Joga

Valeria

Elita
Poruka
20.300
Da li biste mogli da mi preporucite neki Joga club u Beogradu? Bilo bi pozeljno da iznesete i vasha iskustva i utiske vezano za jogu.....Hvala:) !
 
:) i mene interesuje ista stvar.Znam za jedan u lazarcu ,to mi je blizu,ali sala im je dosta prasnjava a to znam jer sam ranije tamo isla na aerobik.
 
u bgd se odrzava neki kurs 'mentalne joge', videla sam oglas kod stud. parka. poceo je u ponedeljak, a bice i iduceg ponedeljka (7 dana svaki dan), kazu da je besplatno, a drzi neki jogin iz francuske ("Simon Misel"). Ja sam samo zvala da pitam sta je, telefon je 063/8245852. nesto kao super psiha ovo ono...odrzava se u Pljevaljskoj 28, to je Konjarnik, pa neka kuca. dal je sekta il ne ne znam ;)
 
I mene jako zanima tema, ali nesto mi se cini da je sve sto imamo u BG-u , nije bas na nivou. Sta mislite o tome da pocnemo same kod kuce? Polako, ali sigurnim korakom? Ko je zainteresovan? :D
 
divlja-u-srcu:
I mene jako zanima tema, ali nesto mi se cini da je sve sto imamo u BG-u , nije bas na nivou. Sta mislite o tome da pocnemo same kod kuce? Polako, ali sigurnim korakom? Ko je zainteresovan? :D
Ma ja sam to jedno vreme radila i onda prestala... :( Inace imam prijateljicu koja ih godinama sama radi(vezbe))ali mi je daleko da bi radile zajedno, na drugom kraju grada.Inace imam onu knjizicu od Meri Stjuart JOGA i tu su bas lepo opisane sve vezbe.Ma lenja :cry:
 
pitacu za taj u hali pionir..ali ima opet, u ninas klubu, sarajevska-milosha pocerca, 13h nedelja...joga i pilates kombinacija, vise je aerobik stos (posto devojka zna aerobik a ovo je samo jedan od 'pravaca'), ali ok je

e da, ima u ruskom domu, neko poznat drzi mislim...trebalo bi da je kod njih ok mislim ali i skuplje nego na drugim mestima...ali verujem da je OK
 
jagodica:
imas knjigu npr jasmina puljo, to je stara knjiga ali ima poze
E, da, znam, hvala ti.Evo vam i nekih informacija:
DIF - 2x nedeljno -1200 din
TAŠ - 3x ned. -1300 din
N.U.Božidar Adžija - 2x ned. - 1100 din.
Ruski dom - 2x ned. - oko 1000 din.
Pinki - ? :lol:
Eto, toliko od mene! :)
 
Valeria:
Da li biste mogli da mi preporucite neki Joga club u Beogradu? Bilo bi pozeljno da iznesete i vasha iskustva i utiske vezano za jogu.....Hvala:) !
Ja znam jedna ko drzi joga u O.S. Drinka pavlovic. Kosovska 19. Cetvrtak 91h, subota 11h i nedelja 18h. Ona je mnogo dobra
 
nevesela:
:) i mene interesuje ista stvar.Znam za jedan u lazarcu ,to mi je blizu,ali sala im je dosta prasnjava a to znam jer sam ranije tamo isla na aerobik.
Znam za odlicne treninge joge, nisu velike grupe, prijatan je prostor u Kosovskoj 29,u maloj sali, O.S. "Drinka Pavlovic", instruktorka je iz Holandije i super je.Tel: 064/205-30-46
 
Dragi moji,praktikujem jogu vec 3 godine (hatha-yogu) i prezadovoljna sam.Radi se po cuvenom Rishikesh programu na vise lokacija u gradu: U Dzordza Vashingtona,gosp.Jevremovoj,kod starog Merkatora itd,itd.Kontakt telefoni 064-1682857 Brankica;064-1245138 aleksandar;Sve blize inf dobicete kod instruktora cije sam telefone napisala.Srecno :D
 
Pokrecem ponovo ovu temu s pitanjem - Ide li ko sada i gde? Zna li neko da li Jasmina Puljo jos drzi casove i gde i da li ima u blizini Beogradjenke neko mesto osim Ruskog doma?
 

Back
Top