Jupiter

U kom znaku Vam se nalazi Jupiter?

  • Ovnu

  • Biku

  • Blizancima

  • Raku

  • Lavu

  • Devici

  • Vagi

  • Škorpionu

  • Strelcu

  • Jarcu

  • Vodoliji

  • Ribama

  • Ovnu

  • Biku

  • Blizancima

  • Raku

  • Lavu

  • Devici

  • Vagi

  • Škorpionu

  • Strelcu

  • Jarcu

  • Vodoliji

  • Ribama


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Trazim i ne vidim nigde temu o Jupiteru generalno. Dakle..

Zanima me sve sta je vezano za Jupiter, na sta on utice, kako, kada, zasto... ?
Hvala, za bilo koji info.

Simply, sve o Jupiteru. :)

Bilo da neko copy/paste stavi textove, ili da pise sta sam zna o tome..
 
ma daj... :roll:
pa ti onda zivi od ljubavi i vazduha, i ja bih volela da to umem.
zelja da nemas materijalne probleme u zivotu se ne moze bas nazvati opsednutoscu.

Htjela bih se malo nadovezati: mislim da se na radi o imanju ili neimanju materijalnih problema već o tomu da čovjek jednostavno ne vidi vrijednost u materiji, da ju / ga materija jednostavno opterećuje, ograničava. I ja imam averziju prema materijalizmu, jednostavno me smeta takav način vrednovanja, ne vidim smisao u tomu. S druge strane, uistinu me može " nahraniti " ugodna atmosfera, ljubav, poštovanje, povjerenje, razumijevanje. Ono osnovno materijalnog karkatera što smatram nužnim si priuštim, i to je to.
Naravno, svi smo mi različiti, svijet bi bez materije bio uistinu uskraćen, ali moramo poštovati različitosti naših priroda, netko želi više, netko manje. I jedno i drugo je u redu. Bitno je samo da smo usklađeni sa svojom istinskom prirodom, ili, u duhu astrologije, sa svojim planetarnim energijama:).
 
Ne može se to samo tako gledati po šablonu planeta kuća, mora se videti gde je strelac, tj, iz koje kuće nam dolazi taj jupiter, gde je otišao vladar VIII, sama VIII je kuca smrti, sekse, regeneracije, tudjh para, a Jupiter je planeta sreće i ekspanzije, ali nije isto ako taj jupiter dolazi iz 2 ili 12.pozz
 
Ne može se to samo tako gledati po šablonu planeta kuća, mora se videti gde je strelac, tj, iz koje kuće nam dolazi taj jupiter, gde je otišao vladar VIII, sama VIII je kuca smrti, sekse, regeneracije, tudjh para, a Jupiter je planeta sreće i ekspanzije, ali nije isto ako taj jupiter dolazi iz 2 ili 12.pozz


Hm ..postavicu ti moju natalnu ..pa ako budes mogla da mi napises u par reci ;)

 
Sad ne moze da se uveca no nema veze, pokusacu ovako, vladar 10, je u 10, merkur, vladar 9 u 9, venera cini mi se na 26, ako dobro vidim tu se nalazi fiksna zvezda algol, ona je losa, ali i dzoni dep ima tu veneru, ne treba previse to da te brine, ne znam sta studiras ali mislim da bi ti umetnost jako lepo legla, devica si u podznaku a vladar device je merkur on je u 10, znaci da bi se mogla poistovetiti sa onim sto radis, dvice su prakticne , precizne, kod njih je uvek sve na svom mestu, pomalo perfekcionisti, vladar 2 venera u 9, pare bi mogle doci kroz simboliku 9 polja, fakultet, putovanja, ali venera je zaduzena za umetnost, lepo...eto toliko za sad ne znam sta te zanima...
 
Sad ne moze da se uveca no nema veze, pokusacu ovako, vladar 10, je u 10, merkur, vladar 9 u 9, venera cini mi se na 26, ako dobro vidim tu se nalazi fiksna zvezda algol, ona je losa, ali i dzoni dep ima tu veneru, ne treba previse to da te brine, ne znam sta studiras ali mislim da bi ti umetnost jako lepo legla, devica si u podznaku a vladar device je merkur on je u 10, znaci da bi se mogla poistovetiti sa onim sto radis, dvice su prakticne , precizne, kod njih je uvek sve na svom mestu, pomalo perfekcionisti, vladar 2 venera u 9, pare bi mogle doci kroz simboliku 9 polja, fakultet, putovanja, ali venera je zaduzena za umetnost, lepo...eto toliko za sad ne znam sta te zanima...

Hvala ti puno....
pa ljubav me interesuje..a studiram finansije..nigde veze sa umetnoscu :D ....
 
Jel neko moze da mi protumaci shta znaci jupiter u prvoj kuci koji je u konjukciji sa asc, i pravi opoziciju sa saturnom u 7 kuci,jupiter je u lavu a saturn u vodoliji a asc je u raku na samoj granici sa lavom (29stepen)... ? :) please
 
Poslednja izmena:
Da li je loše kada je jupiter u 12. kući u znaku riba? Znači li to da ta osoba nema sreće? Mercury Sextile Venus 1°04
Mercury Trine Jupiter 3°35
Venus Opposition Jupiter 2°32
?
 
Uuuuuuuuu...........NE!

Jupiter je u sedištu u Ribama, pa još u dvanaestoj kući, prirodnoj kući Riba. Jupiter je tu i u slučajnom sedištu. To nikako nije loše! :):):)
 

Back
Top