ПОЗИВ СВИМА - СРПСКО ОГЛЕДАЛО

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ilinoida

Domaćin
Poruka
4.843
Ко су људи који измишљају овакве ствари ?


"Citat:
Original postavio CTAHOJKO
Srpski narod u 20. i 21. veku jeste huliganski, genocidan, nacisticki i fasisticki. Da dodam i autodestruktivan, neobrazovan, retrogradan i neprilagodjen za zivot u 21 veku.
"


Ко су они који желе да прикажу српски народ као заостао, ретроградан, хулигански, геноцидан, нацистички и фашистички?

Ко су овакви умножени "испирачи мозга" српског народа и који су им интереси ?
Долазе под плаштом „високих интелектуалаца“ који треба да тобоже „просветле српски народ“.

Имају свој лоби и своје финансијере, отворили су ТВ и радио станице, покренули новинске листове, и пропагирају како је српски народ олош, шљам, необразован, неотесан, простачки, недисциплинован, агресиван, хулигански....кога треба преваспитати! И који успут треба да се мења и одрекне сопственог идентитета!

ЧЕГА ЈА КАО СРПКИЊА ТРЕБА ДА СЕ СТИДИМ ?

ИСТОРИЈЕ – Били под окупаторима, никад са фашистичком Немачком, борили се честито и достојанствено!

ГЕОГРАФИЈЕ – Поносна сам што живим на „брдовитом“ Балкану вратима Истока и Запада.

НАЦИОНАЛНОСТИ – Поносна сам што сам Српкиња.


Доста ми је више оваквих прича „Срби су овакви...онакви....“ Изађите ви који тако говорите из мишјих рупа да се једном обрачунамо за сва времена, кажите шта имате о Србима, кукавице једне од људи, па да видимо зашто вама сметају Срби ?!
 
Како да не одговарам на ову врсту "насиља" над идентитетом мог народа, нон-стоп се сервирају овакве приче, врши геноцид над Српском историјом, језиком, културом то је попримило димензије ненормалности
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top