Gde da idem,FON ili PMF?

Za prijemni se nikad ne zna. Razlicito je od godine, do godine. Pre neku godinu na FON_u je bio ubistveni prijemni, sto ne znaci da ce i ove biti.
Konkurencija... Poseti www.infostud.com , uzmi konacne liste iz prethodne godine i sve ce ti biti jasno. Svi zele da budu menadzeri, inzinjeri (ili sta vec) informatike na laksi nacin, a niko nece da radi kao profesor u skoli. U sustini9 tu i nije potrebna neka pamet...

Pozdrav,
Tasa!
 
Anonymous:
A sto znaci da ako zavrsis PMF, obavezno moras da radis u skoli?
U sustini ne znaci. Ali hajde malo da se ukljucimo u realnost. Uhvati novine, okreni stranu sa oglasima i pogledaj pod "zaposlenje". Javi mi kad nadjes da neko trazi svrsenog studenta PMF_a za neki koristan posao. Naravno da ima onih koji su se snasli. Npr. znam lika koji radi kao programer za jednu stranu firmu (zavrsio PMF) i sve mu je lepo. Problem je sto je malo takvih slucajeva. Ali sta tek sa FON_om? Sa ovim bar mozes da budes profesor...
Ne znam, nisam pametan...

Pozdrav,
Tasa!
 
Ma devojko opusti se malo, bac tu knjigu i dodji na kafu kod Milana imamo nesto da ti pricamo,salim se devojko.Ma upisi sta hoces,pametna si pa odluci sama. :shock: Najbolje ti je da se udas za onog iz Aleksandra sa mora.
 

Back
Top