Potrebna pomoc oko GPS Mobile

pinokijo

Početnik
Poruka
2
Cao,

Potrebna mi je pomoc oko GPS za mobilni. Instalirao sam Garmin u nokia n 95 i otkljucao mape. Sada mi javlja da software ne prepoznaje da telefon ima integrisan GPS. Drugar mi rece da postoji programcic koji pomaze softveru da integrisani GPS prepozna kao eksterni ali ne zna kako se zove. Da li neko moze da mi pomogne? Hvala unapred!!!
 
Garmin XT radi iskljucivo sa spoljnim Garmin BT prijemnikom ako program nije otkljucan tj podrazumeva da je licenca placena kroz kupovinu njihovog GPS prijemnika.

Sto vec neko rece gore, lose si "otkljucao" Garmin XT, pozovi ih da ti daju novi kljuc ili se zali prodavcu ;)
 
Ma nije ni bitno jel u pitanju Garmin ili TomTom jer svi guraju svoje eksterne GPS module ! Poenta je u tome da se programi pravilno hakuju pa ce raditi sa bilo kojim internim ili eksternim GPS-om !
Garmin se hakuje pravljenjem SW.UNL fajla a TT mora da se skine hakovana verzija instalacije, koliko se secam !
 
meni se isto to dogadjalo kad sam koristio N95 ali mislim da nije do telefona
tada sam garmina instalirao preko kompa, sada imam e71 a navigaciju nisam instalirao vec skinuo neku instaliranu verziju s tim sto sam promenio onaj krek koji se generise IMEIom
 

Back
Top