Kompanjeros

cns | Kimi

Domaćin
Poruka
4.416
Da li se neko seca ove serije koja je bila preteca serije "Korak napred" i "Seranovi"?
To je serija o gimnazijalcima koji pocinju borbu sa stvarnoscu, sticu prava saznanja o zivotu kroz odnose i razlike medju drugovima, roditeljima i nastavnicima. Dogadjaji u seriji razvijaju se u urbanoj skoli u cijem se centru nalaze odnosi izmedju ucenika, nastavnika i roditelja. Poseban naglasak dat je na teme iz zivota u skoli sa konstruktivnim prilazom, uz isticanje pozitivnih vrednosti, obrazovanja i drugarstva, sto seriju cini privlacnom za sve rublike.
Snimanje "Kompanjerosa" je zapoceto 1998 godine sve do 2002 u devet turnusa s' tim sto u spaniji prikazivanje nije ni prekidano, vec se "Kompanjerosi" bez prestanka vrte u krug.
Ako neko ima nesto da doda ili pita slobodno, a ako je neko zainteresovan za slike, tekst ili epizode ove serije neka se javi preko pp i odmah da vam kazem ne zelim da naplacujem nista samo bih voleo da sto vise ljudi ima u kolekciji KOMPANJEROSE...Evo nekih slickica...p0z
a3gq7.jpg
 
:worth: Salis se...Ko nije cuo za njih...Mislim da sam bila bolesno opsednuta Kimijem.(njegova duza kosa...)..:heart::heart::D

Eh,kad bi se opet davali....:thumbdown:

Umesto RBD i slicnih gluposti,al NIKO nece...

Naj par-Valje i Kimi!

veruj mi da nisi veci ludak od mene...pogledaj moj nick...:whistling:
zvao sam razne televizije cak smo i pisali peticiju da ih ponovo puste, medjutim rekli su mi da su izgubili frekvenciju...tako da za repriziranje cemo morati da sacekamo jos malko...
p0z
 
E ovu seriju bih bas voleo ponovo da gledam, bila je zaista ekstra i mada sam bio tada mladji, secam se kao da su je juce prikazivali na 3K.... Bilo bi dobro da je puste recimo na Avali posle Seranovih.
 

Back
Top