan, ne zna sta ce ..dal da ubije kuma ili Ruzu ili oboje..i odluci da proseta...vraca se on kuci posle izvesnog vremena i srece kuma uz put..
- Gde si kume?
- Tu sam kume.
- Kume, da te pitam nesto...jel ****** ti nesto?
- Pa..tu i tamo.
- A sto kume, ne ****** malo vise tamo?
 
moja najbolja drugarica je prestala da bude moja najbolja drugarica zato shto je mislila da imam neshto sa njenim bivshim dechkom u kojeg je i dalje bila hiper zaljubljena...
a nisam imala bash nishta.
nit` mi je palo na pamet.
kasnije sam chula da je on imala svashta sa momcima svojih drugih drugarica...
i onda chovek shvati...
da se sve posmatra iz svog ugla.

meni je bilo neshvatljivo njeno nepoverenje.
ja nikad ne bih mogla da uradim tako neshto.
al` isto tako mislila sam da ne bi ni ona meni.
al` prevarila sam se.
ebi ga.
 
moja najbolja drugarica je prestala da bude moja najbolja drugarica zato shto je mislila da imam neshto sa njenim bivshim dechkom u kojeg je i dalje bila hiper zaljubljena...
a nisam imala bash nishta.
nit` mi je palo na pamet.
kasnije sam chula da je on imala svashta sa momcima svojih drugih drugarica...
i onda chovek shvati...
da se sve posmatra iz svog ugla.

meni je bilo neshvatljivo njeno nepoverenje.
ja nikad ne bih mogla da uradim tako neshto.
al` isto tako mislila sam da ne bi ni ona meni.
al` prevarila sam se.
ebi ga.
Ali ne bi ona mogla ništa da nisu oni hteli...

Tako da se zapitaju one u kakvim su vezama i bile?
 
ja iskreno mislim da ce retko koji mushkarac odbiti zzenu ako mu se ova uvali u krilo.
to je pitanje sujete...
lakshe mu je da ebe, nego da se pita posle: eh, kakav sam ja mushkarac, nisam je ebo, a mogao sam...
Zavisi da li je zaljubljen or not. U prvom slučaju druge neće ni postojati...

A ako je u vezi, ali iz nekog trećeg razloga, onda će prevariti bez razmišljanja.

Ljudi su uglavnom u vezama zato što ne žele da budu sami... bez neke prave ljubavi, i onda nije ni čudno što ima toliko mnogo prevara i razvoda.
 

Back
Top