POLJUBAC - jezik dajes ili primas ili oba ?!

kombinejsn and varijesn na temu.....a volim kad zna da zine posteno....i onda da mu zavucem jezik do krajnika :D....
meni je to uzasno,kad neko nema meru pa ti doslovno gurne jezik do krajnika :neutral:

inace zar nije sustina u medjusobnom davanju,mislim sto bi jedan stajao ko kuvana noga a drugi ga ljubio...:neutral:


e pored tog sa krajnicima,odvratna mi je centrifuga - suludo vrtenje jezikom u krug iznova i iznova :confused: i kad se neko ljubi nekako zubima,ne znam to da opisem.
 
meni je to uzasno,kad neko nema meru pa ti doslovno gurne jezik do krajnika :neutral:

inace zar nije sustina u medjusobnom davanju,mislim sto bi jedan stajao ko kuvana noga a drugi ga ljubio...:neutral:


e pored tog sa krajnicima,odvratna mi je centrifuga - suludo vrtenje jezikom u krug iznova i iznova :confused: i kad se neko ljubi nekako zubima,ne znam to da opisem.

:rotf: :super::rotf: e ima sad da mu zavrtim tu centrifugu pa da nezna sta ga je snaslo :whistling:
 
Nacin na koji se ljubim mislim da prija samo meni, ne i decku:).....to da zine koliko moze i palaca jezikom ne dolazi u obzir............ja volim usne, na njih se fokusiram, njih bih danima grickala, liskala.......kada se dodirujemo samo vrhovima jezika, i tako igramo, osjecam kao da mi struja prolazi tijelom....malo te struje i ja sam spremna za konkretnu akciju:)..............
Meni je tada jako vazno sta njegove ruke rade....
 
Dajem
tease.gif
 

Back
Top