Noc muzeja sa decom

brizna mama

Primećen član
Poruka
505
Da li je neko isao sa malom decom? Kada i gde - molim preporuke! Gde moze da se nabavi vodic kroz Noc muzeja? Mozda i nije vazno gde, vec da ne bude prevelika guzva. Lep provod svima za vikend..
 
Poslednja izmena:
Noc muzeja pocinje u 5 sati,tako da ne moraju do kasno ostati;)
Ako zelite da izbegnete guzvu,najbolje je da obilazite muzeje koji nisu u centru,jer ce najveci broj ljudi da krene ka Knezu(ako si u Beogradu)
Kad se kupi karta,dobije se knjizica sa svim lokacijama,a postoje i punktovi po gradu gde se mogu dobiti informacije:)
 
Da li je neko isao sa malom decom? Kada i gde - molim preporuke! Gde moze da se nabavi vodic kroz Noc muzeja? Mozda i nije vazno gde, vec da ne bude prevelika guzva. Lep provod svima za vikend..

Usput, koliko su mala deca?
Imaj u vidu da 90% dece ne smatra muzeje interesantnim, sa druge strane, posle sat vremena ce vec biti kenkava, mozda pochnu i da plachu ako su bash mala. Ono, imati obzir i prema drugim ljudima koje neshto tu moze da interesuje. Zashto ne naci nekoga da prichuva decu, pa ono, tutanj sa muzem u malo razgledanje?
 
Znam da je daleko od vecine vas ali moram da napisem da je na mene najveci utisak ostavila Noc muzeja u Staroj pravoslavnoj crkvi u Sarajevu.Cak i ako pripremljeni programi počinju malo kasnije treba omoguciti djeci da prisustvuju tome barem sat-dva.
Nadam se i ove subote da cu uspjeti stici tamo pa da cemo u nedjelju pisati utiske o tome!:p
 
Moje dete ima 10 god. i samo je izabralo sledeće:

Izložba i revija djačkih uniformi od XIX veka do 80-tih godina XX veka u Pedagoškom muzeju.

Izložba Siemensovih telefona

i Magični svet minerala.

Savet: Nikada nemojte potcenjivati mogućnosti i interesovanja svoje "male"dece.
Mi smo od pete godine članovi dečijeg kluba Narodnog Muzeja :)
 

Back
Top